Constantine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas V » 16. Juuni 2006, 02:25

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nestonia » 16. Juuni 2006, 12:32

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:Raharaisk, pidin kinos peaaegu magama jääma.
ei ole raharaisk,seda on t]estanud tõelised oam al asjatundjad.koomiksisõbrad - just nemad on need,kes tohivad kritiseerida ja nemad kiitsid seda filmi.

samuti õnnestusid ka eelnevad alan moore'i koomiksitel põhinevad filmid nagu From Hell,The League of Extraordinary Gentlemen ja V for Vendetta.

ning keanu mängis meest nii,nagu ta seda oli koomiksis.tuim.


Kui sinu jaoks polnud see raharaisk siis "good for you". Kust kurat sa võtad, et see on ainult koomiksisõpradele kritiseerida... ps. mida nad tõestasid , et see on hea film või, mille alusel? Sinu kirjavigadest tulvil postitusega võib järeldada seda, et film on vaid koomiksisõpradele ja "asjatundjatele". Lisaksin veel oma arvamuse, et League oli normaalne film, midagi enneolematut küll mitte.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Priit » 16. Juuni 2006, 12:40

Nestonia kirjutas:Raharaisk, pidin kinos peaaegu magama jääma.


Nõustun, kuigi ei vaatand seda kinos.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 17. Juuni 2006, 22:47

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 17. Juuni 2006, 22:53

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:
V kirjutas:[quote="Nestonia"]Raharaisk, pidin kinos peaaegu magama jääma.
ei ole raharaisk,seda on t]estanud tõelised oam al asjatundjad.koomiksisõbrad - just nemad on need,kes tohivad kritiseerida ja nemad kiitsid seda filmi.

samuti õnnestusid ka eelnevad alan moore'i koomiksitel põhinevad filmid nagu From Hell,The League of Extraordinary Gentlemen ja V for Vendetta.

ning keanu mängis meest nii,nagu ta seda oli koomiksis.tuim.


Sinu kirjavigadest tulvil postitusega võib järeldada seda, et film on vaid koomiksisõpradele ja "asjatundjatele".
panid puusse praegu.järeldused valed.vaadata võivad,aga kui nad pole sittagi kursis filmi karakteritega,siis panevad oma kriitikaga samuti puusse.Näideldi vastavalt koomiksile ja kui keegi kritiseeribki(asja eest,mitte oma lollusest),siis need on inimesed,kes on koomiksit vähemasti lugenud ja teavad,kuidas üks karakter peab käituma.vot sulle loogika. :wink:
kedagi ei huvita,kas sulle meeldis või mitte,kuid levitada valejuttu,justkui oleks film ajaraisk on juba igaühe enda otsustada,mitte sinu.+ näita mulle kirjavigu palun,peale fakti,et typo-tähtede vahetumine või tähe ärajäämine pole kirjaviga.
bu. 8) :!:[/quote]

Aga see ongi tema otsus, sina võtsid seda ju südamesse issand jumal :shock: .
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Nestonia » 17. Juuni 2006, 23:04

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:
V kirjutas:[quote="Nestonia"]Raharaisk, pidin kinos peaaegu magama jääma.
ei ole raharaisk,seda on t]estanud tõelised oam al asjatundjad.koomiksisõbrad - just nemad on need,kes tohivad kritiseerida ja nemad kiitsid seda filmi.

samuti õnnestusid ka eelnevad alan moore'i koomiksitel põhinevad filmid nagu From Hell,The League of Extraordinary Gentlemen ja V for Vendetta.

ning keanu mängis meest nii,nagu ta seda oli koomiksis.tuim.


Sinu kirjavigadest tulvil postitusega võib järeldada seda, et film on vaid koomiksisõpradele ja "asjatundjatele".
panid puusse praegu.järeldused valed.vaadata võivad,aga kui nad pole sittagi kursis filmi karakteritega,siis panevad oma kriitikaga samuti puusse.Näideldi vastavalt koomiksile ja kui keegi kritiseeribki(asja eest,mitte oma lollusest),siis need on inimesed,kes on koomiksit vähemasti lugenud ja teavad,kuidas üks karakter peab käituma.vot sulle loogika. :wink:
kedagi ei huvita,kas sulle meeldis või mitte,kuid levitada valejuttu,justkui oleks film ajaraisk on juba igaühe enda otsustada,mitte sinu.+ näita mulle kirjavigu palun,peale fakti,et typo-tähtede vahetumine või tähe ärajäämine pole kirjaviga.
bu. 8) :!:[/quote]

Ai kuidas nähvas. Puusse ma ei pannud, kohe kindlasti mitte... pm. võiks sinu postituse järgi järeldada seda, et keegi peale koomiksisõprade ei tohiks filmi vaadatagi! Ps. ma tean neid koomikseid ja tegelasi, see milline on tegelane koomiksis või filmis ei puutu asjasse, sellest pole ma midagi rääkinud! On olnud filme, mis on tehtud raamatu järgi ning mulle on meeldinud ja vastupidi, seetõttu on üsna loll väita, et filmi peab kritiseerima kui täielikku meistriteost ning seda veel läbi koomiksisõbra silmade. Kui inimesed ei suuda filmile luua paremat atmosfääri ning teha see vaatajatele selgeks kui on koomiks ise, siis ei ole tegemist meistriteosega ning raha on raisus, võta või jäta. Kasvõi Sin City, kõik on loodud nii nagu oli ja on koomiks, kõik on väljendatud perfektselt.

OT: Kui läheb kähmluseks kirjavigade poole peal, siis lauset alustatakse suure tähega. Aga see käib tõesti "OT:" järel või erakirjadega!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 18. Juuni 2006, 02:09

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Robert » 18. Juuni 2006, 10:57

V kirjutas:ma pean tuimemaks muutuma.


Ei pea, sest muidu oleks ju siin igav, kui keegi ei ütleks ka oma argumendid välja, miks see film hea on vms.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nestonia » 18. Juuni 2006, 11:38

Ma jään siinkohal vait... mis sa ikka karule luulet õpetad kui too sellegipoolest meepoti juurde tagasi jookseb!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Storm » 08. August 2006, 18:39

FILMI kohapealt pure crap :evil: Highly recommended, NOT
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Milenko » 27. Veebruar 2007, 03:23

Puhas p*** ta kyll ei olnud ja k6ige igavam samuti mitte. mulle meeldisid kyll paar stseeni ja see kuidas Keanu kimus kogu aeg suitsu :))

...jutud sumisevad, et vb hakatakse teist osa tegema ;)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas pohmell » 26. August 2007, 14:20

Film oli natuke aeglane aga muidu päris huvitav sisu.
8/10
pohmell
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 26. August 2007, 14:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 26. August 2007, 15:08

Minu silmis koomiksifilmide paremikku kuuluv film - mõnusalt humoorikas-irooniline dialoog, põnevad karakterid ning näitlejad. Eriti andekaks saab castingut pidada üleloomulike tegelaste osas - Tilda Swinton oli Gabrielina suurepärane (pange tähele, et tema puhul on siin filmis kaunis raske mõista, kas tegu on mehega või naisega ja see on temasuguse tegelase puhul oluline... ja ma räägin Gabrielist, mitte näitlejast) ning Peter Stormare kehastab Saatanat paremini kui kasvõi Pacino "The Devil's Advocate'is". Oluline osa oli loomulikult ka Keanul ja Rachel Weiszil, ja mõnusate sommersilike eriefektidega loodud Vermin Man, kes DVD'l oleva materjali järgi pidavat rahapuuduse tõttu algselt välja jääma, oli ka niigi oma alamžanri kohta imelikult vähe actionit sisaldava filmi puhul täitsa oluline komponent. Huvitav on R-reiting, mina oleks sellele PG-13 pannud (ei, ma ei julgusta MPAA'd PG-13 reitinguid jagama, lihtsalt film ei olnud ju nii hull, et R saada - fuckide arvu koha pealt on mu mälu liiga kehvake, et mäletada, kas neid oli enam kui kaks). "Constantine'i" olen juba kolm korda näinud ja ilmselt vist rohkem ei tahaks kah. Igav juba lihtsalt.

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas only » 27. August 2007, 00:07

Mina ei ole koomiksiga kursis, aga ikkagi meeldis väga. Öelge, mis tahate. :pööritus:
Keanu ju ikkagi. ;-)
Viimati vaadatud film: Tillsammans (2000) 8/10
Kasutaja avatar
only
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 21. August 2007, 01:32

Re: Constantine

PostitusPostitas Zinera » 18. September 2011, 12:44

7,5/10

Deemonid ja katoliku kirik on alati heaks teemaks olnud, lisaks eriefektid ning Keanu Reeves, kokku mõnusalt meelelahutuslik ja ulmeline teos, igav ei hakanud, vastupidi, palju põnevust.
Siiski heidan ette seda, et mõned stseenid oleksid võinud olla kuskil vahepeal või kusiganes, et alguses rohkem lugu tutvustada, sest nii oleks lihtsalt parem olnud. Muidu jäin rahule..
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist