Ämblikmees 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kickflick » 25. Aprill 2010, 00:23

Rewatch. Eelnevate osadega võrreldes jääb küll natuke nõrgemaks, aga ma ei tea, mulle meeldib ikkagi. Võitlusstseenid olid väga nauditavad ja Sandman oli võimas, kuid mõned asjad olid tõesti ülearu.8/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re:

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Detsember 2011, 02:22

LiveForThis kirjutas:Venom oleks pidanud olema selline:
Pilt
:P
3-ndat osa 2-ga võrrelda on üpriski raske. Ämblikmehe jätkuloona mulle film paratamatult meeldis, kuid täiesti mõttetu meetod, kuidas näidata Parkeri "dark side"-i, oli uskumatult tobekoomiline. Sandman oli paras üllatus, sest poleks osanud loota, et tollest saab niivõrd tõsieltvõetav tegelane. Enne ikka mõtlesin, et tema filmi toomine on viga, kuid võta näpust. Venom oli lahe, kuid ta oli pigem nagu säästuvariant tema tõelisest olemusest. Miks seda lõusta nii vähe oli? See on ju Venomi parim osa :)
Imal ja kohmakas oli kogu see tants Parkeri sümbioodi ja armastatu ümber, kuid endine sära oli ikkagi näha ja seetõttu päris maha tegema ei hakka. Kokkuvõtlikult öeldes film mulle meeldis, kuid mul hakkab kindlasti ebamugav, kui näen jälle Parkerit lolli mängimas ja sillal nutmas. Sellist asja ei tohi olla!! Selle asemel, et kaasa tunda, hakkasin hoopiski naerma. Aga nagu Jolt selgitas, siis rahaahnusega võib kõike teha ja eks Piidermehe 4 lugu on kindasti 2-le omaselt sarnasem ja jõulisem.
Ahjaa hinne jääks kuskile 6-7 vahele.


Noh, arvamus on endiselt mingil määral sama. Aga seda "Ämblikmehe jätkuloona mulle film paratamatult meeldis" tunnet enam ei olnud. Ausalt, Spider-Man 3 on hunnik sitta ja ei midagi enamat. Imal, igav ja masendavalt ülepakutud lapsemeelne suhtefilm, kuhu mitte ükski villian ei tahtnud ära mahtuda. Huvitav, kas kogu film oli Raimi poolt "Fuck you"? Sest noh esimese kahe Spider-Man`i headust siin ei ole, mitte üks raas.

Täielik jura, masendav lihtsalt, jube komöödia.
Pilt
4/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Ämblikmees 3

PostitusPostitas brixxx » 26. Märts 2012, 12:00

''Spiderman 3'' oli eelnevatest ''Spiderman''dest parim, eriti meeldis emo-aeg Peteril.

Hindeks annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ämblikmees 3

PostitusPostitas Ralf » 27. Märts 2012, 02:47

brixxx kirjutas:''Spiderman 3'' oli eelnevatest ''Spiderman''dest parim, eriti meeldis emo-aeg Peteril.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ämblikmees 3

PostitusPostitas Spellbound » 28. Märts 2012, 11:21

Endiselt kummitab mind teadmine, et Spidey 3 Venom oli tossike võrreldes sellega, kes ta tegelikult on.
Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist

cron