300

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 16. Detsember 2010, 21:12

Minu jaoks muutub see film iga vaatamiskorraga aina nigelamaks. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas MNC » 16. Detsember 2010, 23:18

Nu kohe peale nägemist oleks ma filmile 10/10 pannud ja hüsteeriliselt röökima hakanud igaühe peale kes oleks vähem pakkunud.
Ning suht ok, et film iga korraga vähem meeldib. Aina rohkem ja rohkem on aega näidatavat seedida, selles vigu leida ning pole enam mitte midagi uut ja huvitavat mis vead pehmendaks.

Sitem variant on mul näitusena see, et vaatan ales teist korda 7 Samurai-d ja no ei suuda.
Film mis esimesel korral rämedalt meeldis, jookseb praegu juba teist nädalat nagu mingi rõvedalt paks siirup, mis ei jõua ega jõua kuhugi.
Jääbki vist seekord pooleli...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: 300

PostitusPostitas Pixie » 15. Mai 2012, 01:21

Visuaalset poolt silmas pidades pole ma vist enne näinud nii stiilipuhast filmi. Tõsiselt kaunis, pea iga kaader oli lummav. Lisada veel kaasahaarav ning võimas muusika ja nagu olekski kõik aspektid kaetud. Olen nõus, et sisu jäi natukene nõrgaks. Filmi vaatamise ajal järeldasin, et ju siis ongi tegemist pigem silmadele ja kõrvadele meelepärase teosega. Mulle meeldis, üks meeldejäävamates eye-candy'dest. :) Ja minu jaoks täitis too seksisteen oma eesmärki illustreerimaks, kuidas kohtles kuningannat Leonidas ja milline oli Theron, nagu ta ise ütles: 'I'm not your King'. 9/10, sest kuigi sisu jäi vajaka, andis värvide ja valguse kasutamine niivõrd ilusa tulemuse. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: 300

PostitusPostitas CM-Girl » 15. September 2012, 19:51

Ai krt, seda filmi oleks tahtnud kinos näha, tõenäoliselt oleks hinne 1-2 punkti kõrgem. Visuaalselt lummav, väga-väga ilus vaadata. Mõnusad toonid. Sisu? Meh..Selle filmi puhul eelistasin nägemist kuulmisele. Silmailu missugune. 7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: 300

PostitusPostitas lostinthemist » 21. Aprill 2016, 11:09

Sattusin pooljuhuslikult seda uuesti vaatama umbes nädal tagasi ja meenus, kuivõrd fenomenaalse teosega oli tegemist omal ajal. Iseäranis meenus klassikaaslaste muljete kuulamine vahetundide ajal, kuidas nad olid sellest filmist nii elevil ja pläkutasid iga väiksema asja kallal. Üks neist ütles, et tegemist on "Matrix"i ja "Lord of the Rings"i kombinatsiooniga. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: 300

PostitusPostitas Ronet » 26. August 2016, 02:45

Üllatavalt poeetiline isegi. Ootasin rohkem sellist suvalist visuaalset extravaganzat, aga siin oli ikka veidi sisu ka. Natuke isegi pettunud, et gore ei tekitanud mingisuguseid emotsioone. Liigne digitaalsus ehk.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 73 külalist