Kannibalide holokaust

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kannibalide holokaust

PostitusPostitas Cochrane » 22. Detsember 2006, 13:09

Kannibalide holokaust
Cannibal Holocaust (1980)

Antropoloog Harold Moore (Robert Kerman) läheb Lõuna-Ameerika džunglisse, et saada teada, mis juhtus sinna kannibalidest dokumentaalfilmi tegema läinud meeskonnaga. Pärast pikka otsimist leiab ta meeskonna jäänused ja nende filmilindid. Filmile jäänud jubedad teod on kohutavad, kuid mitte kõigis jubedustes pole süüdi kannibalid.

Film on julmade stseenide ja reaalsete loomade tapmise tõttu olnud mitmes riigis keelatud. Tapmisstseenid olid sedavõrd realistlikud, et filmi lavastaja vahistati ajutiselt, kuna ametivõimud uskusid, et tegu oli ehtsate tapmistega. Veel 2012. aastal oli film endiselt keelatud näiteks Saksamaal, Islandil, Indias ja Uus-Meremaal.

"Kannibalide holokaust" on teine film itaalia lavastaja Ruggero Deodato nn kannibalide triloogiast, kuhu kuuluvad ka "Maailma viimased kannibalid" ja "Amazonase terror".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2006, 15:14

Veidi igav oli, ehkki mina vaatasingi teost tema kurikuulsa reputatsiooni pärast ja et näha, kui karm ta siiski on. Kuidagi ebameeldiv oli tõesti, ilmselt filmi dokumentaalse vaatevinkli tõttu. Stseenid loomadega olid väga realistlikud, kuigi üldiselt kõhus keerama ei võtnud hetkekski.

Ma ei oska sellist filmi hinnata, vabandust. See, mis selle filmi kurikuulsaks teeb, võiks kasvõi 8/10 saada, aga lihtsalt filmina ainult 3/10.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Gamma14 » 06. Jaanuar 2007, 19:25

Nõmedus kuubis.
Ma ootasin räigemat gorefesti, blood, guts and brains, aga tuli hoopis vägistamismaraton. No tõepoolest, mitu reipi saab ühte filmi ära mahutada? Iga kolmas kaader... Sellega mindi natuke liiale jah.
Filmi rõvedad kohad olid ka üsna haledad, mulle mõjus natuke ainult see kilpkonna rappimine. Ja need valged mehed olid metslastest veel hullemad ju...
Jah, äärmiselt ebaõnnestunud.

-1/10 Halvim film, mis ma näinud olen. :pööritus:
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Sepateus » 06. Jaanuar 2007, 19:31

Ega see ei ole jah mingi superfilm, kuid dokumentaalse poole pealt päris vaadatav ja huvitav, mis jällegi on tõestus, et jänkid on minu arust linnakeskkonnast eemal olles nõmedus kuubis. Äramärkimist nõuab muidugi selline huvitav filmimuusika.
Need retsimiskaadrid olid vägagi tõetruud, mis annab sellele filmile natuke väärtust juurde.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Gamma14 » 07. Jaanuar 2007, 11:34

Sepateus kirjutas:Ega see ei ole jah mingi superfilm, kuid dokumentaalse poole pealt päris vaadatav ja huvitav, mis jällegi on tõestus, et jänkid on minu arust linnakeskkonnast eemal olles nõmedus kuubis. Äramärkimist nõuab muidugi selline huvitav filmimuusika.
Need retsimiskaadrid olid vägagi tõetruud, mis annab sellele filmile natuke väärtust juurde.


Jah, muusika valik oli küll perfektne ;) Paaris kohas purskasin suure häälega naerma, sest see oli lihtsalt nii naljakas kui kedagi rapitakse ja taustaks on mingi kena armastusfilmimuusika :D
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Milenko » 02. Veebruar 2007, 20:24

Iga 6udusfilmide armastaja peab seda filmi n2gema!
See on yks v2hestest filmidest mis j22b veel kauaks meelde peale vaatamist.
Highly recommended.
10/10 p.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Priit » 02. Veebruar 2007, 22:17

Milenko kirjutas:Iga 6udusfilmide armastaja peab seda filmi n2gema!
See on yks v2hestest filmidest mis j22b veel kauaks meelde peale vaatamist.
Highly recommended.
10/10 p.


Olen suur armastaja ning film oli sisutühi ja ausaltöeldes paras *censored*
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Milenko » 03. Veebruar 2007, 20:06

Priit kirjutas:
Milenko kirjutas:Iga 6udusfilmide armastaja peab seda filmi n2gema!
See on yks v2hestest filmidest mis j22b veel kauaks meelde peale vaatamist.
Highly recommended.
10/10 p.


Olen suur armastaja ning film oli sisutühi ja ausaltöeldes paras *censored*


maitse asi!!!
... ja muide suvel hakatakse Remake"i tegema ;)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Priit » 03. Veebruar 2007, 20:58

Milenko kirjutas:
Priit kirjutas:
Milenko kirjutas:Iga 6udusfilmide armastaja peab seda filmi n2gema!
See on yks v2hestest filmidest mis j22b veel kauaks meelde peale vaatamist.
Highly recommended.
10/10 p.


Olen suur armastaja ning film oli sisutühi ja ausaltöeldes paras *censored*


maitse asi!!!
... ja muide suvel hakatakse Remake"i tegema ;)


Ja remake on PG-13 või veel väiksem? :D
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 03. Veebruar 2007, 21:09

Mina tean hoopis, et paari aasta pärast hakkab sama režissöör tegema järge.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Milenko » 04. Veebruar 2007, 19:42

Fletchu kirjutas:Mina tean hoopis, et paari aasta pärast hakkab sama režissöör tegema järge.


seda ma kuulen esimest korda.
aga tseki seda http://www.variety.com/article/VR111795 ... y=cannibal
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas KiiZ » 17. Juuli 2007, 22:07

natuke liig minu jaoks. mitte et ma mingi nõrganärviline või midagi oleks, aga mulle lihtsalt ei meeldi, kui selline stuff filmis käib, peale lõppu on kuidagi natuke kurb ja sitt tunne. aga kui see tunne kõrvale jätta, siis ütleks, et hea film. näitlemisel polnud viga minu arust, aga ega polnudki midagi välja näidelda eriti, ainult vägista ja mölise. aa ja soundtrack oli (Y)

5/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Shotgun » 05. Detsember 2007, 03:49

Vaatasin ka just ära, nii palju erinevat tagasisidet saanud see film, et olin sunnitud asja uurima. Nõustun nendega, kes on öelnud, et veidi igav. Õudne kindlasti ei ole. Tekib olukord, kus see film osutub nö õudseks nende jaoks, kes ei suuda vaadata säherdust nülgimist ja robustset asjade käiku. Üheks meeldejäävamaks kohaks oli selle kilpkonna tapmine ja söömine - see oli üks karmimaid kohti. Kuna film on tehtud 80ndatel, siis teab mis heliefekte sealt ei leia kuid õudukate juures on neil kaunis tähtis roll kanda, seega jäid ehmatavad kogemused ka ära. Aga kuna režissöör on toonud vaatajateni jällegi hoopis midagi teistsugust ja seda ka edukalt 'šokeerivana', siis annan 7/10 igatahes ära.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 04. Veebruar 2010, 15:24

Olen kolm aastat tagasi filmile 3/10 pannes kahtlemata ülekohtune olnud, sest tegu on kahtlemata ainukordse linateosega. Tohutu suure kilpkonna sisikonna väljalaskmine (filmi tegemisel tapeti päris loomi) mind erinevalt paljudest inimestest mind üleliia ei häirinud (ehk seepärast, et olen jahil käinud ja pealt näinud, kuidas põder osadeks võetakse), kuid pärast filmi taasvaatamist oli väga ebameeldiv tunne sees. Ja tegu on tegelikult hiilgava kommentaariga inimeste alateadvusliku sooviga näha vägivalda ning see on nii mõneski mõttes ka sügav uurimus inimese loomuse kohta. Kindlasti mitte tavaline gore-film nagu paljud kipuvad arvama. Ja kõige rohkem meeldis mulle hoopis muusika, mis andis filmi jõhkratele stseenidele palju karmima näo. Samuti tasub kindlasti märkida Riz Ortolani kirjutatud teemalugu.

Näitlejad olid siiski halvad ja suur osa dialoogist rumal, sestap 6/10.

KiiZ kirjutas:peale lõppu on kuidagi natuke kurb ja sitt tunne.

Second that.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas MNC » 04. Veebruar 2010, 19:04

Ralf kirjutas:Tohutu suure kilpkonna sisikonna väljalaskmine (filmi tegemisel tapeti päris loomi)


Muuseas, selle kilbika pärast kukkus neile suh't räme kohtukeiss kaela - üliharuldane loom vms.

Teine osa (CH-Green Inferno) on veel nõmedam muuseas, aga kuidas kellegile. Näitusena ei saa üks mu tuttav seiani aru, et kuidas ma selle filmi ajal süüa suutsin...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist