Minu endine superpruut

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu endine superpruut

PostitusPostitas Robert » 11. August 2006, 21:12

Minu endine superpruut
My Super Ex-Girlfriend

Kui Matt Saunders kohtus Jenny Johnsoniga, siis arvas noormees, et ta on leidnud endale täiusliku tüdruku. Ometi otsustab ta naisest lahku minna, kui too muutub liiga kadedaks ja hakkab vaikselt Matt´i elu kontrollima. Jennyle see ei meeldi ja ta otsustab mehele kätte maksta kasutades oma supervõimeid. Nimelt on naine tegelikult superkangelane nimega G-Tüdruk! Samal ajal hakkavad käima Matt ja tema töökaaslane Hanah ning see ajab Jenny raevu...

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 10. Detsember 2006, 02:47

Päris huvitava filmiga tegu, piisavalt huumorit (paar kohta ajasid mind väga kõvasti naerma), komöödia kohta väga head arvutiefektid. Filmi teise poole sündmustik arenes teistsuguseks, kui ma arvata oleks osanud. Uma Thurman oli G-tüdrukuna väga ilus, blond jms. :)
Kas ma eksin või ongi nii, et Luke Wilson on viimaste aastate jooksul kõhukamaks läinud? :P
6/10

Spoiler :
Stseen filmi teises pooles, kui G-tüdruk viskas hai Hannahi korterisse, oli pisut ebaloogiline. Hai ei saa ju õhu käes hingata. Või saavad? : O
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Robert » 10. Detsember 2006, 11:54

AvP_75 kirjutas:
Spoiler :
Stseen filmi teises pooles, kui G-tüdruk viskas hai Hannahi korterisse, oli pisut ebaloogiline. Hai ei saa ju õhu käes hingata. Või saavad? : O


Ja see on loogiline, et ta suudab lennata ja et tal on jõudu, et seda üldse sinna sisse visata jne?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 10. Detsember 2006, 16:51

Robert kirjutas:
AvP_75 kirjutas:
Spoiler :
Stseen filmi teises pooles, kui G-tüdruk viskas hai Hannahi korterisse, oli pisut ebaloogiline. Hai ei saa ju õhu käes hingata. Või saavad? : O


Ja see on loogiline, et ta suudab lennata ja et tal on jõudu, et seda üldse sinna sisse visata jne?


Ei, ma ei mõelnud seda. Ebaloogilisuse all mõtlesin seda, kuidas hai õhu käes vastu pidas.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas simpson » 29. Märts 2007, 15:04

Tõsi ta on Luke Wilson on kõhukamaks läinud :))
Film oli muidu täitsa vaadatav. Võib-olla oli asjadega natuke liialdatud, nagu näiteks hai korteris. Aga muidu jah tore komöödia nalja ikka sai. Näitlejatest Uma Thruman ja Anna Faris olid iga kuradima ilusad :P

7/10
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas Rain » 10. Märts 2009, 18:58

Mulle küll eriti ei meeldinud... :? . Luke Wilson läheb küll aina paremaks. Uma Thurman'le küll see roll minu arust ei sobinud, keegi teine oleks võinud olla . Nalja sai ka üpriski vähe.
5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Zinera » 07. Juuni 2010, 21:15

3/10 - suht igav ja ajuvaba.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas _eesti999_ » 08. Juuni 2010, 10:00

Täitsa meeldis aga oleks parem olnud, kui supervõimed puudunud oleks. Superkangelastega ju küllalt filme.
5/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

Re: Minu endine superpruut

PostitusPostitas Rasmus » 31. Märts 2012, 12:35

Mõnusalt üle vindi komöödia. Hai osa oli kõige parem :)) Hindeks 7/10.

Täna tuleb jälle TV3st.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Minu endine superpruut

PostitusPostitas Pixie » 21. Mai 2012, 00:51

Vaughn on üks jubedaim peategelase "parim sõber", keda näinud olen. Pidevalt andis kohutavat nõu, oli enesekeskne, ja ei tea kust pärineva üleoleva suhtumisega. Tegelikult oli Vaughn ju täielik luuser. Esimest korda soovisin kõrvaltegelasele halba lõppu. :? Ja ega ülejäänud filmgi parem polnud. Juba alguses oli näha, kuidas kujunevad paarid ning milline näeb välja filmi lõpplahendus. Võib-olla ei suutnud filmi sisse elada, kuna naiste võitlus Luke Wilson'i tegelase üle ei tundunud usutav. Vähemalt polnud peaossa võetud Adam Sandler. 4-/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 124 külalist