Paani labürint

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paani labürint

PostitusPostitas H20H » 21. Jaanuar 2007, 15:03

Paani labürint
Pan's Labyrinth (2006)

Franco-aegses Hispaanias 1944. aastal aset leidev lugu, kus 10-aastane Ofelia (Ivana Baquero) ja tema rase ema sõidavad Navarrasse, et varsti sündiv laps saaks isaga koos olla. Navarras ootab väikest tüdrukut ees kapten Vidal (Sergi López), tema kasuisa, kes on seal eesmärgiga puhastada piirkond mässajatest, mida ta teeb vähimagi halastuseta, piinates ja tappes inimesi väiksemagi kahtluse korral. Lisaks näitab mees oma naise ja kasutütre vastu väga väikest huvi ja tundub hoolivat ainult oma sündimata pojast. Pääsemaks teda ümbritsevatest õudustest, põgeneb Ofelia üha enam fantaasiamaailma, milles ta kohtab sõbralikku fauni. Faunil on aga Ofeliale omad ülesanded ja peagi ootavad noort tüdrukut ees hirmud mõlemas reaalsuses.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas Ralf » 21. Jaanuar 2007, 16:48

Paistab, et Guillermo del Toro tegelik andekus on peale suhteliselt korralikke (ja peaaegu suurepäraseid) ulmeactionõudukaid nüüd ka tegelikult avaldumas. "Pan's Labyrinth" on ju ometigi jõudnud IMDb TOP 250 hulka ning minu ülesandeks on see nüüd võimalikult kiiresti ära näha.

Guillermo filmid on seni minu jaoks muljetavaldavaid olnud, "Mimic" ehk mitte nii väga, aga eks see oli tema nö. harjutusfilm ja esimene puhtjänkilik teos. "Hellboy" ning "Blade II" olid küll muljetavaldavad. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 09. Veebruar 2007, 17:05

Nii, film esilinastub kinos Sõprus 23. märtsil. Praeguseks on ainuke film, mille linastumist ma täiega ootan.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 10. Veebruar 2007, 21:23

Minu jaoks 2006. aasta suurüllataja. Traileri järgi ei oleks osanud eales arvata, et sellest nii hea film võiks tulla. Visuaalselt vapustavalt ilus film. Samas ka võimas heli ning hispaania keel, mis kõlab ilusalt ja lausa justkui sobib sellesse filmi, annavad palju juurde. Lisaks veel suurepärane kaasahaarav sisu. Võrratu kompott õudusest, fantaasiast, põnevusest ja draamast, kus kõik on omavahel tasakaalus. 9/10
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Thuomas » 15. Veebruar 2007, 17:17

Üks äraütlemata ilus film...seda igas mõttes!
Meistriteos kahtlemata.
Kasutaja avatar
Thuomas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 43
Liitunud: 08. November 2005, 18:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Milenko » 21. Veebruar 2007, 02:50

Ma ei tea miks ma nii kaua munesin selle 2ra vaatamisega :?
Wonderful Movie! 9/10
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas meinteil » 21. Veebruar 2007, 19:47

kbong kirjutas:Nii, film esilinastub kinos Sõprus 23. märtsil. Praeguseks on ainuke film, mille linastumist ma täiega ootan.


sama siin!
loen päevi juba
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Forzelius » 26. Veebruar 2007, 17:57

Palju see pilet võiks maksta, oleksin ka huvitatud...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas DjD » 27. Veebruar 2007, 01:41

nõustun siin kõige eelpool mainutuga ... tegu on tõesti ühe väga ilusa filmiga ja ka lugu ise on väga huvitav, või-olla aint see, et palju ei toimunud, polnud sellist pidevat sündmuste ahelat aga võib olla oli see ka hea, sai filmi ilu nautida :D muusika on ka hea, kuulasin seda filmi kodulehele weel mitu päeva peale filmi vaatamist.
ja oscarid mis ta sai ma arvasin ka ära :D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas kbong » 09. Märts 2007, 16:07

Forza kirjutas:Palju see pilet võiks maksta, oleksin ka huvitatud...


Esimest korda käid kinos vä?
Sõpruse piletihinnad nagu ikka:

Tavapilet kuni kell 14:00 60.-
Tavapilet alates kell 14:00 70.-
Tavapilet alates kell 18:00 100.-
Lapsed, õpilased 50.-
Tudengid, ajateenijad, pensionärid 60.-
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 09. Mai 2007, 11:04

PAANI LABÜRINT
7.- 13. mai kell 19:00 ( 9.mail kell 19:30) @ KINOMAJA
Pilet 50 / 35.- (Isicuga, õpilastele ja pensionäridele)

et kes siis veel näinud pole, tasub ära käia
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 18. August 2007, 15:20

Väga värskendav vaheldus kogu sellele hollywoodi toodangule mis viimasel ajal vaadatud on.
Endale meeldis filmi juures reaalne pool rohke(siis see mis oli seotud vabadusvõitlejatega) aga ka muinasjutuline osa oli väga hästi teostatud.
Lõpuks hakkas korraks tunduma et kogu see võlumaail oli Ofelia fantaasia aga mõned kohad filmis rääkisid sellele vastu.
Üldiselt väga korralik film.


8/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas eerik » 04. Märts 2008, 22:19

Te ei kujuta ette, kui väga see film mulle meeldis. Muinasjutuline fantaasia, draama ja sõda - kõik ühes fantastilises filmis koos.

hinne 5+ (suurepärane)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Lowra » 04. Märts 2008, 23:57

Ma nii solvusin peale selle vaatamist, et no nii ongi siis w?
Okei ...ei meeldinud, otsast lõpuni ei meeldinud ja ei saa sinna midagi parata
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

Re: Paani labürint

PostitusPostitas Forzelius » 12. August 2013, 00:43

Hea žanrimiks, kuigi ma olen vb nõus sellega, mis ICMis öeldi: "too dark for children and too stupid for adults". Mis pani mõtlema, et võiks olla mingi reiting ja suunitlusega filmid PG-13 ja R vahel. See sobiks sinna väga hästi.
Filmist ka: meeldis ajastu. Väga ehe tundus kogu see režiim-mässuliikumise suhe. "Kapten" oli badass ja ilmselt üks kõige kurjemaid kurikaelu, kes eales ekraanil olnud. Ja mulle meeldib, et polnud ühtegi stseeni, kus teda usalikult heamaks üritati teha. Süngus, kurjus ja halbus algusest lõpuni ilma isegi mingi vihjeta, et selles inimeses midagi paremat oleks. Sõdur olemine ning allumine on kõik, mis temasse kodeeritud oli.
Muusika oli super, töötas hästi nii pinevate ülesannete täitmise kui ka Vidali hirmuäratavate tegude ajal. Montaaž oli mõnusalt rahulik, hea lihtne jälgida. Mind tiba üllatas, et vägivalda nii kuidagi otseselt näidati. Scorseselikud tapmised oli esimene asi, mis pähe hüppas. Eriefektid ja meik olid (eriti teise ülesande ajal) ilusad.
Võib-olla ainuke asi, mis ei meeldinud, oli, et üldjoontes üpris depressiivne film. Fantaasia kohta oli ta tõesti liiga karm, kuigi ta oli väga hästi tehtud ja segatud kokku nii sõja kui draamaga. Üllatusin ka selle peale, et seda fantaasiat tegelikult päris vähe oli. Mõtlesin, et põhikohal on ikka see labürindi teema ja sõjavärk on taustaks, aga oli hoopis vastupidi. "Maailm maailma sees" filmid lähevad mulle väga korda (Coraline, Narnia, Spirited Away) ning see polnud ses mõttes mingi erand. Visuaalselt kena, tehniliselt teostuselt super, tegelaste poolest samuti. Jääb ilmselt kauaks meelde.

9/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 161 külalist