Sündinud tapjaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sündinud tapjaks

PostitusPostitas Cochrane » 06. November 2006, 02:15

Sündinud tapjaks
Natural Born Killers

Nad armastavad üksteist ja nad armastavad verd. Mickey ja Mallory Know (Woody Harrelson & Juliette Lewis) liiguvad New Mexico kõrbes punktist punkti ja tapavad sihitult nende teele sattuvaid inimesi, jättes alati ellu ühe tunnistaja, kes nende tapaloost maailmale rääkima peab. Nende kannul on mitte vähem sadistlik detektiiv Jack Scagnetti (Tom Sizemore) ning hoolimatu reporter Wayne Gale (Robert Downey Jr.), kelle jaoks on tapjapaarike ideaalseks sihiks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas ringooo » 10. Juuni 2007, 13:49

Kuigi kohati kiskus film siiski liiga võikaks ja tüütavalt vägivaldseks,on tegu täiesti vaadatava filmiga.
Visuaalselt hästi ja huvitavalt lahendatud,filmis on kasutatud animatsiooni,vahepeal on film värviline,vahepeal mustvalge,mõni koht on tehtud nagu toimuks asi telesarjas jne.
Osatäitmised on kõik väga meeldejäävad,värvikad ja suurepäraselt välja mängitud.
Ei tooksgi esile nii väga Woody Harrelsoni ja Juliette Lewist,pigem jäid väga meelde Tommy Lee Jonesi ja Robert Downey Jr. näitlejatööd.
8/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas ringooo » 10. Juuni 2007, 16:49

Täpselt nii.
Tarantino solvus tõsiselt Stone'i peale ja nad on kuuldavasti siiamaani riius.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas KiiZ » 21. September 2007, 18:59

Filmi stiil meeldis, muusika oli ka üsna hea. Selline sürrealistlik ja üldse kahtlane teos. Mickey ja Mallory aga ei meeldind :D Vahepeal hakkas närvidele käima, kui neid nägema pidin. Selle aga korvavad muud asjad ja näitlejad, sealhulgas Downey Jr. Veidi sai nalja ka .
7/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Kickflick » 29. August 2010, 17:13

Ega jah, väga kõva film ikka. Juba näitlejavalik on kiiduväärt ning väga stiilne teostus. Animatsioonid, meenutused ja see koht, kus meenutust kujutati sitcom'ina. Äge!10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 18. September 2010, 21:55

Verine, stiilne ja vägivaldne romantiline lugu, mis ei sobi igale vaatajale.

8/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Zinera » 06. Oktoober 2010, 11:30

7/10

Suhteliselt vägivaldne teos, teostus nii väga ei meeldinud, siiski põnevust filmis jagus. Meeldisid näitlejatööd, eriti Tommy Lee Jones'i ja Rodney Dangerfieldi tehtu.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas adi » 06. Oktoober 2010, 11:47

Noh Tarantinoga seda filmi seostada on küll ilmselge liialdus. Sama nagu väita, et kõik filmid kus mees armastab naist on "Romeo ja Julia" rip-off.

Umbes sama palju oli Stone Tarantino stsenaariumist alles jätnud.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Sündinud tapjaks

PostitusPostitas brixxx » 21. Märts 2012, 16:32

Mina kommenteerin ainult teostust, sest minu jaoks oli see film liiga vägivaldne ja võigas. Kuigi see ei ole nii vägivaldne kui ''Rambo'', mida olen üritanud 3 korda vaadata, aga alati olen suutnud ainult 20 min vaadata, ''Natural Born Killers'' suutsin siiki lõpuni vaadata tänu Tommy Lee Jonesile ja Robert Downey Jr., kelle tegelaskujud kõige enam meeldisid.

Ma ei saa midagi parata, aga mul on alati selliste filmide vaatamise puhul tunne, et need on biograafia või ajaloo filmid. Uurisin hiljuti Gray Oldmani ja Ralph Fiennese filme ning leidsin Gray Oldmanilt ühe filmi ja Ralph Fienneselt kaks filmi, mis tundusid, et need on biograafia või ajaloo filmid, aga ei ole. Need filmid on ''Tinker Tailor Soldier Spy'' (selle filmi postril Gray Oldman meenutab Al Pacinot), ''Coriolanus'' ja ''Land of the Blind''.

Teostus oli huvitavalt üles ehitatud, kuidas meenutused, reaalsus, televisioon kajastatud oli. Mõrvari abielupaari kehastasid Woody Harrelson ja Juliette Lewis mõjusid väga usutavalt, aga näitleja keda ma filmis ei sallinud oli Tom Sizemore, tema tegelaskuju üldse ei istunud.

Teostuse eest ja et mängisid Tommy Lee Jones ja Robert Downey Jr. annan 7/10, võikuse eest võtan 3 punkti maha.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 188 külalist

cron