Nähtamatu kurjus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nähtamatu kurjus

PostitusPostitas Robert » 11. August 2006, 21:25

Nähtamatu kurjus
See No Evil

Kaheksa teismelist, üks nädalavahetus, üks sarimõrvar!

Grupp raskesti kasvatatavaid noori saadetakse puhastama Blackwelli hotelli. Teismelised ei tea aga seda, et see mädanev hotell on elukohaks psühhopaadile Jacob Goodnight. Kui üks nendest on kinni püütud, peavad ülejäänud oma elude eest võitlema. Nende seas on ka politseinik, kes lasi neli aastat tagasi Jacobile kuuli pähe...

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 19. September 2006, 15:53

Teen-slasher nagu teen-slasher ikka, ent sellegipoolest teeb mõni positiivne faktor "See No Evili" täitsa korralikuks verevalamisõudukaks. Esiteks, meeldis operaatoritöö (algusstseen Goodnighti majas näitas seda suurepäraselt) ja idee on ka päris huvitav, ent IMO oleks saanud niisuguse looga midagi palju korralikumat valmis teha. Killer ei meeldinud samuti eriti. Selline suur põkk ei ole eriti midagi uut. Üks asi, mis veel meeldis: põnevus hakkas kohe esimesel hetkel, kui noored sinna hotelli jõudsid, pihta. Tavaliselt mind häiriks see, aga kuna ma teadsin filmi olevat tavaline slasher, siis ei näinud ma selles midagi halba. Päris hea nüke oli ka selle käeta politseiniku suremine nii vara, tavaliselt sellised tegelased just peaksidki põhikurjami lõpus maha tapma.

Mainiks veel ära, et stsenaarium oli äärmiselt tobe. "You think he got him?", "I'll go after her!", "I'm coming with you!", olge mõistlikud, pange midagi arukamat. Kogu dialoog oli äärmiselt puudulik.

Suhteliselt üle keskmise new wave horror mõningate toredate eelistega, mis minu silmis (mu lemmikule kaasaegsele teen-slasherile) "Wrong Turn"-ile alla jäi. ;)

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Nowitzki » 26. Mai 2007, 16:00

Nja tegu ikka sihukese tavalise tänapäevase õudukaga kamp noori ja üks hull...lõpp oli suht ette arvatav.Aga õnneks ei olnud film liiga pikk et igav oleks hakkanud.
Lõpp tundus nagu vaataks arvutimängu.

5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Cammy18 » 17. August 2007, 23:21

Hmm...selline tavaline õudukas, noorkite kambast ja ühest hullust psühhopaat..

6/10
Cammy18
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 17. August 2007, 22:17

PostitusPostitas Immagination » 17. Aprill 2008, 01:25

Täitsa meeldis, tüüpiline, aga suht jube see-eest

7/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Defexer » 01. August 2010, 17:24

Vaadatav, kuid teistkorda enam ei vaataks. 5/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Nähtamatu kurjus

PostitusPostitas Rasmus » 10. Oktoober 2014, 14:51

Sügavalt tavaline slasher, mis ilma järje olemasoluta poleks vast kunagi minu vaatamisnimekirja jõudnud. 2006. aasta kohta nõrk, aga täiesti võimalik, et praeguses õudusmaailmas oleks ta palju suurema (positiivse) tähelepanu alla sattunud.

6/10

#octoberhorrorchallenge
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 89 külalist