Saatuslik veetlus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saatuslik veetlus

PostitusPostitas Robert » 11. August 2006, 21:02

Saatuslik veetlus
Fatal Attraction

New Yorkis asuval advokaadil Dan Callagheril (Michael Douglas) on armastav naine ja laps, ent kuum nädalalõpp armukese Alexiga (Glenn Close) nende äraolekul võtab karmi pöörde - too ei kavatse Dan´i nii lihtsalt käest lasta ning on valmis kõigeks, et teda endale saada.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 19. Oktoober 2006, 21:01

1987-nda aasta üks edukaimaid filme, ka minu silmis on tegu tugeva ootusärevus-thrilleriga, mille õnnestumisele aitasid kindlasti kaasa head näitlejad.

Glenn Close särab siin kurjami rollis, mis tal on kõik alati õnnestunud, aga järgmisel aastal tegi ta minu arust oma parima rollisoorituse, samuti õela naisena. Selles filmis õnnestub Glenn Close`il välja tuua armujoovastus, inimlik viha, hullumeelsus ja maniakaalsus, astudes emotsioonide redelil üha keerulisematele astmetele. Mainimata ei tasu ka jätta Michael Douglast ja Anne Archerit.

Adrian Lyne`i samalaadsed filmid lähevad peale (nt. "Unfaithful"), aga "Saatusliku veetluse" puhul on tegu ikkagi tema esimese, ilmselt ka parima omanäolise filmiga.

8/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 18. Aprill 2011, 21:18

Mu numero dos kaheksakümnendate lemmikfilm, muidugi suurenisti tänu sellele, et kombineeritakse kaht minule kõige enam imponeerivamat teemat, ehk siis täiskasvanutevahelised (abielu)probleemid ja vaimuhaigus. Mingi 20 korda olen näinud ja isu täis ei saa. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 18. Aprill 2011, 23:12

Ralf kirjutas:Mu numero dos kaheksakümnendate lemmikfilm, muidugi suurenisti tänu sellele, et kombineeritakse kaht minule kõige enam imponeerivamat teemat, ehk siis täiskasvanutevahelised (abielu)probleemid ja vaimuhaigus. Mingi 20 korda olen näinud ja isu täis ei saa. ;-)


Mnjaa+Glenn Close on võrratu femme fatale ;-)
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Saatuslik veetlus

PostitusPostitas Kickflick » 16. September 2011, 19:12

Suurepärane thriller, pingeline sündmustik haaras kohe kaasa ja mitmed kohad suutsid mind isegi ehmatada. Glenn Close'i rolli oleks võinud keegi atraktiivsem naisterahvas mängida, aga vähemalt mängis ta väga hästi. Ka ülejäänud näitlejad tegid head tööd.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist

cron