Batman alustab

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Batman alustab

PostitusPostitas brixxx » 22. Märts 2012, 17:45

Mulle ei ole Batman kunagi meeldinud ja mõtlesin, et võttan nüüd kätte ja hakkan Batmanist filme vaatama. Vaatasin: ''Batman Begins'', ''The Dark Knight'', ''Batman Forever'' ja ''Batman'' (see jäi poolikuks kuna tuli kopp ette Batmanist). Pean tunnistama mulle hakkas Batman veelgi rohkem filme vaadates vastu, kuigi ''Batman Begins'' ja ''The Dark Knight'' süngusega on paremad kui eelmised filmid ja kindlasti näitlejate kohapealt nt. Michael Caine, Morgan Freeman ja Gary Oldman.

Kõige enam meeldis ''Batman Begins'' ja sama ka ''The Dark Knight'' Gary Oldmani tegelaskuju. Mul tekkis kahe viimase Batmani filmi puhul mõtte, et see film oleks ilma Batmanita palju huvitavam.

Mul tekkis nende nelja Batmani filmi vaadates mõtte, kas Alfred peabki olema u 70.aastane, sest nii Michael Caine kui Michael Gough oli sellel ajal 70 aastased.

Filmi algus kuidagi venis kui ta õppis võitluskunsti ning ma ei teadnudki, et Batmanil ei ole ebaloomulikud võimed, vaid need on kõik tehnilised vidinad. Muideks lahe oli vaadata Batmani lendamas. Filmis meeldis veel Liam Neeson. Ma pean tunnistama, et need kaks uuema aja Batmanis ma küll, ei saa aru nende halbade tegelaste kurjadest plaanidest, mida nad saada täpselt tahtsid.

Hindeks annan 7/10, film oli huvitavam kui vanemad Batmanid ning Gary Oldman ja Michael Caine meeldisid kuna vanemates Batmanides on nende roll palju nõrgem.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Batman alustab

PostitusPostitas Rain » 01. Mai 2012, 23:26

Ma tõesti ei uskunud, et see mulle niivõrd meeltmööda on, mispärast ei raatsinud ma seda eriti vaadata. Väga hea film! Peaks nüüd TDK ka uuesti ära vaatama. Esmakordsel vaatamisel see mulle eriti ei meeldinud, äkki nüüd, pärast alguse nägemist, muutub ka minu arvamus tollest. Egas midagi, 10/10 tuleb siit ära.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Batman alustab

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 02. Mai 2012, 10:46

Rain kirjutas:Ma tõesti ei uskunud, et see mulle niivõrd meeltmööda on, mispärast ei raatsinud ma seda eriti vaadata. Väga hea film! Peaks nüüd TDK ka uuesti ära vaatama. Esmakordsel vaatamisel see mulle eriti ei meeldinud, äkki nüüd, pärast alguse nägemist, muutub ka minu arvamus tollest. Egas midagi, 10/10 tuleb siit ära.


võimalus on, et peale Batman Beginsi nägemist (mis minu maitse järgi on superior The Dark Knight'ile) meeldib viimane sulle nüüd veel vähem. Minuga paraku läks nii.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Batman alustab

PostitusPostitas Pixie » 23. Juuni 2012, 15:06

'Well, a guy who dresses up like a bat clearly has issues.'

Pilt

Bruce Wayne suudeti kirjutada väga huvitava tegelasena, kel oli sügavust, sisemisi konflikte ning ta mõjus keerulise isiksusena. Veel meeldisid dialoogid, mõningate ütlemiste peale mõtlesin veel peale filmi lõppu. Muidugi ei saa mainimata jätta suurepärast soundtrack'i. Pole imestada, et tänase seisuga on minu jaoks tegemist lemmik Batman filmiga ning ka üldiselt on see parim superkangelase-film. Eelnevate värviliste ning veidi tobedate teostega ei anna võrreldagi; parajalt sünge, realistlikus ning pealuvas toonis tehtud filmid meeldivad palju rohkem. Harva nägi Batman'i täies hiilguses, seda rohkem jäi kujutlusvõime kanda. Üks huvitavamaid aspekte oli Bruce Wayne'i hirm nahkhiirte ees ja kuidas ta kasutas seda *Nahkhiire*mehe loomisel. :P Tegelastest meeldisid enim Alfred ja härra Fox.

10/10

brixxx kirjutas:Mul tekkis kahe viimase Batmani filmi puhul mõtte, et see film oleks ilma Batmanita palju huvitavam.

Sooviksid ehk lähemalt selgitada?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Batman alustab

PostitusPostitas Zinera » 24. Juuni 2012, 22:11

6/10

Eellugu "uuele" Batmanile, mis küll igav ei ole, aga jäi puudu võib-olla minevikulugudest või oleks vajanud rohkem loogilisust. Palju nimekaid näitlejaid tegi asja muidugi paremaks, samas mingil põhjusel on vanemad Batmannid rohkem meeltmööda. Christian Bale sobis rolli, kuid lemmik oli ikka Alfred, samuti Morgan Freemani targa tehnikamehena jäi silma.

Spoiler :
Wayne'i firma töötajad natukene võiks ikka märgata, et Batman nende autoga sõidab, samas värv muudeti ja ouha hehe.
Batman on üks kiiremaid superkangelasi, teab alati, kus kõik käivad, jõudis suures linnas päästa inimesi, nii et küll ei ole. Respect.
Nahkhiired olid ka ikka nii sõbralikud, tundsid ilmselt Brucei meeldivat vaimuseisundit pärast väljaõpet.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Batman alustab

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. Juuni 2012, 14:06

Film kunagi nähtud, aga mõtlesime enne uut osa kerge rewatchi teha.

Eriti midagi meeles ei olnud, mõned kohad tulid tuttavad ette. Mainin ka kohe ära, et erinevalt väga suurest osast siinkirjutajatest isiklikult mingit seaost koomiksitega ei ole - ei loe, ei huvita, ei tea neist eriti midagi.

Ehk oligi see isiklik side, mis selle filmi puhul puudu jääb. Igatahes midagi erilist siin minu jaoks ei ole, kõik oli korralikult tehtud, aga mitte midagi rohkemat. Nagu ikka, oli sees palju superhero-filmidele omast naiivsust, millel pikemalt peatuma ei hakka. Üsna tasane ja ohutu sõudmine.

6,5/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Batman alustab

PostitusPostitas Rasmus » 02. August 2012, 00:01

Ainuke osa "uuest" Batmanist, mis seni nägemata oli. Mõtlesin, et tulekski ära vaadata ja kui täna kava.ee'sse selle pealkirja sisse lõin, siis avastasin, et tulebki poole tunni pärast. :)) Kasutasin võimalust ja jäin igati rahule.

Sama tugev osa kui viimane Batmani tõus - TDK meeldib mulle neist kõigist kõige vähem, aga võib-olla oli vaatamiseks vale tuju jne. Katie Holmes Rachelina ei meeldinud, aga võib-olla oli see sellest, et olin teise näitlejaga rohkem harjunud. Häiris, et ühtegi korralikku villainit polnud -
Spoiler :
Ra's Al Ghul oli enamiku filmi ajast kadunud; Crane, keda algul põhipahaks pidasin, ei suutnud ka eriti üle poole filmi vastu pidada.

Tore, et saab augusti alustada filmiga, millele võib hindeks panna 10/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron