Ämblikmees 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Will Turner » 25. Juuni 2007, 08:31

Spidermani oli kuidagi liiga vähe näha.
Aga ikkagi hea film oli.
lõpu fight oli väga hea.Efektid olid suurepärased.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas thebestB4 » 09. Märts 2008, 16:56

Tänu Topher Gracele vaatasin seda filmi aga ka tema ei teinud seda filmi heaks.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuni 2009, 22:35

Ma ei tea, öelge, mis tahate, mulle see meeldis. Ta oli väga sümpaatne ja kuigi ma pole koomiksit lugenud, siis oli mul tunne, et see oli väga hästi tehtud film. Venomi teema Spidermaniga oli diip ja mulle sobis see väga hästi. Vahepeal kippus venima ja Tobey geid liigutused mööda Manhattanit olid kahtlased, kuid need olid vähesed negatiivsed. Ma saan aru, et ma olen minor selle arvamusega, aga nii on.

Muuseas: mis keiss sellega oli, et J.K. Simmonsi seinal oli filmi alguses tekst: Doc Ock still at large vms. Isn't he dead?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 04. Juuni 2009, 22:50

No mulle meeldib ka kolmas osa, aga selle emotantsu juures pigistan tavaliselt silma kinni. Filmis olid emotsionaalsed kohad liiga ülepingutatud ning seda rahva armastust Ämmu vastu rõhutati ka liiga palju. Negatiivse poole võtab ikkagi see ila, mis parker nö. paha olles korda saatis. Milleks see vajalik oli, seda ei mõista ma siiani, aga film ise meeldis ja Spider-Mani fiiling oli kenasti olemas. Venom oleks võinud natuke ägedam olla, aga Sandman oli küll väga õnnestunud tegelane.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 04. Juuni 2009, 23:24

Vaat kus Ämblikmehe fännid :D.
Forzat olen üldiselt pidanud rohkem sisukate filmide austajaks.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Spellbound » 04. Juuni 2009, 23:24

There is an inner child in all of us ;-)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuni 2009, 23:39

Mulle on koomiksifilmid vahest ikka meeldinud kah. Ei saaks öelda, et nood sisutud oleksid.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 04. Juuni 2009, 23:43

Sisu on üks parimaid asju nende filmide juures, vähemalt seesuguste koomiksifilmide hulgas. Dilemmad ja kõik sellega kaasnev on kenasti välja toodud. Eriti meeldib mulle kangelase nö. areng, mis ei ole võõras, vaid väga inimlikuks muudetud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 05. Juuni 2009, 00:00

Yeah. Enamus koomiksikangelasi on allegooriateks hirmudele/muredele, mis kummitavad igaühte meist, kuid neile on antud vahendid enda kehtestamiseks. X-mehed ntks on ou so very gay'd, Spiderman räägib täiskasvanuks saamisest ja vastutuse aksepteerimisest yada yada yada. Kõiksugusesse koomiksikraami on punutud päris sügavaid teemasid inimlikkusest.
Seda öelnud, ei saa ma siiski aru, et kuidas kellelegi meeldib Spiderman 3. Actionsstseenid olid arusaamatud, Venom oli halvasti kujutatud ja veel kehvemini filmi sissepoogitud, emo teema oli taaskord ou so very gay, efektid imesid pool aega, film oli igas mõttes liigestest lahti jne. Sandman oli ainus hea osa tollest filmist.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Spellbound » 05. Juuni 2009, 00:03

Vaatamata paljudele vigadele film siiski meeldib, aga näiteks uuesti ei ole ma seda siiani vaadanud. Teist osa oleksin selle ajaga juba päris mitu korda näinud. Ei tea, mis Raimil hakkas ning ta teise osa vaimus kolmandat ei teinud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 05. Juuni 2009, 00:07

Teadagi, Raimi ei tahtnud Venomit, kuna talle meeldivad oldschool Spidey vastased hoopis rohkem. Produtsendid kuulsid, et rahvas nõudis, tundsid raha lõhna ja käisid Raimile nii hoolega pinda, et tal sai pind täis ning ta oli sunnitud tolle ploti sisse pressima. Siit ka kõik mu probleemid Spiderman 3'ga. Too jazzklubi stseen, kus Tobey maailma omab ja kannab neid kenasid pandasilmasid oli ilmselt tema inside joke ja suur FU Sony'le.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LiveForThis » 05. Juuni 2009, 02:05

Venom oleks pidanud olema selline:
Pilt
:P
3-ndat osa 2-ga võrrelda on üpriski raske. Ämblikmehe jätkuloona mulle film paratamatult meeldis, kuid täiesti mõttetu meetod, kuidas näidata Parkeri "dark side"-i, oli uskumatult tobekoomiline. Sandman oli paras üllatus, sest poleks osanud loota, et tollest saab niivõrd tõsieltvõetav tegelane. Enne ikka mõtlesin, et tema filmi toomine on viga, kuid võta näpust. Venom oli lahe, kuid ta oli pigem nagu säästuvariant tema tõelisest olemusest. Miks seda lõusta nii vähe oli? See on ju Venomi parim osa :)
Imal ja kohmakas oli kogu see tants Parkeri sümbioodi ja armastatu ümber, kuid endine sära oli ikkagi näha ja seetõttu päris maha tegema ei hakka. Kokkuvõtlikult öeldes film mulle meeldis, kuid mul hakkab kindlasti ebamugav, kui näen jälle Parkerit lolli mängimas ja sillal nutmas. Sellist asja ei tohi olla!! Selle asemel, et kaasa tunda, hakkasin hoopiski naerma. Aga nagu Jolt selgitas, siis rahaahnusega võib kõike teha ja eks Piidermehe 4 lugu on kindasti 2-le omaselt sarnasem ja jõulisem.
Ahjaa hinne jääks kuskile 6-7 vahele.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 01. August 2009, 19:38

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 15. Aprill 2010, 20:09

Vaatasin filmi üle kolme aasta uuesti ja polnud ta nii halb midagi. Mäletan, kuidas pärast kolmanda jao linastumist õiendati kuude kaupa IMDb tahvlil kõikvõimalike asjade üle, näiteks arvutiga tehtud USA lipp või et Venom viitab endale ainsuses, mitte mitmuses (symbiote ja Brock on eraldiseisvad olendid). Tunnen kaasa Sam Raimile, kel ei lastud filmi teha üldse enda nägemuse järgi ja kellele Venomi lisamine filmile võimalikult paljude mänguasjade müümise nimel peale suruti. Raimi ei tahtnud minu mäletamist mööda pärast "Spider-Man 3" valmimist enam üldse filme teha. Ausalt öeldes on film enne Peteri niinimetatud emo-värki täitsa korralik, sest siis tuleb tal tegemist veha vaid Sandmaniga ja aeg-ajalt Harryga. Kolm kurikaela ja veel kõikvõimalikud liinid oli ilmselgelt liig ning see tegi filmist kohati päris korraliku nonsense'i.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 18. Aprill 2010, 04:39

Vaatasin samuti uuesti. Enam nii hull ei tundunud, tho hinnet siiski ei tõsta ega langeta. Märksõnad: guy-liner, cgi, saturday night fever, "alfred".. - 6/10
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist