Ultraviolet

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ultraviolet

PostitusPostitas Robert » 07. Juuli 2006, 10:25

Ultraviolet
Ultraviolet

Lähitulevikus tehtavad biokatsed on nurja läinud ning supervõimetega sõdurite asemel tekkib hoopis uus alamrass - Hemofaagid, kes on ülitugevad pool-vampiirid. Violet (Milla Jovovich) on üks nendest ja tema eesmärk on võidelda valitsuse vastu, mille eesotsas on Daxus (Nick Chinlund). Nimelt tahab Daxus hävitada viimsegi Hemofaagi maapinnalt. Asja segatakse ka salapärane poiss nimega Six (Cameron Bright), keda hakkab Violet kaitsma.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nestonia » 07. Juuli 2006, 10:59

Liiga halb film!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas CyberRax » 07. Juuli 2006, 11:27

Peab nõustuma: selle aasta vast üks suuremaid prohmakaid. Nõrku kohti on lademes: tegelased on äärmiselt pinnapealsed ning seetõttu jäi suur osa nende motivatsioonist arusaamatuks; gun-kata, ehkki niipalju kui ma lugenud olen on nüüd selline nagu ta algselt kavatsetud oli (vastupidiselt "Equilibrium"ile), jättis väga nõrga mulje (ei tea kas Wimmer ei saanud sellest aru või ei tahtnud lihtsalt tunnistada, aga löökide eest kõrvalepõiklemine pole pooltki nii lahe kui põiklemine *ning* vastu löömine); vampiirilaadsus oli kah täiesti ärakasutamata (haigust oleks saanud ka teisiti näidata, kui juba vampiiridele omased elemendid sisse toodi siis IMO oleks võinud vabalt teha nad päris vampiirideks), dialoogid on absurdsed. Filmis oli täpselt 2 asja mis meeldisid: Milla oma värvi muutvas kostüümis ning visuaalne pool (samas olen üpris veendunud et paljudele just selline matjas kergelt blurred video ei istu).
Kokkuvõtlikult: oleks võinud antud teose suurele linale toomise asemel videomänguks vormida, kuna just sellise mulje ta jättis. 2/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 07. Juuli 2006, 18:51

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 07. Juuli 2006, 20:04

CyberRax kirjutas:Peab nõustuma: selle aasta vast üks suuremaid prohmakaid. Nõrku kohti on lademes: tegelased on äärmiselt pinnapealsed ning seetõttu jäi suur osa nende motivatsioonist arusaamatuks; gun-kata, ehkki niipalju kui ma lugenud olen on nüüd selline nagu ta algselt kavatsetud oli (vastupidiselt "Equilibrium"ile), jättis väga nõrga mulje (ei tea kas Wimmer ei saanud sellest aru või ei tahtnud lihtsalt tunnistada, aga löökide eest kõrvalepõiklemine pole pooltki nii lahe kui põiklemine *ning* vastu löömine); vampiirilaadsus oli kah täiesti ärakasutamata (haigust oleks saanud ka teisiti näidata, kui juba vampiiridele omased elemendid sisse toodi siis IMO oleks võinud vabalt teha nad päris vampiirideks), dialoogid on absurdsed. Filmis oli täpselt 2 asja mis meeldisid: Milla oma värvi muutvas kostüümis ning visuaalne pool (samas olen üpris veendunud et paljudele just selline matjas kergelt blurred video ei istu).
Kokkuvõtlikult: oleks võinud antud teose suurele linale toomise asemel videomänguks vormida, kuna just sellise mulje ta jättis. 2/10


Sa võtsid mult sõnad suust. Nõustun sinuga täielikult. Jättis väga halva maigu suhu...
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Juuli 2006, 12:52

Visuaalne pool on sellel filmil peaaegu täiuslik, kuid sisu on kohutav. Mõned kohad jätsid sellise mulje, nagu mängiks arvutimängu, dialoogid olid tobedad. Mõnusalt palju action'it ja muid värke. Esimene pool oli hea, kuid filmi teine pool kiskus liiga igavaks.. Ma juba anusin, et ära lõpeks jne, suutsin ikkagi ära vaadata.
3/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Milenko » 01. August 2006, 04:18

nõrk!
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas V » 02. August 2006, 00:58

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas d33m0n » 20. September 2006, 11:59

Magedaks jäi, kuid leidsin ka midagi huvitavat. Keskmine 5/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Sepateus » 21. September 2006, 12:31

Ei midagi erilist. Kahvatuks jäi.
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuni 2007, 14:00

V, tubakaonu poeg kah. ; )

Aga ei saa mina aru, miks kõik seda filmi nii palju tümitavad. Olen nõus, et filmina ei ole ta miskit väärt ja mullegi see poolvampiirsus ei istunud, samuti leidus lademes rumalat dialoogi ja kuhjaga liigminimaalselt väljaarendatud karaktereid (mis muutis tolle ilutulestikustseeni lausa naeruväärseks), aga kogu see futuristlik-digitaalne maailm koos sellega kaasneva actioniga oli minu silmis küll võimas, isegi telekaekraanilt. Peale "Equilibriumi" oskaks küll Kurt Wimmerilt enamat loota, aga märul oli küll siin parajalt vinge. Dialoogi mittejälgivale inimesele (nagu kohati mina) on see küll okei meelelahutusfilm, noh, hea ta küll ei ole, aga palju parem kui mõni teine eelmise aasta film.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Cammy18 » 17. August 2007, 23:10

Kohad, kus tundus nagu mängiksin arvutimängu häirisid mind ikka väga, aga action'it ikka oli ja see mulle meeldis, kuid ikkagi ootasin paremat, kui pool arvutimängulikku filmi.

4/10
Cammy18
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 17. August 2007, 22:17

Re: Ultraviolet

PostitusPostitas Cochrane » 03. Märts 2018, 18:10

Selle filmi üledigitaliseeritud visuaalselt silmakarjuva stiili vastu on mul teatud nõrkus, kuid üldiselt on tegu tõepoolest viletsa saavutusega...
igatahes, kui on soov näha head ulmefilmi. Kuid vaadates nüüd üle pika aja klippe filmist, tundub, et see sobiks lausa mõnda halbade filmide õhtut täitma. See digimärul ja üldine stiil on mingil määral nauditav. 4/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist