Paigalseis

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paigalseis

PostitusPostitas Robert » 30. Juuni 2006, 22:49

Paigalseis
Stay

Film räägib psühhiaater Sam Fosteri (Ewan McGregor) meeleheitlikest püüdlustest päästa oma ühe patsiendi elu, sest tollel on plaanis enesetapp sooritada. Samas püüab Sam oma reaalsusetaju säilitada.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 12. November 2010, 16:37

Tõeline maiuspala mulle kui psühholoogiliste thrillerite austajale. Nautisin seda filmi algusest lõpuni ning mida rohkem edasi lugu arenes, seda paremaks läks. Sisu oli üsna keeruline ja mindfuck'i oli kõvasti, eriti filmi teisel poolel. Olin kindel, et iga hetk võib tulla mingi twist, aga ei tulnud. Ja tegelikult polnudki vaja. Salapära ja küsimused jäidki õhku rippuma ning iga inimene võib ise mõelda, mida film talle öelda püüab. Mina isiklikult leian, et põhiteemaks on maailmataju, mida igaüks tajub ja tõlgendab enda jaoks erinevalt. Aga kindlasti on ka palju muid mõtteid selles filmis. Sellepärast vaatan seda millalgi kindlasti uuesti.

Kiidaksin ka kaameratööd ja see, kuidas oli osatud ära kasutada täiesti tavalisi asju nagu näiteks peeglid, aknad, trepid jne. Ning ka head visuaalid lõpupoole ning lõputiitrites.

Ewan McGregor ja Naomi Watts mängisid küll hästi, kuid millegi erilisega nad mind seekord ei üllatanud. Kõige meeldejäävama rolli tegi minu arust hoopis Ryan Gosling. Väga mõnusa karakteriga, selline külm, tõrges ja kõhedust tekitav, kuid samas on tunda kohati temas ka soojust, heasüdamlikust ja õrnemat poolt.

Soovitan vaadata, kes veel näinud pole! ;-)

9½/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 13. November 2010, 01:54

Üks Forsteri lemmikuid. Pole vist nii tuntud kui Monster`s Ball, mis oli ka üsnagi hea, või Finding Neverland, mis on ka üks lemmikuid, aga igal juhul annab ka see film väga hästi märku kuivõrd erineva käekirjaga võib Forster olla. Tundub, et kõik tema seninähtud kipuvad väga meeldima.
Lõpu twist oli ja ei olnud ka ette teada. Mõlemat pidi olin ülipositiivselt üllatunud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 132 külalist