Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 26. August 2006, 13:18

Kolmest hilisemast Tähesõdade osast kindlasti parim. Väga sünge, samas lahinguterohke, kõige actionirohkem osa Tähesõdadest üldse, muidugi ka väga huvitav film, mis pidi ju kõik lahtised otsad kokku siduma ja muidugi ka..... Darth Vaderi sünd. Film pani väga kaasa
elama, just jedidele ja selle filmi võlu peitubki väga efektsetes lahingu-ja kaklusstseenides.

9/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Pixie » 22. Aprill 2007, 22:59

Star Wars?! :)
Olen kõiki episoode vaadand.
Parim oli siiski Sithi kättemaks. Need eriefektid ja saund... 8)
Osad IV-VI on mu arust suht jamad.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ralf » 23. Aprill 2007, 20:07

Pixie kirjutas:Osad IV-VI on mu arust suht jamad.

Eks ta ole, kui CGI'ga tehtud ei ole siis on kuri karjas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 23. Aprill 2007, 21:23

Mulle meeldivad originaal SWd rohkem kui uued. Mu arust see dialoog ja tegelased on uutes osades võltsid ja kahtlased. Lemmik episood on New Hope ja Empire on ka samas hea ja sisuliselt palju toimub seal. Jedi meeldib originaalidest kõige vähem. New Hope on selline film mida vaataks niisama uuestigi. Klassika. Ei ole kulunud ega fake. Samas uusi episoode ei viiciks ilmselt kunagi uuesti vaadata. Need eriefektid ja mis kõike veel ei tõmba kohe üldse. Vanad osad ruulisid täiega. Lucas on vananedes lollimaks läinud. (Ka juba Indy 4 scriptiga seotud situatsioon.)
Mu arust näitlejatest sarja nõrgimad lülid on Hamill ja Christiensen.
Yoda rääkimisstiil mind närvi ajab, ma ei hakka parem rääkimagi.

notfan
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 23. Aprill 2007, 22:33

Eks igal ühel oma arvamus! :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ralf » 05. August 2009, 14:36

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Tim5nU3DwIE&NR=1
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

PostitusPostitas Pixie » 29. Oktoober 2011, 00:37

Võib-olla mängib siin rolli see, et III osa oli üks mu esimesi kinoelamusi (mitmes film täpsemalt, ei oska öelda) ja siis tundub ju kõik veidi vingem, aga siiani kuulub lemmikfilmide hulka. Täielik guilty pleasure. Otsad suudeti jah viisakalt kokku tõmmata, kohati võib-olla veidi liiga kunstlikult. Võimas, eepiline ning täiesti sobivalt sünge tooniga film. :P Tagantjärgi mõtlen, et äkki oleks SW re-watch'i pidanud alustama filmide ilmumise kronoloogilises järjekorras ehk IV osast.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

PostitusPostitas Forzelius » 11. Märts 2013, 03:51

Tsiteerides Darth Vaderit: ring on sulgunud. Ehk siis postitan teemasse, kus kunagi kõik algas. See selleks. Sisaldab mõningaid spoilereid.
Igatahes, saamislugu oli by far huvitavaim kui see jaburus, mida 2 eelnevat osa näidati. Keskenduti jaburate poliitsündmuste kajastamise asemel rohkem The Force ja mannekeeni vahelistele pingekolletele, mida oli igatahes huvitavam jälgida. Päris home-run siiski pole ja nii efektne polnud kui kunagi kinos, aga läks siiski korda. Lahedad subtle vihjed edaspidistele osadele kah [Death Star, häälte kuulmine, kui Yoda ütles Obile, et hakkab Jinni kuulma (seda siiamaani triloogias veel polnud, alles IV-VI oli see, kui Luke kuulis Obit jms - kui ma just midagi sassi ei aja). Üldiselt seoti päris hästi osad järgnevaga/eelnevaga, aga häirivaid elemente oli samuti. Alustades mannekeenist, lõpetades teiste sisuaukudega (Leia ütles mingis osas, et ta mäletab, et ta ema oli kurb. Mis sellest, et Padme suri ära umbes minut peale ta sündi). Aga tubli muidu, Lucas, hea üritus.

Spoiler :
Also, kogu see Palpantine/Sidiouse kaksikidentiteet ei maksnud ka ära. Kuna nad olid nii obvioosselt sarnased terve triloogia vältel, siis ei tulnud seda "oh shit, ta ongi Sith Lord" üllatust. Oleks võinud üht rohkem moonutada, kuna iga imbetsill sai aru, et nad on üks ja seesama.


7/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: STAR WARS: OSA III - LUCASE KÄTTEMAKS

PostitusPostitas Rasmus » 06. Detsember 2015, 19:09

Ma ei ole kindel, kas see prequeli-triloogia parim film on, aga esialgse seeria fännile igatahes kõige enam rahuldust pakkuv. Kui I osas polnud "Star Warsi" hõngu praktiliselt üldse ja teises oli seda vaevuaimatavalt, siis "Sithi kättemaks" on küll täisväärtuslik seeria osa, milles olemas nii õige tunnetus kui ka originaaltriloogiaga kattuvad tegelased. Ikka väga mõnus oli vaadata, kuidas need otsad lõpuks kokku jõudsid ja varasemaga (või hilisemaga, pean igatahes IV-VI osa silmas) ühtse terviku moodustasid. Kohati oli tõesti kummastavalt sünge - ei tea, kas see oli puhtalt Lucase reaktsioon eelmiste osade kohta saadud kriitikale või plaaniti juba algselt triloogia kasvava tõsiseltvõetavuse suunas üles ehitada. Igatahes väga korralik osa. Loodan, et see tuuakse kunagi kinno tagasi - sellisest actionist saab ainult suurelt ekraanilt täisväärtusliku elamuse.
7/10

Pixie kirjutas:Osad IV-VI on mu arust suht jamad.
Täiesti mõistetamatu, kuidas 2007. aasta Filmiveeb Pixiel pärast sellist arvamusavaldust edasi elada lasi.

Robert (29. mail 2005) kirjutas:Kusjuures kunagi käis mingi kuulujutt, et tehakse veel 7, 8 ja 9 osa kah veel..aga vaevalt.
Yeah, about that...
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: STAR WARS: OSA III - LUCASE KÄTTEMAKS

PostitusPostitas Pixie » 08. Detsember 2015, 23:04

Rassu kirjutas:
Pixie kirjutas:Osad IV-VI on mu arust suht jamad.
Täiesti mõistetamatu, kuidas 2007. aasta Filmiveeb Pixiel pärast sellist arvamusavaldust edasi elada lasi.

:irw: :irw: Üldiselt võib enamusi mu varaseimad postitusi eirata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

PostitusPostitas Forzelius » 19. Jaanuar 2018, 21:52

tapke, kui tahate, aga tegemist on meistriteosega.
also, kunagine foorumi esimene postitus oli justnimelt siia teemasse.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

PostitusPostitas Soprano » 22. Jaanuar 2018, 05:06

Forzelius kirjutas:also, kunagine foorumi esimene postitus oli justnimelt siia teemasse.

Mulle meeldib, et 13 a. jooksul oled ära õppinud punktide kasutamise, aga suured algustähed valmistavad endiselt probleeme.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

PostitusPostitas Forzelius » 22. Jaanuar 2018, 11:42

Soprano kirjutas:
Forzelius kirjutas:also, kunagine foorumi esimene postitus oli justnimelt siia teemasse.

Mulle meeldib, et 13 a. jooksul oled ära õppinud punktide kasutamise, aga suured algustähed valmistavad endiselt probleeme.

taotluslik. mitte, et seda ei oskaks (kirjand 93p ikkagi), aga ei viitsi lihtsalt. päevikus kriban ka kõik filminimed väikselt etc. mingi hetk, kui rohkem arvustasin etc kasutasin ikka rohkem korrektset grammatikat.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks

PostitusPostitas JazZ- » 22. Jaanuar 2018, 20:49

Forzelius kirjutas:
Soprano kirjutas:
Forzelius kirjutas:also, kunagine foorumi esimene postitus oli justnimelt siia teemasse.

Mulle meeldib, et 13 a. jooksul oled ära õppinud punktide kasutamise, aga suured algustähed valmistavad endiselt probleeme.

taotluslik. mitte, et seda ei oskaks (kirjand 93p ikkagi), aga ei viitsi lihtsalt. päevikus kriban ka kõik filminimed väikselt etc. mingi hetk, kui rohkem arvustasin etc kasutasin ikka rohkem korrektset grammatikat.


Mõtled 6igekirja?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist