Visa hing

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 21. Juuli 2006, 00:32

Parim film üldse. Lihtsalt super. Bruce Willis ja Alan Rickman teevad vapustavat tööd. Kõik need repliigid, kõik stseenid, absoluutselt kõik on SUPER! 1337/1337.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Monk » 21. Juuli 2006, 10:37

Simple, but brilliant. Väga hea film.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Priit » 21. Juuli 2006, 12:44

V kirjutas:
Priit kirjutas:Parim film üldse. Lihtsalt super. Bruce Willis ja Alan Rickman teevad vapustavat tööd. Kõik need repliigid, kõik stseenid, absoluutselt kõik on SUPER! 1337/1337.
veidi üleliialdatud..kas pole
tegelikult on ju punktid sellised reaalsuses: 1336/1337 :wink:


See ei vääri nii halba hinnet! Pigem 1337/1337! 8) Või siis kümnepunkti skaalal 10+/10
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 18:37

Suurepärane film. Hea töö Willise ja Rickmani poolt. Bruce Willis on lahe. :)




10/10
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Pixie » 11. Juuni 2007, 14:21

Suht norm. 6,5/10
Puudub edasine huvi järgesid vaadata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Goblin » 28. August 2007, 18:25

kõige parem actionfilm üldse ;-)
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 29. August 2007, 11:40

see võib olla üks väga halb film, aga tegelikult võib see olla ka üks väga hea film. ta lihtsalt on! ma eelistan John Mc Clane´i ja korralikku actionit igastahes kõigile nendele rämpsfilmidele, madala klassi õudukatele nagu Saw, Hostel või muud taolised.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas hau » 24. Detsember 2007, 01:39

See on nii imeline film, et midagi polegi vaja öelda. Film räägib enda eest, John McClane räägib enda eest. See on pingeline, huvitav, naljakas ja mis peamine - ülikõva! John McClane - kõige coolim politseinik, who just kick ass, tark kurikael Hans Gruber, väga kõva dialoog ja põnev stsenaarium, tasemel action, 2 toredat ja naljakat sidekicki ja lõpus Al päästab viimasena päeva. Mida veel tahta?? See on igal vaatamisel sama hea.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas silx » 21. Jaanuar 2008, 16:29

Üks parimaid action filme läbi aegade.Mclane seal filmis ikka nii lahe kuju.Enne seda filmi keegi eriti ju ei teadnudki bruce willist.Ei tüdine selle vaatamisest ära. :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 21. Jaanuar 2008, 17:08

kuskil hääletati see lemmik jõulufilmiks . et mida inimesed jõuludejal kindlasti telekast vaatavad .
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Goblin » 21. Jaanuar 2008, 21:01

Reinuvader Rebane kirjutas:kuskil hääletati see lemmik jõulufilmiks . et mida inimesed jõuludejal kindlasti telekast vaatavad .



Ega need poleks õiged jõulud, kui telekast visa hinge ei tuleks :D
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas Ralf » 21. Jaanuar 2008, 22:44

Reinuvader Rebane kirjutas:kuskil hääletati see lemmik jõulufilmiks . et mida inimesed jõuludejal kindlasti telekast vaatavad .

Mina vaatan igal aastal jõulude ajal filmi "Black Christmas", traditsioon algas eelmisest aastast.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 22. Jaanuar 2008, 18:12

Väga kõva film. Bruce Willis oli noorena palju parem näitleja kui vanalt, minu arust. Selline muhe dialoog ja ropendamine, mis kindlasti selle filmi lahutamatu osa oli. Alan Rickman pahategelasena oli kindlasti parem tegelane, kui Severus Snape. Intelligentne, kaval - kõik omadused, mis ühel pahal olema peavad. Ning Al heana, kes lõpus foobiast üle saab, selline tüüpiline USA politseinik. Algus vastumeelne selle sinisilmsuse pärast, lõpus meele järgi. Kõik head actionfilmi elemendid sees..

10/10

P.S. Rääkides sellisest traditsioonist, siis vaatan mina igal jaanipäeval "Minority Report"´i
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Storm » 22. Jaanuar 2008, 18:23

Ralf kirjutas:Mina vaatan igal aastal jõulude ajal filmi "Black Christmas", traditsioon algas eelmisest aastast.



No mina ehitan igal aastal ikka lumememme, (tõsi, sel aastal sulas see väga kiiresti ära :( ) õpin salmid ilusasti pähe ja siis koguneme perega kõik kuuse ümber ning ootame, kuna tuleb jõuluvana :) !


Igatahes...Kuna mulle lähevad natuke teist laadi märulid peale, siis pole ma sellest filmist nii vaimustused nagu mõned eelnevad. Siiski ei taha ma öelda, et see halb oleks. Ja siin ongi minu arvates see vahe (hindamisel), et kui filmi hinnata, siis tuleks ju pingsalt mõelda, mida hinnata. Kas filmi kui niisugust üldse, et mis emotsioonid filmiga üleüldse kaasnesid. Või siis hinnata, kas film pakkus seda, mida zanr väitis pakkuvat. Lihtsamalt öeldes, et kui ma olen komöödiate austaja, siis ma ei anna mõnele draamale madalat hinnet, sest ma sain nii vähe naerda. Ja samas ajab mind ka väga vihale, et kui hinnatakse filme selle järgi, et kui palju talle ühe või teise näitleja rollid mõnes eelnevas filmis on meeldinud. Et samuti ei hindaks ju filmi halvasti, kus mängib näiteks Depp sellepärast, et tal tema vastu mingi isiklik viha on. Et mis mu mõte on? Muidugi ei anna kedagi ümber kasvatada, et kui keegi vaatab, et film linastub 6 kuu pärast, aga lavastajaks Uwe Boll, siis paneb ta ilma selleta, millest eelnevalt just kirjas oligi, filmile halva hinde. Aga ma siinkohal loodan, et on ka neid, kes nüüd enne mingi filmi hindamist või kritiseerimist mõtleks, et kas film tundus tema jaoks halb sellepärast, et seal mängis näitleja, keda ta kunagi sallinud pole või siis sellepärast, et ta sai filmist lihtsalt halbu emotsioone (või siis mõlemat :pööritus: ). Ja siit ka see, et mina ei hakka "Visa Hinge" hindama halvasti sellepärast, et see minu maitsele ei vastanud. Samas ma tean, et omas zanris on see film üks parimatest, and that's that with that.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Tarmo176 » 27. Detsember 2008, 17:59

Väga hea film see "Visa hing" . Kõik selle filmi järjed on ka väga head!
Tarmo176
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 27. Detsember 2008, 17:39

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 102 külalist

cron