Kahe tule vahel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kickflick » 25. Mai 2010, 13:19

Mõni aasta tagasi nägin seda filmi ja meeldis väga. Millalgi tahaks uuesti näha seda.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Jaanuar 2011, 01:02

The Town can go and suck it!

Üle pika pika aja vaatasin uuesti. Viimane kord vist oligi 2006. aasta paiku. Tollal ei meeldinud eriti. Pidasin seda Scorsese lohutusauhinnaks. Lihtsalt uskusin, et ei olnud neid Oscareid väärt.

Nüüd aga vaatasin hoopis teise pilguga. Stsenaarium, karakterid, režii ja ka montaaž on igati tasemele. Eriti just esimesed kolm. Lausa lust jälgida kiirelt arenevat lugu, mis piitsutab oma tegelasi ja võtab ette pingelisi kurve, et õhustikku aina särtsakamaks muuta. Ega lugu nüüd originaalne olnud, aga esitus oli see-eest 5+.

DiCaprio, Damon, Nicholson, Sheen ja Wahlberg tantsisid oma osades nii et vähe polnud. Pinget jagu kuhjaga, stsenaarium andis filmile elu. Kui võrrelda The Town`iga, siis olen sunnitud Afflecki ponnistuselt punkti maha võtma. Ilmaaegu elevil olles olin helde.

Vot see on krimidraama.
9/10

Nüüd siis originaali(de) kallale 8)


Märkasin ühte huvitavat dialoogi Wahlbergi tegelase ja ühe teise tüübi vahel:

Dignam: This is unbelievable. Who put the fuckin' cameras in this place?
Police Camera Tech: Who the fuck are you?
Dignam: I'm the guy who does his job. You must be the other guy.

The Other Guys - nägu läks kohe naerule. Marky on vinge vana. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 08. Jaanuar 2011, 12:42

^ ou yeah baby 8) olen su jutuga nii ühel meelel, et pidin selle siia lisama.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Kahe tule vahel

PostitusPostitas brixxx » 29. September 2012, 20:02

Mulle eriti ei meeldinud see film, sisu oli muidugi intrigeeriv ja huvitav, aga mulle tundus, et filmi oleks saanud palju huvitavamaks teha. Millegi tõttu häirisid eriti Matt Damoni ja Leonardo DiCaprio rolli sooritused. Mark Whalbergi ülbitsev oleks häiris. Ainuke normaalne roll oli Alec Baldwini tegelaskujul.

Häiris see, et jälle oli vaja tuua tüüpiline armukolmnurk filmi sisse.

Leonardi DiCaprio roll meenutas selles filmis tema rolli ''Titanicus'', nagu ka ''Titanicus'' hakkas tema tegelaskujust ka selles filmis kahju.

Filmi lõpp tekitas küsitavust, meeldivad rohkem sellised filmid, kus arvatakse, et surm on liiga kerge karistus kurjategijale.

Minu jaoks film liiga venis ning politsei ja kuritegeliku elu oleks võinud veidi avaramalt näidata. Ma olen enne ka sarnase sisuga filme näinud (mitte et mõlemas leeris oleks korruptsioon sees) ning need on huvitavamad olnud.

Hindeks 5/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kahe tule vahel

PostitusPostitas damon » 13. Detsember 2012, 17:00

Film oli iseenesest ok - põnevust jagus, hea näitlejatöö jne. aga miski jäi minu jaoks puudu ja see võtab ka punkte maha.
Point on selles, et vaatasin filmi tõenäoliselt ca aasta tagasi aga nüüd uuesti vaadates ei mäletanud stoorist ega lõpust mitte midagi st. vaatasin nagu uut filmi. Ehk siis probleem on selles, et filmis ei ole midagi säravat meeldejäävat - on lihtsalt hea krimidraama.
Jack on endiselt lemmik!

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 111 külalist

cron