Constantine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Constantine

PostitusPostitas Kidd » 18. September 2011, 14:10

Esimene BR film, mille ma üldse ostnud olen, koomiksi ja deemonisõpradele ikka väga kohustuslik vaadata. Lisaks kuhjaga häid näitlejaid. Iga aasta ikka paar korda üle vaadanud, et äkki lõppeb seekord teistmoodi...

10/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Constantine

PostitusPostitas Trash » 18. September 2011, 20:50

Kidd kirjutas:Esimene BR film, mille ma üldse ostnud olen, koomiksi ja deemonisõpradele ikka väga kohustuslik vaadata. Lisaks kuhjaga häid näitlejaid. Iga aasta ikka paar korda üle vaadanud, et äkki lõppeb seekord teistmoodi...

10/10


Vaata fanedit cut´i ka mil nimeks Hellblazer.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Constantine

PostitusPostitas damon » 14. Veebruar 2012, 12:52

Vaatasin antud teost alles eile ning imestasin täiega, kuidas see mul kahesilmavahele on jäänud. :shokeeritud:
Meeldis.....ja kohe väga.
Filmis on stiili, sisu ning väga head huumorit. Ning siinkohal pean rõhutama tüüpidele, kellele meeldivad hollywoodilikud naljad ala tort näkku, jalg taha, seksi, kohmekuse, kukkumise jne naljad siis ei ma ei pidanud silmas sellist huumorit.
Vaid pigem ikka ridade vahelt lugemine ning sarkasm on see mis minule meeldib.

Spoiler :
Minnes peaaegu taevasse kuradile fuck näitamine oli vägagi sobilik liigutus.


Ning positiine oli ka näitlejate (ntx Tilda Swinton) valik ning tegelaskujude välimus - kuradi lihtsuse ja originaalsuse eest 10p.
Ja veel...arvestades, et viimase 7 aastaga on arvutitehnoloogia kõvasti arenenud siis ei ütleks küll, et tänastele koomiksifilmidele alla jääks. Tulemus on ilus ja ühtlane ning mitte ülepingutatud.

Kokku minult 9/10 ning kindlasti kavatsen seda üle vaadata.

Räägitakse pikemat aega juba ka järjest ning see pidi rohkem horror tulema aga kindel veel vist ei ole.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Constantine

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Veebruar 2017, 01:03

Meeldis seriaal väga ja meeldis ka film. Keanu vastu siiski ei saa. Põnev jälgimine algusest lõpuni. Oli ka 1 moment mille ajal ma võpatasin, mida ei juhtu just väga tihti. :irw: Shia LaBeouf on ainus küsimärk. Lihtsalt nagu..tüütu väike putukas. Peter Stormare valmistas pettumuse, õigemini see kuidas ta välja nägi. Aga nendest kahest asjast saab lihtsalt mööda vaadata. Väga hea film. 9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist