Elusalt või surnult

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Elusalt või surnult

PostitusPostitas Robert » 01. Oktoober 2006, 12:35

Elusalt või surnult
DOA: Dead or Alive

Üksinda on nad alistamatud... Koos on nad võitmatud!

Tina (Jaime Pressly), Christie (Holly Valance), Kasumi (Devon Aoki) ja Helen (Sarah Carter) on Aasia võitluskunstide oskajate eesotsas. Nende meessoost kaaslasi ei pane imestama ainult nende seksikad välimused, vaid ka nende ülivõimas löögijõud. Ühel päeval saavad tüdrukud kutse ebaseaduslikule võistlusele "Elusalt või surnud", mis toimub eksootilisel saarel kusagil Aasias. Võidusumma on 10 miljonit, kuid see pole ainuke põhjus, miks võitlejad sellest osa võtavad. Pigem on küsimus ka auväärsuses ja küsimustele vastuste otsimises...

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas suslike » 05. Jaanuar 2007, 17:22

mulle meeldisid tegelaskujud, kuid film oli hullult lühike või vähemalt tundus nii. see saar kus DOA toimus oli väga pro 8)
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas lostinthemist » 05. Jaanuar 2007, 19:22

Väga stiilne film, head võitlused (kõige enam meeldis Christie ja Heleni vaheline võitlus vihma käes), rabavalt ilusad naistegelased.
Esimene pool oli väga hea, kuid teine pool kiskus natuke mööda kui arvasin. Sündmustik toimus liiga kiiresti. Pärast vaatamist oli selline tunne nagu midagi oleks puudu sellel filmil. Sisu polnud just väga perfecto.
Ei ole väga midagi erilist, kuid ajaviiteks sobib vaadata.
5,5/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Hülss » 18. Jaanuar 2007, 05:54

Parem kui algselt arvasin. Hea meelelahutus eelkõige - kaunid naised, hea soundtrack, normaalsed võitlusstseenid, ilus ilm:)

Lihtne ja lühike, ei võta tükki küljest;)
5/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. Jaanuar 2007, 08:07

Harilik kinoskäija saab süsti kätte: ilusad tibid ja palju kaklemist. Filmikriitikul aga nurisemist jätkuks. Ma ei tea, kuidagi puudujääkiderohke film oli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 18. Jaanuar 2007, 15:53

Alguses ma seda isegi väheke ootasin aga ma ei tea miks:S. Õnneks ma seda paska kinos ei vaadanud ja kerisin poole pealt filmi edasi. Ilusad naised ei suutnud midagi päästa sest ka nemad ei osanud näidelda ja see oli nii ebaoriginaalne ja mõttetu üleüldse. Kahetsen
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cärry » 29. August 2007, 22:02

Väga viis film seda vaatama hakates oli juba tunne et see film tuleb hea, näiteks see koht kus Kasumi(Devon Aoki) põgenes sealt paleest lihtsalt nii hämmastavalt äge oli.. :)
Do nOT TyPE liKe Tis... iT maKeS yOu LoOK REt@rdEd.
Kasutaja avatar
Cärry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 29. August 2007, 13:28

PostitusPostitas CM-Girl » 31. Mai 2011, 19:26

Minu jaoks olid selle filmi juures parimad stseenid just võitlusstseenid. Mõnus vaatamine. Filmi teine pool vajus tsipa ära, muutus väheke igavaks.

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elusalt või surnult

PostitusPostitas CyberRax » 09. Juuli 2011, 05:04

No ma ei tea, viga ilmselgelt minus, aga Pressly & co. ei jäta usutavat kung-fu võitleja muljet. Ma saan aru et enamikes easternites on sama palju fantaasiat kui "DOAs" (ja möödas on need ajad kui ekraanil võitluskunste esitanud isik neist ka päriselus mingitki osa valdas), aga neis "üliinimeste" temaatika lihtsalt toimib. "DOAs" ta seda ei tee.
3/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: DOA: Dead or Alive

PostitusPostitas Rasmus » 10. Jaanuar 2013, 18:20

Igati nõus lostinthemisti ja Hülsiga - erilist mõtet ei maksa sellest filmist otsida, aga kuna see on üsna lühike, siis võib ajaviiteks vaadata küll. Lahedad võitlusstseenid, seksikad naistegelased ja kiire tempo tagavad päris lõbusa vaatamise, nii et selle eest võib 5/10 panna küll.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 213 külalist