Naine vees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Naine vees

PostitusPostitas Robert » 11. August 2006, 21:13

Naine vees
Lady in the Water (2006)

Uje komandant Cleveland Heep päästab ohust salapärase noore naise, ent avastab, et tegu on näkineiuga, muinasjututegelasega, kes üritab iga hinna eest meie maailmast oma maailma tagasi pääseda. Peagi taipavad Cleveland ja majaelanikud, et on sama muinasjutu tegelaskujud. Et Cleveland armub näkineidu, üritab ta koos teistega seda habrast olendit kaitsta muinasjutu pahalaste eest, kes ei taha teda oma koju tagasi lubada...

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 12. August 2006, 11:21

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Ralf » 12. August 2006, 15:24

Ma ei oota sellest midagi suurepärast, peamiselt kuna tema viimane töö oli ülejäänud karjääriga võrreldes ebaõnnestumine: samas eelviimane "Signs" kuulub mu lemmikute thrillerite hulka, olgugi, et Shyamalanile omane twist tulemata jäi.

Sisu tundub igatahes põnev ja kinos enne "Superman Returnsi" näidatud treiler tekitas ka suuremat laadi huvi (kuigi mäletan, kuidas kunagi nägin kinos "The Village" treilerit ja nähes, et režisöör on Shya., olin väga elevil ning see osutus ju pettumuseks), lisaks sellele mängib seal Paul Giamatti ning lähen kindlasti vaatama. Ootusi aga igaks juhuks liialt kõrgele ei kruti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kahn19 » 11. September 2006, 16:02

Nii sai siis täna vaatamas käidud,kuigi ennem kaalusin tõsiselt kas see film või piraadid.Ning tegin õige otsuse :) v hea film oli.

9/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tam » 11. September 2006, 23:50

mulle tohutult meeldis. nii armas ja tore ja naiivne muinasjutt. ja BDH oli nii meeletult kaunis. PG tegi ka head tööd. ei, oota, ma olen selle filmi kohta juba kirjutanud.
igatahes veelkord - minu meelest väga väga hea!
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas d33m0n » 13. September 2006, 12:17

minu jaoks liiga igav film, idee oli igav, näitlejad olid igavad - maitse asi.
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas lostinthemist » 28. November 2006, 22:35

Väga huvitava ideega film, väga ilus film on. Mulle endale jättis see film sügavama elamuse kui "The Village." Olen väga väheseid filme näinud, kus näitleb Paul Giamatti, seetõttu on arvamus temast suhteliselt neutraalne olnud. "Lady in the Water"i tõttu arvamus tõusis temast, väga hea näitlejatöö oli temalt. Bryce Dallas Howard oli ka väga armsake. Filmi esimeses pooles leidus minu jaoks pisut igavaid kohti, kuid teises pooles polnud üldsegi seda. Väga meeldivalt lõppes, samas ka natuke kurvavõitu.

7/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas ringooo » 11. Jaanuar 2007, 22:40

TÄHELEPANU!JÄRGMINE TEKST VÕIB SISALDADA SPOILEREID!
Spoiler :
Minule see film meeldis.
Kuigi filmil ei olnud Shyamalanile omast twisti,ei pettunud ma üldse.
Paul Giamatti tegi suurepärase ostatäitmise(nagu alati) ja B.D. Horward mängis ka oma müstilist ja nõidusliku rolli väga hästi.
Sisu meeldis mulle samuti.Filmi alguses,kui ta neid unejutu tegelasi(kaitsjatest pärdikud,roheline hunditaoline koll ja kotkas)mainis,sain aru,et neid kõiki näitab kindlasti lõpus.Arvasin,et kindlasti muutub lõpp täielikuks balganiks...kuid ei,kõik oli väga hea.
Kuigi just Shyamalani kaks viimast filmi("The Village" ja see) on palju kriitkat saanud,on just need filmid mulle palju palju rohkem peale läinud ja sügavama mulje jätnud kui nt. paljukiidetud "Unbreakble".

7,5/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Wisegirl » 06. November 2011, 00:12

Mulle täitsa meeldivad muinasjutulised filmid. Neil on meeldiv omadus tekitada pisukeseks ajaks roosa mull, et kõik igati korras ja maailmas on piisavalt häid inimesi ja lootust. :pööritus:

Muusika meeldis, filmi mõte meeldis.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Naine vees

PostitusPostitas damon » 07. November 2011, 18:29

Omapärane - on vist kõige sobivam sõna antud filmile.
Minu arvates liiga kummaline seltskond oli ses filmis koos.
Teist korda kindlasti ei viitsiks vaadata. Sellevõrra ka punkt maha.

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Naine vees

PostitusPostitas brixxx » 11. Detsember 2012, 11:59

Üks sisukamaid sellise žanri filme, selletõttu annan filmile veel punkti juurde. Tegelikult mulle eriti ei meeldi, selline kortermaja elanikele keskendatud filmid. Sellised kortermaja elanikest hakkab mul kahju, tekib selline tunne, et inimesed elavad pansionaadis ning oma kodudest, kuidagi ilma jäänud.

Viimasel ajal olen Paul Giamatti näinud kahes filmis ''Lady in the Water'' ja ''Cosmopolis'', mõlemas filmis meeldib, tundub päris huvitav näitleja, ma küll ei mäleta, et ma oleks Paul Giamatti rohkemates filmides näinud, aga millegi tõttu on mul tunne, et tavaliselt mängib ta naljakaid rolle või on selline mulje jäänud Barney's Verson trailerist.

Jared Harris on huvitav näitleja, kui ta ei mängi halbu tegelasi, siis ta mängib hipisid, homosid või selliseid teistsuguseid inimesi. Veidige vähe näitas Jared Harrist ''Lady in the Water'', mulle jäi veidi segaseks kuhu grupp inimesi kadus, kuhu kuulus ka Jared Harrise tegelaskuju viimases stseenis.

Bob Balaban on väga sarnane näitlejale Ron Rifkinile, esimesel pilgul arvasingi, et on Ron Rifkin kuna väga sarnaseid prille kannab Bob Balaban.

Hindeks 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist

cron