Saag 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kaido » 07. November 2006, 00:29

varusin täna endale muhedalt aega ja vaatasin SAW3-e ära. Ma ei ütleks, et ta midagi mega jubedat või väga head oli, kuid siiski nö "kriipi" kohtasi esines küll ja ka stoori oli talutav. Üldiselt umbes samaväärne 2. osaga, esimesele jääb alla. Minu arvates oleks võinud film selle osaga lahenduse saada, aga tundub et siiski mitte. Igaljuhul jään siis järgmist osa ootama.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Priit » 07. November 2006, 15:26

Kui Jigsaw on järgmises osas, emm nagu wtf? Kas on mingid flashbackid? Või on temast saanud järgmine Freddy?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 07. November 2006, 15:35

Priit kirjutas:Kui Jigsaw on järgmises osas, emm nagu wtf? Kas on mingid flashbackid? Või on temast saanud järgmine Freddy?


Või Jason
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Sepateus » 20. November 2006, 00:48

No nii, film vaadatud. Nõus täiesti Fletchuga, et triloogia kubiseb sellistest elementidest, mida teistes õudusteostes eriti ei esine v.a. Hostel. Kuigi Hostelis oli idee päris tore kuid võikaid stseene vähe.
Saw III on kindlasti triloogias vähemalt samavääriline kui kaks esimest osa.
Paistab, et see film on nagu mõõdupuuks inimese rõvedustaluvust mõõtma. Võikaid kohti oli filmis palju, korra võttis minulgi ühe silma vibelema. Film oli üllatusi täis ning selles osas ei pidanud õnneks pettuma, et filmitegijatel ideed otsa oleks saanud või mingil muul moel järeleandmisi oleks tehtud.
Saw meeldibki mulle just eriti nende ehedate ja võikate valikute poolest, mida siis katsealused läbima peavad.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas suslike » 29. November 2006, 18:48

ausalt õeldes, ei tõmba see film mind üldse vaatama,
olen eelmisi osi näinud aga ikkagi
muutub jamaks juba
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Fännu » 29. November 2006, 19:42

Ma käisin seda kinos vaatamas.
Minuarust see oli Saag3 kõige jubedam, võrreldes 1 ja 2 osaga. :D
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49

PostitusPostitas Gamma14 » 10. Detsember 2006, 21:42

Ee... Okserefleks? Kuigi olen hullematki näinud, tundus üsna võigas.
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Wisegirl » 10. Detsember 2006, 22:16

Käisin ka Saag III vaatamas. Kursuseõega koos. Mulle õudukad ei istu.. Mõttetu verevalamine.
Huvitavaks läks asi alles lõpus, kui motiivid välja tulid ning asi psühholoogiliseks kiskus. See oli põnev.
Õudne polnud üldse, lihtsalt vastu hakkas. Kole oli.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas kbong » 22. Detsember 2006, 13:40

Uuh, suht igav tegelikult, vahepeal oleks silm kinni ka vajunud. Siiski parem kui teine osa, sellega olen nõus.

SPOILER?
Ainuke koht, mis veidike kuidagi hinge kriipis oli see kolju lõikamise stseen, see hääl lihtsalt jubedalt käis mul hammastest läbi, halvad kogemused hambaarstiga vist :D
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 02. Jaanuar 2007, 20:54

Fletchu kirjutas:Publik kinos


No, kui ma vaatamas käisin, siis küll mitte mingit itsitamist vms polnud. Täielik vaikus, va mingid venelased üks rida minust üleval, kellele ma käratasin, et kurat olgu vait.

Aga üldiselt oli kindlasti parem, kui eelmine osa. Kõikidest osadest kindlasti verisem, aga see jala otsast peksmise stseen, mida Fletchu mainis ei olnud minu arust küll mitte midagi. Twist oli väga hea, aga kui juba kolmas, siis sa ootad seda ette ja polnud enam nii huvitav. Ei kujuta ette, mis järgmises filmis võib tulla...

8/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Jaanuar 2007, 00:21

Kogu triloogia on nüüd vaadatud, lõpuks!
Meeldis üldiselt rohkem kui teine osa, kuid esimesele osale jääb ikkagi alla. Sündmuste käigud olid päris huvitavad, lõpus välja selginenud tõde oli samuti hea, kuid mitte niivõrd üllatav, võrreldes varasemate osadega. Lõksud olid päris huvitavad, kuid ei praktiliselt ei olnud ühtegi sellist, mida ma ei suutnud vaadata. Mõned tekitasid ainult veidike ebameeldiva tunde, näiteks kolju lõikamine ja veel paar kohta. Flashback'id meeldisid ning oli huvitav vaadata, kuidas sätiti varasemaid lõkse jne.
7/10

Spoilerid
Kui nüüd võrrelda kogu triloogia lõkse, siis kõige ebameeldivam neist oli stseen esimeses filmis, kui Lawrence endal jala otsast saagis. Väga ebamugav oli vaadata. Võrreldes näiteks kolmanda osaga, nii hullu tunnet ei olnud..
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Mihkel » 29. Märts 2007, 20:51

Halvim filmielamus kinos. Mul pole kunagi rahast nii kahju olnud kui peale selle filmi vaatamist. Tõsiselt halb ikka. 2/10
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Milenko » 11. Juuni 2007, 12:14

Kes veel ei tea siis,
"Saw IV" release date: October 26, 2007
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Will Turner » 19. Juuni 2007, 11:25

Supper film 9/10
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Risko » 21. Juuni 2007, 00:17

Saw IV on minu meelest üpris halb idee. Üpris halvad olid ka II ja III for that matter :D Saw 1 oli õnneks low-budget film ning just tänu sellele oli selles kõvasti vähem vere valamist ja palju rohkem psüholoogilist põnevust. Keegi ei osanud ette ka arvata, et filmi saadab selline edu, niiet kohe oli vaja kokku keerata järgmine. Saw 2 oli minu jaoks pettumus enamasti ühel põhjusel - sinna hakklihamasinasse oli pandud liiga palju inimesi, mis ei jätnud võimalust vaatajail ühtegi neist õieti tundma õppida. Oli ruumitäis üpris halvasti läbi mõeldud tegelasi, kes siis üks haaval lihtsalt ära nopiti. Väga sarnast teed pidi läks ka Saw III ning ma olen üpris kindel, et järgmine pole üldse erinev.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist