Ameerika kummituslugu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ameerika kummituslugu

PostitusPostitas Robert » 07. Juuli 2006, 10:46

Ameerika kummituslugu
An American Haunting

Lugu algab sellest, kuidas John Bell(Donald Sutherland) heidetakse liigkasuvõtmise eest kirikust välja ja tema ohver, küla nõid, lubab Bellile ja tema tütrele(Rachel Hurd-Wood) needuse peale panna. Ei lähe kaua aega mööda, kui Bell hakkab nägema seletamatuid asju ja tütrel tekivad kohutavad õudusunenäod. Algab võitlus tumedate jõududega...

Film põhineb tõestisündinud lool, mis leidis aset 19. sajandi alguses Tennessee osariigis, kohas nimega Red River. Tegu on ainsa juhtumiga, kus on ametlikult märgitud inimese surma põhjuseks vaimud.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gamma14 » 19. Detsember 2006, 15:02

Täielikult ei viitsinud vaadata, jupikaupa klõpsutasin. Ei tundunud eriti õudne.
Inglased teevad ikka paremaid õudukaid. :))
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas trintsu111 » 19. Detsember 2006, 20:50

Täielikult ei viitsinud vaadata, jupikaupa klõpsutasin. Ei tundunud eriti õudne.
Inglased teevad ikka paremaid õudukaid.
inglise filmide juures on kõige mõnusam see inglise aksent :))
seda on kohe palju ilusam kuulata ameerika inglise keelt 8)
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Gamma14 » 19. Detsember 2006, 21:18

Mhmh. Sellega olen küll nõus. Puhast inglise keelt on tore kuulata, see ameeriklaste pläma on suht ära tüüdanud... Hollywood on minu arvates tõeline crap :D
Kas sa "Laskumist" (The Descent) oled näinud? Ülikõva inglise õudukas, soovitan kindlasti vaadata, isegi kui sa pole õudukafänn :)) Head näitlejad, mõnus tekst. Parim film mis ma näinud olen 8)
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

Re: Ameerika kummituslugu

PostitusPostitas brixxx » 21. Detsember 2011, 12:27

Minule see film meeldis. Otsustasin üks hetk, et hakkan vaatama Donald Sutherlandi filme ja pean tunnistama, et see on üks selle näitleja paremaid filme. Kui võtta üldiselt õudusfilme, mis ma olen näinud: on see üks paremaid. ''American Haunting'' filmil on sisu, millest tavaliselt jääb puudu õudukatel nt: ''Saagi'' triloogia.

Üks asi jäi segaseks selles filmis,
Spoiler :
kuidas sai pereisa tekitada selle painaja, tema vaim küll painas tütart, aga vaevalt ta ise tekitas selle. Naine küll ütles, et ta paneb nende pere peale needuse, aga hiljem kui pereisa naise juurde läks, ütles, et pereisa on ise selle tekitanud.

Kokkuvõtvalt oli põnev õudukas, sai näha palju emotsioone ja nähtamatuid jõude. Hindeks annan 10/10, varem ma oleks vähem andnud kuna mind häiris, et
Spoiler :
pereisa sai filmi lõpus surma,
aga kui vaatlen filmi ülevaatlikult, siis ikka 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 159 külalist