Rocky Balboa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ronet » 09. Veebruar 2009, 07:48

Hea Aasta kirjutas:No 5. osa ei saa küll kuidagi rohkem meeldida kui 6. osa. Kui see vaatamata jääb, pole midagi. Esimesed neli olid küll suurepärased.

Jutt käib sellest, et Rain93 pole ühtegi teist Rocky filmi näinud..
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Serrano » 24. Märts 2009, 22:08

Rain93 kirjutas:
Forza kirjutas:
Rain93 kirjutas:Ega ei usu eriti, et midagi puudu jääb. Ka mina pole näinud eelnevaid 5 osa


Midagi oleks nagu valesti..

Ja mis see oleks...? Ülejäänud 5 osa? :))
Esimesed viis olid märgitud rooma numbritega ja sellel pole, vot see ongi valesti :P

Rocky kõne oma pojale oli ka päris huvitav. Ei tea kas see on Stallone enda mõeldud, üpriski motiveeriv.
LET ME TELL YOU SOMETHING YOU ALREADY KNOW, THE WORLD AIN'T ALL SUNSHINE AND RAINBOW, IT'S A MEAN AND CRUEL WORLD, AND I DON'T CARE HOW TOUGH YOU ARE. IT WILL BEAT YOU TO YOUR KNEES AND KEEP YOU THERE PERMANENTLY IF YOU LET IT. YOU, ME, NOBODY IS GOING TO HIT AS HARD AS LIFE, BUT IT AIN'T ABOUT HOW HARD YOU CAN HIT, IT'S ABOUT HOW HARD YOU CAN GET HIT AND KEEP MOVING FOWARD, HOW MUCH YOU CAN TAKE AND KEEP MOVING FOWARD, THAT'S HOW WINNING IS DONE! NOW IF YOU KNOW WHAT YOU'RE WORTH THAN GO OUT THERE AND GET WHAT YOUR WORTH BUT YOU HAVE TO BE WILLING TO TAKE THE HITS AND NOT SAY YOU AIN'T WHERE YOU WANT TO BE BECAUSE OF HIM OR HER OR ANYBODY, COWARDS DO THAT AND THAT AIN'T YOU, YOU'RE BETTER THAN THAT!
Serrano
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 23. Aprill 2008, 22:12

PostitusPostitas Forzelius » 24. Märts 2009, 23:13

Vale oli see, et ta polnud ülejäänud viite näinud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Rocky Balboa

PostitusPostitas Rasmus » 06. Jaanuar 2016, 20:36

Vägagi rahuldav lõppakord "Rocky" seeriale. Filmi süda on õiges kohas, just nagu Rocky endagi oma. Sly on hästi pihta saanud, mis inimesi algselt selle seeria juures võlus, ning üritanud (enamasti õnnestunult) sama rada minna. Seda ei juhtu paljude tegelastega, aga Rocky puhul elan ma talle südamest kaasa ja olen siiralt õnnelik, kui tal hästi läheb. Ja dialoog on fantastiline, Sly'l on ilmselgelt öelduga tugev emotsionaalne side. Lõpuvõitluse režii osas olen kahtleval seisukohal, oleks võinud vanamoodsam ja lihtsam olla.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist

cron