Lahkuminek

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lahkuminek

PostitusPostitas Robert » 11. August 2006, 21:15

Lahkuminek
The Break-Up

Brooke (Jennifer Aniston) lõpetab suhte oma poiss-sõbraga, kuid kumbki pooltest ei nõustu kolima välja korterist, mida nad jagavad. Nad võtavad kuulda oma sõprade ja usaldusisikute (ja mõne täiesti tundmatu inimese) nõu ning asuvad vaimsesse sõtta kuni üks nendest annab alla ja lahkub korterist. See kestab senikaua, kui viimaks hakkavad nad aru saama, et nad võitlevad oma suhte säilitamise nimel.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas simpson » 29. Aprill 2007, 23:06

Kuna ma pole juba pikemat aega ühtegi romantilist komöödiat vaadanud, siis kargas mulle äkki pähe, et võiks The Break-Up-i ära vaadata. Saigi asi käsile võetud ja film on vaadatud. Muljetest siis nii palju, et pigem kaldus see film natuke draama poole. Komöödiat oli piisavalt. Võib-olla oleksin isegi natuke rohkem nalja oodanud.
Näitlejate töö oli, aga lihtsalt super. Anniston ja Vaughn sobivad väga hästi koos ekraanile. Mulle see film meeldis.

8/10 (Ma ise ka ei tea miks nii palju punkte :)) )
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas DjD » 30. Aprill 2007, 15:49

mulle ka meeldis, nii mõlemad näitlejad kui ka lugu ise :)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Twinkle » 30. Aprill 2007, 18:50

Igati hea film.
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas silx » 05. Jaanuar 2008, 18:48

ostsin ka siis selle ära ja arvasin ka et tuleb rohkem nalja.Aga film oli väga hea.Ikka väga.väga hea.ja nats draamat oli seal ka.Mu lemmik koht oli see kus see mees seal söögilauas laulma hakkas .Üks parimaid filme mida näind.Kui mitte parim.

10/10
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas snufffy » 07. Veebruar 2011, 23:39

Sai siis eile vaadatud ja mulle meeldis . Anniston ja Vaughni vaheline keemia oli tõesti hämmastav ning mõlema poolt hea rollisooritus. Film suutis pakkuda nii komöödiat, romantikat kui ka draamat. Nalja sai piisavalt ning hea oli see, et film ei veninud . Arvan , et meelelahutuseks vaataks isegi korra veel.
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Lahkuminek

PostitusPostitas Pixie » 27. Jaanuar 2012, 11:02

Meelelahutuslik element oli justkui olemas, ootasin rohkem huumorit ja lõbusat komöödiat. Tegelikult oli filmi õhkkond raske ja monotoonne. Samuti pole ma eriline Vince Vaughn'i fänn. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 152 külalist

cron