Batman ja Robin

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Batman ja Robin

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:20

Batman ja Robin
Batman & Robin (1997)

Gotham Citysse on saabunud uued hirmud. Jäämees ("Arnold Schwarzenegger"), endine arst, kelle veres voolab vedelik, mis ta nii seest kui väljast jäiseks muudab, ähvardab külmutada kogu linna, kui talle ei anta raha vastumürgi leidmiseks. Temaga ühineb veel ka salapärane mürgiste huultega tibi (Uma Thurman), kes loodab linnas geneetiliselt muundatud taimedega tegelema hakata. Lisaks suudab ta tülli ajada ka Batmani (George Clooney) ning imelaps Robini (Chris O'Donnell).

Ülevaate lisas: Taavi

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 23. Juuni 2005, 17:56

batmannidest minu arust kõige mõttetum
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas ringooo » 06. Detsember 2005, 22:00

Uma Thruman,Georg Clooney,Arnold Schwarzenegger??
Nii head näitlejad ja kokku on tulnud mingi mõtetu jant.
Pettusin kõvasti.
Batmanidest kindlasti kõige mõtetum ja halvim.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Priit » 10. Detsember 2005, 17:11

George Clooney on halvim Batman! Val Kilmer oli juba midagi.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 14. Detsember 2005, 10:08

Pättmänn ja Krõbin. Kui see kusagilt telekanalilt tuleks, võimalik, et vaataksin, kuigi, jah, see film on kõvasti nigelaim Batman, mis filmiajaloos olnud.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Forzelius » 14. Detsember 2005, 20:11

Raziel kirjutas:George Clooney on halvim Batman! Val Kilmer oli juba midagi.


Val Kilmer, ka , kindlasti, kuid ei maksa unustada Michael Keatonit, kes oli minu arust kõige parem.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 02. Aprill 2007, 22:25

Kõige jubedam film Batmani filmiseerias. Kõigepealt, George Clooney ei sobinud üldse Batmaniks. Batnaise kaasamine on juba liig ning Alicia Silverstone ei meeldinud üldse ning ei sobiks ka selleks. Arnold Schwarzenegger'i karakteri olemus oli minu jaoks huvitav. Filmi puhul meeldis see, et Gotham City't oli kujutletud hästi, sügavamalt.
Mõttetu! :)
3,5/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LauraOlen » 06. Jaanuar 2008, 16:04

Esimene Batmani film mida ma nägin, ei meeldind eriti, aga samas polnud otseselt ka midagi väga hullu. 5/10.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas KiiZ » 28. Juuli 2008, 13:32

absurdseim batmani film, kõik on lihtsalt nii vale ja kahtlane, et ei oska midagi kosta. see-eest vaadata on seda päris pull, mõnikord, kui igav on, siis vaatan ja naeran.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Juuli 2008, 13:37

KiiZ kirjutas:absurdseim batmani film, kõik on lihtsalt nii vale ja kahtlane, et ei oska midagi kosta. see-eest vaadata on seda päris pull, mõnikord, kui igav on, siis vaatan ja naeran.



Samad sõnad.Ja kui nüüd mõelda Beginsist/TDK-st ja võrrelda neid 4-da Batmaniga,siis tuleb paratamatult naer peale.

Tänu Batman ja Robinile kadus mul täielikult huvi selle filmiseeria vastu.Kui Begins välja tuli,siis polnud ma üldsegi huvitatud.Ja kui Beginsi lõpuks DVD-le ostsin ,siis kirusin ennast et kinno vaatama ei läinud. :ülivihane:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuli 2008, 13:39

Nägin ammu, sestap ei mäleta suurt midagi. Vaatasin hiljuti Angry Video Game Nerd'i kommentaari filmi kohta ja sealsed klipid tuletasid küll meelde, missuguse camp juustuga tegu oli. Poison Ivy oli huvitav tho. :pööritus:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 30. Märts 2011, 04:31

Spoiler :
Pilt

Nojah. Totaalne <bleep>. Film on nii halb, et ei ole isegi mitte hea. Esimeses Schumacheri filmis neoon ei häirinud - siin aga küll. Natuke naljakaid/huvitavaid väljavõtteid B&R wikist.
When comparing work on Batman Forever, Chris O'Donnell, who portrayed Robin, explained, "It just felt like everything got a little soft the second time. On Batman Forever, I felt like I was making a movie. The second time, I felt like I was making a kid's toy commercial."

Nevertheless, when Batman & Robin received negative reviews and failed to outgross any of its predecessors, Warner Bros. was unsure of their plans for Batman Triumphant. The studio decided it was best to consider a live-action Batman Beyond film and an adaptation of Frank Miller's Batman: Year One. Warners would then greenlight whichever idea suited them the most.[38] Schumacher felt he "owe[d] the Batman culture a real Batman movie. I would go back to the basics and make a dark portrayal of the Dark Knight." He approached Warner Bros. of doing Batman: Year One in mid-1998, but they were more interested in hiring Darren Aronofsky. Aronofsky and Frank Miller developed a Year One script with Aronofsky to direct, but it was ultimately canceled.

Batman Beyond ja Year One kõlaks ahvatlevalt, kuid 90ndatel oleks need ka vist peesse keeratud.
In "Legends of the Dark Knight", an episode of The New Batman Adventures, three teenagers discuss their ideas about what Batman is really like. They briefly meet an effeminate youth called Joel (in front of a shoemaker's shop) whose idea of Batman consists mainly of a fascination with the tight rubber suits and a Batmobile that can drive up walls. The other three kids treat Joel's ideas with utter disdain. In Watchmen, director Zack Snyder and comic book artist Dave Gibbons choose to parody the molded muscle and nipple Batsuit design from Batman & Robin for the Ozymandias costume. The film is referenced in the Batman: The Brave and the Bold episode "Legends of the Dark Mite!", when Bat-Mite briefly uses his powers to transform Batman's costume into the same suit shown in the Joel Schumacher Batman films, before declaring it "Too icky".

1/10
Ei mäleta millal ma viimati seda tegin..

PS! Selline pangakaart võiks küll olla
Spoiler :
Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Cochrane » 30. Märts 2011, 14:19

Level kirjutas:PS! Selline pangakaart võiks küll olla
Spoiler :
Pilt


Ole ettevaatlik oma soovidega. See asi võib inimese hulluks ajada :-)
http://www.youtube.com/watch?v=C5FhsA1RlGg#t=08m00s
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas KiiZ » 30. Märts 2011, 17:49

Ma pole vist maininud, et Gotham City näeb selles filmis sitaks šeff välja. Mu lemmik variant vist.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Batman ja Robin

PostitusPostitas Rasmus » 22. Märts 2012, 18:13

See oli esimene Batmani film, mida nägin ja mulle see meeldis. Ei osanud millegagi võrrelda seda. Schwarzeneggeri Jäämees oli kõige lahedam roll ses filmis kindlasti, lisaks meeldis ka see Batgirl.

Ei oska seda eriti hinnata, kuna see on üks esimesi filme, mida ma nägin ja praegu vaadates tuletaks see ainult "vanu häid aegu" meelde, nii et hinne jääks ikka sama umbmääraseks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist