Kaklusklubi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 02. November 2006, 13:12

Kurat, see video tuletas jälle meelde kui hea Fight Club ikkagi on. Super film igal tasandil. (k)
See kuidas Lou tuleb trepist alla ja "Im fuckin Lou. Who the fuck are you?" meenutab vanu häid gangsteri filme.
Ja filmi mõttes on hea, et see ei lõppend nagu raamat. Nii nagu filmi lõpp oli, oli parim variant. Most def!
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 02. November 2006, 21:12

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas hau » 02. November 2006, 22:03

ja Only after disaster can we be resurrected.
;)
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 30. Jaanuar 2007, 01:29

filmi parim koht on selle viimased minutid, kui pilvelõhkujad plahvatavad ja "Where is your Mind" mängib. Lihtsalt kütkestav.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Hülss » 17. Veebruar 2007, 15:49

Olen pikka aega tahtnud seda DVD'na osta, aga pole siiani seda teinud, miskit muud tuleb alati ette ja siis raha jälle mujale läinud :) Leidsin hiljuti, et tuleb müüki 5. märtsil nö “Definitive Edition”, kus on natuke uut lisakraami juurde pandud ja lisaks filmi uncut versioon. Mitu minutit on lõikamata versioon pikem ei tea täpselt, kuid juurde on pandud kaks kustutatud stseeni.

Algul plaanisin siis seda osta: http://www.amazon.com/Fight-Two-Disc-Co ... UTF8&s=dvd
Aga nüüd vist peab selle ostma: http://www.play.com/DVD/DVD/PROD/3-/329 ... oduct.html

Anyway, Fight Club kuulub minu lemmikfilmide esikümnesse ja seda nimekirja on raske ritta seada. Fight Clubi pole alati kerge vaadata, ta on lihtsalt niivõrd sügavamõtteline ja samas rangelt alahinnatud. Mitte, et mul ebamugav oleks seda vaadata, minu jaoks on selle filmi puhul tegemist mingisuguse haruldase maaliga, mis pööningul peidus seisab tolmuse lina all ning millele julged vahel pilgu peale visata.

Mäletan hästi seda kinoelamust, mida Fight Club mulle pakkus. Läksin sõbraga Kosmosesse (kinno siis) ühel süngel talvisel õhtul ja saal oli pilgeni täis. Meie ees istus üks noorem mees oma väikese vennaga, selline 9 aastane kõige rohkem. Ise olin tollal vast 15. David Fincher, kes on geenius ja ka tõestanud seda iga oma filmiga, viis mind oma kaameratööga läbi mingisuguse acidtrip'i või narkouima, mida ma polnud varem kogenud. Fincheril oli võimalus tööd teha ka loomulikult geniaalse raamatuga, mis on siis eelmainitud Palahniuki sulest. Võib öelda, et pool tööd oli juba tehtud tema eest, aga ei, sest kahtlen, et keegi muu oleks sellega nii hästi hakkama saanud kui Fincher. Sellist raamatut ei ole kerge kinolinale tuua, Lord Of The Ringsist rääkimata, aga näed ka see tehti ära, teise geeniuse poolt. Raamat ja film ei erine väga palju teineteisest ja isiklikult meeldis mulle raamat veel enamgi. Raamatut soovitan lugeda originaalkeeles. Ise lugesin ta läbi pärast kui filmi olin näinud, kuulates samalajal vaikselt kõrvaklappidega Fight Clubi mõnusat soundtracki 8), ma ei tea täpselt miks, aga see lisas laheda atmosfääri.

Fight Club nii filmi kui raamatuna avab sõna otseses mõttes vaataja silmad, sa tunned nagu oleksid unes olnud terve oma elu. See ei tähenda, et vaataja peaks hakkama samamoodi oma elu elama, aga nii mõndagi võib sealt endale kõrva taha panna. Filmi poole peal kinos mõtlesin oma eesistuja peale hetkeks: "Milleks sa oma väikese venna seda vaatama tõid? Vaeseke võib veel trauma saada!” Vaevalt nii noorele mõistusele sealt kuigi palju kohale jõudis." Nojah, see selleks. Mainimata ei saa jätta loomulikult fantastilist näitlejate ansamblit, alustades Edward Nortonist, keda ei saa piisavalt palju kiita! Brad Pitt teeb siin oma karjääri kahtlemata ühe meeldejäävaima rollisoorituse, tõestades et tegemist pole kõigest ilusa näolapiga, kuid seda tegi ta juba oma varasemates filmides. Omamoodi tõrvatilk meepotti oli Helena Bonham Carteri tegelane, näitleja kes varem silma paistnud peamiselt kostüümidraamadega. Ja need lugematud väikesed tegelased, kuid kindlasti mitte vähemtähtsamad rollid teevad Fight Club’ist unustamatu elamuse. Siin filmis olid kõik võrdsed! Filmi lõpulahendus oli samuti midagi erakordset, mida Fincheri puhul sain ka teist korda kogeda filmis The Game. Fight Clubi lõpp on täiesti ainulaadne, mida on loomulikult terve film, ma pean silmas seda ekstaasi sarnast tunnet, kui sa näed neid pilvelõhkujaid kokkuvarisemas ja taustal käib perfektselt valitud lugu, “The Pixies – Where is my mind?”. Sa tunned nagu oleksid osa saanud mingist revolutsioonist, süsteemi allatõmbamisest ja selle hävitamisest. Masterpiece ja ei midagi vähemat.

Kui seanss oli läbi ja kinost välja astusime, siis ma olin kergelt öeldes sõnatu. Ühes asjas olin ma kindel, kunagi varem polnud ma midagi taolist näinud ja ükski film enne Fight Clubi pole niiviisi hinge pugenud, elu järele mõtlema pannud või üleüldse mõtlema pannud. Fight Clubi ma vaatangi vahel, et nö "reaalsusesse" tagasi tulla. Fight Club on nagu jäine laks vastu nägu ja see meeldib mulle. Ta ei ole film, mida perega või sõpradega vaadata, sest pahatihti need inimesed kes kõrval istuvad pole sinuga samal lainel. Ka sõber kellega kinos käisin polnud minuga päris samal lainel, ma ei mäleta mis ta ütles selle filmi kohta pärast kinost väljumist, aga ilmselt polnud ta valmis veel oma silmi avama.

Kaklusklubi saab vaadata kas kinos suurel ekraanil ja kõige ideaalsem on kui see saal ka tühi oleks või siis kodus pimedas toas võimalikult suurest televiisorist ja valjuhäälselt. Või siis lugege raamatut oma voodis lambivalgel enne uinumist ;) Viimased kaks varianti on loomulikult igavesti teostatavad. Miks ei võiks olla eraldi kino, kus ainult vanu filme näidatakse, nii mõnegi hea filmi vaataks suurel ekraanil ära, vot siin teile äriidee:D
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 09. Mai 2007, 19:32

Ei tegu ikka v mõnusa filmiga,näitljead mängivad oma osa super hästi välja ja kui vaadata seda filmi esimest korda,ilma et oleks ka raamatut lugenud siis on filmi lõpp ikka super...kuid ega ei saagi öelda et raamat oleks v palju parem olnud,lihtsalt raamat oli põhjalikum ja süvenes mõnda detaili rohkem kui film.


9/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas KiiZ » 28. Detsember 2007, 16:35

mul on traditsioon vaadata igal aastal jõulude paiku fight club'i. seegi aasta teistmoodi polnud ning vaatasingi jälle uuesti. mõnus ja sürr trip algusest lõpuni ning brad pitti üks parimaid rolle üldse. tõeline kunstiteos.
aa ja peaksin ära märkima ka selle, et Fight Club oligi mõned aastad tagasi film, mille tõttu ma pöördusin arnie, chuck norrise, van damme ja seagali märulifilmidest tõsisema ja kvaliteetsema kraami poole.
9/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas GTASAN » 30. Detsember 2007, 20:03

Mul pole midagi halba öelda täitsa mõnus film on :)
GTASAN
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 31. Juuli 2007, 15:00

PostitusPostitas Rain » 14. November 2008, 22:15

Mu arust oli küll suhteliselt igav film
4/10 :?
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 15. November 2008, 01:02

Oiiiiiiiiii, üks minu lühikese eluea jooksul nähtud parimatest filmidest!!!! Ülihead tekstid ja ülihead osatäitjad. Olen siiamaani Brad Pitt'i ja Edward Nortoni fänn alates selle filmi nägemisest.


9/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas rauls » 15. November 2008, 02:57

Ostsin just eile Laseringist Fight Clubi DVD ja seda vaid 69 krooni eest. Eestikeelsed subtiitrid ka olemas ja puha. Viimati nägin seda kultusfilmi kuskil 5 aastat tagasi. Millegipärast siis väga muljet ei avaldanud, aga see oli siis. Usun, et nüüd meeldib kindlasti.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Storm » 17. November 2008, 19:43

Üritasin seda filmi nautida, ma tõesti üritasin, aga see film ei meeldinud mulle üldse :( .
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LiveForThis » 18. November 2008, 15:14

Ma ei ole küll 2-3 aastat Fight Clubi uuesti vaadanud, aga eelnevalt olen seda näinud nii umbes 2 korda. Iga kord jättis veelgi parema mulje. Eriti lõpp, need tegelased, mõte juba iseenesest ja andekas tekst.
Olekski aeg uuesti vaadata. :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 22. Jaanuar 2009, 12:18

Jolt kirjutas:Narvas näidatakse pidevalt kultusimesid. Ükskord niisama täitsa juhuslikul ajal vaatasin toda kava ning siis lubati reedeks Fight Clubi. Kahju jah, et Plazas midagi analoogset pole.

Meie soove võeti kuulda! Hää filmi nädalal on võimalus Plazas näha koos Se7en'ga.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 22. Jaanuar 2009, 12:23

See nädal on Narvas näiteks The Green Mile. Miks mitte.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 78 külalist

cron