Patu linn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 31. Juuli 2006, 22:16

AvP_75 kirjutas:
Cochrane kirjutas:Värve oli siiski mõnel juhul rohkem: Dwighti jalatsid, punane ja sinine auto, Goldie, Yellow Bastard, veri, Nancy tantsimine, algussteeni naise kleit ja silmad hetkeks, ja sellel reeturtüdrukul olid sinised silmad.


+ Miho punane rinnahoidja. :D :D

Film oli ülimalt hea. Ei olnud enne koomiksist midagi kuulnud. Ma ei vaadanud isegi selle trailerit. Nõustun ühe inimesega, stseenid autodega olid ülimalt hästi tehtud ja "sujuvad" vms. Sisu oli väga-väga hästi koostatud. Film koosnes kolmest osast ning need olid omavahel üsnagi tihedalt seotud. Nõustun ka sellega, et film oli suhteliselt julm. Hea ikkagist.
Üks 2005. aasta parimaid filme. 10/10


Nõustun täielikult. Filmis oli kõike, mida ma tahtsin: vägivalda, äktsionit, põnev story ja naised! God, see on imo üks aegade parimaid filme üldse. Ei jõua SC2 ära oodata lihtsalt.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 31. Juuli 2006, 22:34

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Milenko » 22. August 2006, 20:05

Film ise oli päris tuus, kõik need värvid jne. aga tuntud näitlejaid oli liiga palju minu arust.
Ootan teist osa 8)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas tam » 23. August 2006, 00:44

rodriguez rokib üldiselt. sa paned sinna juurde QT ja frank milleri ja tulemus ei saa ideaalist kaugel olla.
veelkord. robert rodriguez. quentin tarantino. frank miller. mitte miski ei saa valesti minna. nüüd lisa sinna veel superhead näitlejad ja sa saadki sin city.
paremaks minna ei saa.
mu extended DVD on üks armsamaid DVDsid üldse. oii, ja seal oli ju koomiks ka kaasas. 8)
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas asunsiin » 23. August 2006, 18:39

Nõustun eelkõnelejaga. Kui on nii suurepärased lavastajad& näitlejad, siis lihtsalt ei saa midagi nässu minna. Teostus ja sisu olid vägevad, väga meeldis.
Kasutaja avatar
asunsiin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 22. August 2006, 00:10

PostitusPostitas Kahn19 » 10. September 2006, 19:53

Omapärane film,uut moodi.Eriti meeldis Bruce Willise ja Mickey Rourkei osa täitmised

8,5/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 10. September 2006, 21:52

Kõige parem koomiksi ekraniseering ever. Tahaks näha veel samas visuaalses stiilis 300 ja kuidas suudetakse väga hull Watchmen ekraanile tuua.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tam » 11. September 2006, 00:34

hau kirjutas:Kõige parem koomiksi ekraniseering ever. Tahaks näha veel samas visuaalses stiilis 300 ja kuidas suudetakse väga hull Watchmen ekraanile tuua.


olen nõus ja kiidan kaasa! ;)
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas CyberRax » 12. September 2006, 15:12

Ütlen ausalt: ei istunud. Mustvalgele filmile aeg-ajalt värviliste detailide lisamine oli huvitav, aga seda on varemgi tehtud (meenutagem kasvõi "Schindler's List"i kus sedasama võtet hulga efektiivsemalt kasutati). Kaameratöö polnud küll paha ja ka näitlejad said oma osadega ilusasti hakkama, aga kokkuvõtlikult jääb see siiski parajalt keskpäraseks krimkaks. "Stiilne" on sõna mis kindlalt selle teose kohta ära tuleb mainida ning ka koomiksifilminduse mätta otsast vaadates on ta kindlasti arvestatav verstapost, aga need 2 tõsiasja ei muuda suurt midagi. 4/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tam » 12. September 2006, 23:16

CyberRax kirjutas:Ütlen ausalt: ei istunud. Mustvalgele filmile aeg-ajalt värviliste detailide lisamine oli huvitav, aga seda on varemgi tehtud (meenutagem kasvõi "Schindler's List"i kus sedasama võtet hulga efektiivsemalt kasutati). Kaameratöö polnud küll paha ja ka näitlejad said oma osadega ilusasti hakkama, aga kokkuvõtlikult jääb see siiski parajalt keskpäraseks krimkaks. "Stiilne" on sõna mis kindlalt selle teose kohta ära tuleb mainida ning ka koomiksifilminduse mätta otsast vaadates on ta kindlasti arvestatav verstapost, aga need 2 tõsiasja ei muuda suurt midagi. 4/10


see teeb mind kurvaks.. aga eks igaühele oma.. :'(
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas Ralf » 23. September 2006, 16:17

Mitte sugugi ülehinnatud ja vägagi eripärane koomiksfilmi kohta - stiil ja stsenaarium annavad aimdust teose vähest toetumist meelelahutuslikkusele. See tähendab, et ta ei ole loodud mingi superb-actionina, mida sa end samal ajal popkorniga lämmatades vaatad. Tõsi, ta on küll raha teenimiseks ja laialdaseks esitamiseks mõeldud, ent võimalikult suurele publikule suunatud.

Eriefektid on head - alates siis üksikute elementide värvimisega, mis lisab filmile omapära - kuni autotagaajamiste kujutamiseni. Tegelased on mitmekülgsed. Kolm lugu pakub mõnusat vaheldust, seega üks veniv stoori oleks tüütum vaadata olnud. Vägivald, alkohol, naised: Sin City.

Esimesel korral kinos vaadates: 8,5/10
Praegu, umbes peale kümmet vaatamiskorda: 7/10

Ootan huviga järge, kuigi esimese osa uudsus on tõenäoliselt kadunud. Soovitan ka koomikseid.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Pixie » 28. Aprill 2007, 20:52

Noo mai tea...
Asusin vaatama suurima põnevusega teades et on superfilm...
Igalpool ja kõik väitsid nii.
Kuid mina ei leidnd sellest filmist absoluutselt mitte midagi. :?
Oli stiilselt tehtud jh.
Kuid ma ei saand stoori'le pihta!
Ei suutnud lõpunigi vaadata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Milenko » 03. Mai 2007, 00:59

Pixie kirjutas:mina ei leidnd sellest filmist absoluutselt mitte midagi. :?


V2ga kahju...
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas DjD » 05. Mai 2007, 03:40

ei jõua teist osa ära oodata !
väga lahedasti tehtud film ja suht normaalne teema. Aga vist kui oleks olnud sama teema ja oleks filmitud nagu tavaline film, siis vist pole nii kaasahaarav olnud :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Blend » 30. Juuni 2007, 00:05

Üks lemmikumaid filme, see ütleb kõik.

Pixie kirjutas:Noo mai tea...
Asusin vaatama suurima põnevusega teades et on superfilm...
Igalpool ja kõik väitsid nii.
Kuid mina ei leidnd sellest filmist absoluutselt mitte midagi. :?
Oli stiilselt tehtud jh.
Kuid ma ei saand stoori'le pihta!
Ei suutnud lõpunigi vaadata.

No offence, aga sul ei saa seljuhul hea filmimaitse olla ..

maitse üle ei vaielda blabla, tean
<3
Blend
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 27. Juuni 2007, 01:38
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron