Dracula

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Dracula

PostitusPostitas Cochrane » 06. November 2006, 02:41

Dracula
Horror of Dracula (1958)

Krahv Dracula (Christopher Lee) lahkub Transilvaaniast, et minna Londonisse. Linna kirev ööelu pakub ebasurnule palju värsket verd, kuid ühtlasi kohtub ta siin dr. Van Helsingiga (Peter Cushing), kes seab oma eesmärgiks vampiiri verejanuliste mõrvade peatamise.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Dracula (1958)

PostitusPostitas CM-Girl » 27. Aprill 2012, 19:55

Ei teagi mitu korda seda filmi vaadates mõtlesin, et väga-väga hea muusika. Lisas põnevust. Efektne. Ei jõua ära kiita. :) Selle filmi absoluutne lemmik oli Van Helsing. Tundub, et olen ehk uue lemmiku leidnud - Peter Cushing. (Y)
Põnevust jagus algusest lõpuni. Kahju ainult, et Christopher Lee'd rohkem näha polnud, siiski igav ei hakanud.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Dracula

PostitusPostitas Rasmus » 24. Veebruar 2016, 15:03

Ülikõva režii, Fisher on tolle aja lavastajatest selgelt üks kindlama käega mehi. Atmosfääripõhine õudukas done right. "Dracula" lugu on minu jaoks juba nii tuttav, et muutub tihti irriteerivaks, aga Hammeri versioon on põhimõtteliselt samast sisust hoolimata ikka kuidagi värske. Kui sisulistest erinevustest rääkida, siis kõige kõvem nüke on see, et
Spoiler :
Harker on seekord vampiirikütt. Tegelikult hästi väike detail, aga tekitas minus millegipärast sellist wow-efekti. Ja siis see twisti-laadne asi ka, et Dracula on tegelikult terve aja tegelastega samas majas elanud.

Christopher Lee on ka äge, aga ma pole ausalt öeldes Draculast kui tegelasest kunagi hoolinud, ja minu jaoks on tõeline staar hoopis Peter Cushing, kes siin tõenäoliselt oma elu parima rolli teeb. Tal on alati vinge screen presence, aga siin ta lihtsalt naelutab kõik silmad enda peale, varastades absoluutselt iga stseeni, milles osaleb. Miks enam selliseid näitlejaid pole? :(

Stiilne film. Ehk isegi Hammeri parim.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 102 külalist

cron