Patu linn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DjD » 30. Juuni 2007, 04:11

vaadake imdb.com i on lisatud sin city 2 .. mitte kehvade näitlejatega =)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas eerik » 30. Juuni 2007, 11:13

DjD kirjutas:vaadake imdb.com i on lisatud sin city 2 .. mitte kehvade näitlejatega =)

Enamus on ju samad, kes esimeses osas. Ja need kes esimeses polnud on suures osas rumoured, ehk vaid kuulujutud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas DjD » 30. Juuni 2007, 13:58

näh .. ära riku köike ilusat era :D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas KiiZ » 27. Juuli 2007, 12:47

wapustaw kraam. wisuaalselt täiuslik.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2007, 13:51

Selle filmi populaarsus seisneb tegelikult siiski põnevas ja huvitavas visuaalses lahenduses, kujutan ette, et üleni värvilisena ei hinnataks seda sugugi nii kõrgelt kui praegu. Minu arust pole see film midagi nii väga erilist. Kinos käies sain küll vapustava elamuse, kuid aastakesega on mu arvamus sellest kahjuks langenud. Noh, hea film siiski, ehkki minule oli kergelt pinnuks silmas liigne vägivald (tavaliselt mind vägivald ei häiri, kuid selle filmi visuaalset osa arvestades tundub rohke verepritsimine kuidagi väärtusliku pildi raiskulaskmisena, saan muidugi aru, et koomiksitele on truuks jäädud (olen lugenud)). Koomiksifilmidest on "V for Vendetta" parem.

7,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas KiiZ » 19. Märts 2008, 19:54

kurat ma ei jõua teist osa ära oodata

Siin on nö 'minu' Sin City 2:


Algab looga ''And behind Door Number Three...''. Just to show that you can't mess with Old Town Girls.

Peale seda tuleb ''A Dame To Kill For'', mis on muuseas peale Yellow Bastardi üks mu lemmikutest täispikkadest Sin City lugudest.

Peale seda võrratut lugu tuleks ''Blue Eyes'', mis tutvustab meile seksikat Deliat, kes töötab Coloneli jaoks ja tapab inimesi (enne nussib nad läbi). Seal saaks Marv ka väikse koomilise cameo teha.

Siis tuleks see Nancy uus storyline, mida Miller teha tahtis. Minu arust võiks see olla selline rahulikum, veidi vähem actionit, nagu esimeses osas That Yellow Bastardiga oli. Siiski ootan Sin City koomiksite fännina sealt midagi rabavat.

Ja peale seda tõmbaks otsad kokku 'Wrong Turn' ja kohe sellele järgnev 'Wrong Track', mis tutvustaksid meile veidi rohkem Delia tegevust.


Muidugi on veel palju võimalusi ja tahaks juba näha, mille Rodriguez ja Miller seekord ekraniseerivad lühilugudest, aga lihtsalt selline idee liikus mul peas ringi veidi. Näiteks Klump ja Schlubb ei saaks sellisel juhul etteastet teha järjes (muidugi, kui nad selles Nancy stooris sees pole) ja sel juhul võiks panna vahele nende koomilise lühiloo 'Fat Man and Little Boy'. Aga eks näis siis.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas .Raimz. » 19. Märts 2008, 23:11

Sin City´st on saanud üks minu lemmik filmidest. Imelik mõelda, et kui ma seda kinno vaatama läksin ei teadnud ma sellest mitte midagi. Mul oli lihtsalt vaba aega ja vaatasin, et ohoh vägevad nätlejad mängivad. Film jättis endast nii sügava mulje, et kui kinost koju jõudsin panin kohe Sin City koomiksid tõmbama ja nüüd ei jõua teist osa ära oodata.

Väga raske on hakata loetlema asju mis mulle Sin City juures meeldivad, sest seal on kogupakett võrratu. Peategelased on jõulised kangelased, kes on olemuselt head aga ei erine oma tegudelt just palju inimestest keda peatakse pigem antikangelasteks kui kangelasteks (näit. Marv). Eriti meeldib mulle tegelaste sisene monoloog, kus on kasutatud palju metafoore, see jätab endast väga laheda ja stiilse mulje. Teistest filmidest erineb Sin City visuaalselt vast kõige rohkem sellega, et ta on must/valge aga kohati ka värviline. Väga raske on Sin City headust seletada inimesele, kes seda näinud pole, kõige lihtsam on lasta tal film ära vaadata ja siis on juba kõik selge.

Sin City 10/10
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Garli » 15. Märts 2009, 21:33

Üks stiilseimaid filme, mida eales näinud olen. Muutub iga vaatamiskorraga paremaks. 9/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas .Raimz. » 05. Detsember 2009, 15:39

Rahvaraamatus nüüd ka esimene eestikeelne Sin City koomiks saadaval. Loodan, et peatselt tõlgitakse ka ülejäänud osad eestikeelde.

http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/sin ... 4tt/106918
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Defka » 07. Detsember 2009, 23:43

10/10 haarav ja omapärane film, algusest lõpuni, mitte millestki pole puudust.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Trash » 08. Detsember 2009, 00:55

.Raimz. kirjutas:Rahvaraamatus nüüd ka esimene eestikeelne Sin City koomiks saadaval. Loodan, et peatselt tõlgitakse ka ülejäänud osad eestikeelde.

http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/sin ... 4tt/106918


See oleeb vasat sellest kui hästi esimene müüb. Nii, et marss raamatupoodi!
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas null » 08. Detsember 2009, 21:21

Trash kirjutas:
.Raimz. kirjutas:Rahvaraamatus nüüd ka esimene eestikeelne Sin City koomiks saadaval. Loodan, et peatselt tõlgitakse ka ülejäänud osad eestikeelde.

http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/sin ... 4tt/106918


See oleeb vasat sellest kui hästi esimene müüb. Nii, et marss raamatupoodi!


Tasub osta siis?
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas Jolt » 08. Detsember 2009, 21:25

Minu veenis Ivarijutt igatahes ära. Nädalavahetusel linna sattudes võtan selle raamaturiiulile.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas null » 08. Detsember 2009, 21:46

Sellest piisas. Tellin homme ära.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas KiiZ » 09. Detsember 2009, 09:45

Võib-olla ostan ka, suurimaks takistuseks on see, et nagunii on palju head kraami tõlkes kaduma läinud. Aga kui keele koha pealt silm kinni pigistada, siis miks mitte.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist