Batmani tagasitulek

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Batmani tagasitulek

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:20

Batmani tagasitulek
Batman Returns (1992)

Batman sai küll jagu Jokkerist, kuid üks on selge juba ammu: Gotham Citys ei saa kunagi rahulikult elada.

Linna saabub väikest kasvu, moondunud näo ning kehaga Pingviin (Danny DeVito). Ta on asotsiaalse eluviisiga kurjategija, kelle koduks on kanalisatsioon. Kohaliku miljonäri (Christopher Walken) abiga üritatakse Pingviin tõsta Gotham City linnapeaks, mis suuresti korrumpeerunud ning kuritegelikus linnas sugugi keeruline pole.
Gotham City superkangelane Batman (Michael Keaton) on üks vähestest, kes Pingviini halbu kavatsusi läbi näeb. Kuid Batman lavastatakse mõrvas süüdlaseks ning hoopis temast saab see, keda rahvas vihkama hakkab. Lisaks on tema teele ilmunud ka Kassnaine (Michelle Pfeiffer).

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. September 2005, 11:11

Batmani filmidest vaieldamatult kõige parem. Ainukesena suutis konkurentsi pakkuda minu silmis Batman-i esimene osa. Forever ja Robin, eriti Robin jätsid mind väga külmaks, Batman Begins-i kohta on tunded suht külmad.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 20. September 2005, 20:30

Lisaks on tänu sellele filmile saanud minu lemmikuks naisnäitlejaks Michelle Pfeiffer.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JigSaw » 18. Aprill 2006, 15:33

LynyrdSkynyrd kirjutas:Batmani filmidest vaieldamatult kõige parem. Ainukesena suutis konkurentsi pakkuda minu silmis Batman-i esimene osa. Forever ja Robin, eriti Robin jätsid mind väga külmaks, Batman Begins-i kohta on tunded suht külmad.

Täpselt samad sõnad.Lihtsalt parim Batman. Väiksena vaadates oli see lõpp minu jaoks nii kurb.Ainult, et Begins oli suhteliselt normaalne.
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas olenlahe » 11. August 2006, 13:19

JigSaw kirjutas:
LynyrdSkynyrd kirjutas:Batmani filmidest vaieldamatult kõige parem. Ainukesena suutis konkurentsi pakkuda minu silmis Batman-i esimene osa. Forever ja Robin, eriti Robin jätsid mind väga külmaks, Batman Begins-i kohta on tunded suht külmad.

Täpselt samad sõnad.Lihtsalt parim Batman. Väiksena vaadates oli see lõpp minu jaoks nii kurb.Ainult, et Begins oli suhteliselt normaalne.

Samuti ka mu lemmik batman.
Väga hea näitlemine.
Tim Burtoni natuke ''haiglasust'' on ka.
Kasutaja avatar
olenlahe
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 60
Liitunud: 31. Juuli 2006, 23:11

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 13. August 2006, 12:22

Samuti väga hea film Batmanist nagu ka esimene osa. Michael Keaton on siiani minu silmis parim Batmani osatäitja ning ka kurikaelad selles osas olid taaskord suurepärased, Kassnaine ja Pingviin, ülimalt hästi näideldud de Vito ja Pfeifferi poolt. Filmi vaadates oli kohe alguses ära tunda Burtoni omapärast stiili ja ka Dan Elfmani muusika, mis minu silmis väga hea.
Väga hea film, kahju, et siit edasi "Batmani"-filmid kohutavalt ära vajusid.

9/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Forzelius » 13. August 2006, 14:19

Vaatasin ise ka eile, ja meeldis ainult rohkem, ikkagi lemmik Batman...
Elfmani muusika oli suurep'rane. Ja meeldis just see l]pp, et see polnud mingi happily ever after...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 02. Aprill 2007, 22:17

Isiklikult meeldis see film rohkem, kui esimene film. Nagu ka esimese filmi puhul, on filmil juures mõnus Tim Burton'ilik sürrealistlik toon. Danny DeVito rollisooritus on suurepärane. Filmi teine pool läks väga heaks kätte, sündmustikurohkeks. Väike sekeldus Batmobiiliga oli naljakas. :))
Michelle Pfeiffer sobib Catwoman'iks igal juhul paremini, kui Halle Berry selles spin-offis. Lõpp oli väga hea, erinev, kuid samas ka kurb.
7/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Soprano » 14. August 2009, 23:22

Huvitav leid...

Postitused vanade Batmani filmide kohta, esimene postitus

Kui Dark Knight välja tuli, sai käidud rottentomatoes.com lehel foorumites, et rääkida seal vanadest Batmani filmidest. Tulemuseks oli paras trauma, sest foorumis oli palju inimesi, kes olid võimetud mõistma kujundlikku filmikeelt ja satiiri. Igatahes, kavatsen mõned oma postitused sealt eesti keelde tõlkida.

Marksistlik Batman?

Kui te ei ole ammeriklane ja teil on rohkem maailmavaatelisi valikuid, kui evangelism ja pragmatism, avanevad teile uued võimalused Batman Returnsi tõlgendamiseks. Walkeni mängitud tegelaskuju on filmis tõesti vaja, sest ta on tõeline väljatõugatuse põhjus, -kapitalist, valgekrae, kelle klubidesse ja villadesse tööinimene ei kuulu. Ning jah, elektrijaam energia imemiseks linnast saab mõtte, imevad ju kapitalistid tööinimese tühjaks ja müüvad tema loodud tooteid. Vaesed on tegelikud väljatõugatud, sama imelikud rikaste kenas puhtas maailmas, nagu meie jaoks on tsirkuse klounid. Siis on filmis Selina Kyle, kes on kahekordse surve all. Ta ei ole ettevõtte tipus ning tema sugu on täiendav tegur, mis teeb talle raskeks saada välja oma ühiskonnaklassist. Erinevalt sellest, mida reklaamid ütlevad, kosmeetika ei tee naiste unistusi tõeks.
Ja õnnetu Batman, ammeerika versioon kõrgklassist, kelle staatuse tagab tema hukkunud vanemate vara, mees, kellel on väärtused, kuid kes tegelikult võitleb suurema suurema kurja asemel kriminaalkurjategijate vastu.
Kelle valiksite teie linnapeaks? Oota, mis sellest muutub, ta on maarjamaiste kapitalistide poolt kinni makstud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ronet » 29. Märts 2011, 16:36

Väiksena kartsin Penguinit oma vihmavarjudega.. tho samas hakkas ka temast hullult kahju. Kuigi Returns oli tumedam kui esimene osa, sai selles jaos rohkem lulz'i. Läks screencapfestiks kätte..

Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt

Spoiler :
Pilt

8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist