Lumekook

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lumekook

PostitusPostitas H20H » 08. November 2006, 23:33

Snow Cake
Lumekook

Ühel õhtul võtab Alex (Alan Rickman) peale hääletaja, noore tüdruku, kes on teel koju oma ema juurde. Ootamatult juhtub midagi kohutavat, mis muudab mõlema elu täielikult. Sõidukile sõidab küljepealt otsa suur kaubik, mille tulemusena noor neiu hukkub, kuid Alex pääseb väiksemate kriimudega. Mees otsustab aga üles otsida tütarlapse ema; uksekella helistades ei tea ta mida öeldagi, kui selgub, et Lindal (Sigourney Weaver) on haigus, mis paneb ta tavainimese jaoks kummaliselt käituma. Linda veenab Alexi jääma mõneks ajaks tema juurde, kus mees sattub paratamatult väikelinna elu keerisesse. Seal kohtab ta ka Maggie�t (Carrie-Anne Moss), kelle ilu osutub mehele vastupandamatuks. Tasapisi hakkavad ka lahti põimuma saladused, kus osade tegelaste minevik ei tundugi palju erinev teiste omadest.
Film kandideeris 2006. aastal Berliini Kuldkaru auhinnale.


Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas Mannavaht » 13. November 2006, 18:04

Üüüü. Ma olen mingit treilerit näinud. Tundub väga hea film. Aga ma ei tea sellest midagi. Kas see üldse Eesti kinodess tuleb või ei?
Kasutaja avatar
Mannavaht
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 16:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas H20H » 13. November 2006, 18:33

Eesti kinodesse ei jõua need USAs limited release (valitud kinodes jooksnud) filmid kunagi (Crash oli erand). Mine tea, äkki jõuab see pöffile, kuid seegi lootus pole vast eriti suur. Film oli muidu igati hea. ;)
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 185 külalist