Kaklusklubi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 26. Aprill 2010, 13:33

nevermind that - see pühapäev ekraanis kell 21:35!!! :o :o :o :o :o

pilet juba olemas 8)

lisaks: sellel nädalal (26-02) väga mahe kava Ekraanis.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ronet » 16. Juuli 2010, 14:33

Puhas nauding.
Spoiler :
(13:57:56) <Level> ma seda isegi teadsin, et Tyler Durden pole päris
(13:58:01) <Level> but still
(13:58:26) <Ralf> sa oleksid võinud seda vabalt kanalis ka öelda, Fight Clubi on kõik näinud :)
(13:58:35) <Ralf> nüüd ka sina siis
(13:58:44) <Level> a
(13:59:46) <Ralf> palju paned siis
(14:00:16) <Level> mis sa ise arvad?
(14:00:18) <Level> 10/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas adi » 16. Juuli 2010, 16:01

Spoiler :
<Level> ma seda isegi teadsin, et Tyler Durden pole päris


mis reetis kui saladus pole?
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuli 2010, 16:17

adi kirjutas:
Spoiler :
<Level> ma seda isegi teadsin, et Tyler Durden pole päris

mis reetis kui saladus pole?

Ma arvan, et see on üks nendest asjadest, mida on isegi filmi näinud olemata võimatu mitte ette teada, sest see on popkultuuris niivõrd levinud, näiteks nagu pea kõik inimesed teavad "The Sixth Sense"-i lõppu, isegi kui otsene kontakt filmiga alati puudunud on. :P

Kuigi "Fight Club" on nõnda universaalselt tuntud linateos, siis suskasin spoileri igaks petteks peitu, ära siis pahanda, et su posti kallal käisin.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 26. Juuni 2011, 05:39

Vaatasin eile taaskord ja üks naljakas küsimus tekkis. Kas keegi on lugenud kokku, mitu korda Tyler suitsu maha pillub, enamasti neid isegi mitte poole peale mitte tõmmanuna?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas CM-Girl » 03. September 2011, 12:59

Hea film. Lemmikud olid Pitt ja Carter. Kõige huvitavad stseenid olid vast kaklusstseenid. Bloody.

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re:

PostitusPostitas adi » 03. September 2011, 13:16

Ralf kirjutas:Ma arvan, et see on üks nendest asjadest, mida on isegi filmi näinud olemata võimatu mitte ette teada, sest see on popkultuuris niivõrd levinud, näiteks nagu pea kõik inimesed teavad "The Sixth Sense"-i lõppu, isegi kui otsene kontakt filmiga alati puudunud on.


See on tänapäeva internetiajastu viga jah, endal õnnestus seda näha nagu puhtalt lehelt ning mul polnud küll nõrka aimugi kuidas oleks võinud seda ära arvata, seetõttu ma olen kergelt skeptiline nende "ah ma teadsin seda kohe" tegelaste suhtes.

Teine selline film kus inimesed teevad targa näo pähe ja väidavad, et nad arvasid "seda" kohe on "Usual Suspects". Nagu minge persse te arvasite seda kohe, ma never-never-ever ei usu seda.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas Ralf » 03. September 2011, 13:47

CM-Girl kirjutas:Kõige huvitavad stseenid olid vast kaklusstseenid. Bloody.

Aga antikonsumeristlik sõnum, suutmatus maskuliinsust väljendada? Üldine kaos eneses, kaasaegses reklaamidest barrikeeritud maailmas kaotsiminek? Väga olulised filmi läbivad teemad, mis Sul loodetavasti kahe silma vahele ei jäänud. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas CM-Girl » 03. September 2011, 14:05

Ralf kirjutas:
CM-Girl kirjutas:Kõige huvitavad stseenid olid vast kaklusstseenid. Bloody.

Aga antikonsumeristlik sõnum, suutmatus maskuliinsust väljendada? Üldine kaos eneses, kaasaegses reklaamidest barrikeeritud maailmas kaotsiminek? Väga olulised filmi läbivad teemad, mis Sul loodetavasti kahe silma vahele ei jäänud. :)


I hope so too. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas LiveForThis » 10. September 2011, 15:24

Imekaunis, rabav, pingeline, innovaatiline, lõbus, vastuoluline, haiglane, unenäoline, innustav, meisterlik, rusikaid vibutama sundiv, fuck you all masterpiece

2x alles.

10/10

Tahan veel.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas Ralf » 10. September 2011, 15:39

Mind on selle filmi juures viimastel vaatamiskordadel midagi paratamatult häirima hakanud, võib-olla see LIIGA musavideolik profiil. Vanasti oli küll üks lemmikuid.

Mäletan, et käisin põhikooli ajal klassivenna juures ja vaatasime "Fight Clubi" ning jõime viina ja õlut (see oli üks esimesi kordi, kui päris korralikult täis olin). Tulin maru vindisena koju, ema küsis: "Mida sa joonud oled?", vastasin talle: "Kaklusklubi." :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas H6umy » 17. November 2011, 12:20

Tõesti hea film.
Pealkirja vaadates, mõtlesin, et mingi lihtsalt poksimisfilm. Jätsin filmi vaatamise mitu korda vahele. Siis kui esimest korda vaatama hakkasin, olin positiivselt üllatunud. Paar kaklus-stseeni olid küll sellised, et kohe kohe pööran pea ära, aga tõesti väga hea film. Norton on hea näitleja ja ka Pitt tegi head tööd.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas brixxx » 28. September 2012, 10:49

Ootasin filmilt veidi realistlikumat sisu. Teostus oli hea, aga miski mind selle filmi juures häiris võibolla oligi see sisu. Aga kui võrrelda teiste nähtud David Fincheri filme, siis ''Fight Club'' meeldis neist kõige vähem.

Näitlejanna Helena Bonham Carter välimus meenutas teda filmis ''Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street''.

Hindeks 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas Pixie » 06. Oktoober 2012, 00:55

Pikka aega olin filmist samal arvamusel nagu H6umy. Õnneks on tegemist palju huvitavama, mitmekülgsema ning sügavamaõttelisema teosega. Kindlasti vajab teistkordset vaatamist, aga teen seda kunagi hiljem. Saaks otsida erinevaid vihjeid, mis esimese korraga märkamata jäid. Ja tõesti, seekord suudeti üllatada. Kuni tõe teada saamiseni olin veendunud, et Tyler lihtsalt mõjutab negatiivselt Norton'i tegelast. Kaklusstseenid ei häirinud väga, olin valmis palju verisemaks peksmiseks. Hetkel 9/10, tõenäoliselt muutub arvamus järgmise vaatamiskorraga.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kaklusklubi

PostitusPostitas damon » 08. November 2013, 12:16

Kunagi vaatasin poolikult ehk lõpuni ei saanud vaadata ja siis ei jätnud mingit muljet.
Siis millalgi lugesin,
Spoiler :
et ta on skisofreen ja tekkis mõte: WTF, kuidas ma seda aru ei saanud
ja miks ma lõpuni ei vaadanud.
Eile vaadates rahulikult otsast lõpuni ajas isegi naerma, kuidas ümbritsev rahvas temast aru ei saa.
Anarhia ruulib on vist põhisõnum. Ja muidugi: "Olen see, kes sina olla tahaksid".
Filmi on ajatu ehk filmi vanust ei märka kuskilt. Respect!

9/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 124 külalist