Laskumine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Laskumine

PostitusPostitas Robert » 27. Juuni 2006, 14:25

Laskumine
The Descent

Grupp naisi otsustab minna ekspeditsioonile koopasse, mida nende arvates pole veel keegi avastanud. Nende ettevõtmine läheb aga väga viltu, kui toimub varing, mis jätab nad sinna koopasse lõksu. Naistel jääb üle ainult minna edasi üha sügavamale, leidmaks teist väljapääsu, kuid leiavad nad hoopis midagi palju verdtarretavat. Nad ei ole seal üksi. Algab verine võitlus elu ja surma peale…

Film sisaldab väga palju veristamist ja tapmist, nõrganärvilistele ja lastele seda ei soovitata. Briti filmifestivalidel sai teos väga hea vastuvõtu ja noppis endale mitmeidki auhindu.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 27. Juuni 2006, 16:47

Mulle see film väga meeldis, väga põnev ja huvitav ning näitlejad panevad ka endale kaasa elama. Film oli tõesti üpris verine ja juurde lisasid õudu nii katkematu pimedus kui ka klaustrofoobiline koopavangistuses kinni istumine. Ehmatuskohti oli küll vähe, kuid see, mis filmis õudust pakkus, oli sobivalt valitult tegevuspaik ja see kurjus, mis seal paiknes ning sellele paisati vastu käputäis kangeid naisi, kes pidid raskete olukordadega toime tulema.

Ja kui ma ei eksi, siis peale filmi alguses aset leidva haiglastseeni enam mehi ei näidatagi. Vägagi feministlik õudusfilm.

Soovitan vaadata!

8/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas H20H » 28. Juuni 2006, 00:10

Eelkõnelejaga üsan nõus. Asi ei kiskunud nüriks ja eriti meeldis mulle see lõpp, kus alguses tunduv lilleline kangelanna pääsemine ei osutugi nii lilleliseks... Hästi tehtud ja alguses vähe näitavad scary-kohad(lõpus enam mitte nii vähe :)) suutsid päris mõnusalt kõheda atmosfääri luua, mida pole enam ammu õudukate juures kohanud. 8/10
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuni 2006, 21:40

Algus läks imalalt ja veidi igavalt, ehk peale esimest kokkupuudet nende kollidega läks asi vägagi põnevaks ja oli ka võpatamapanevaid kohti. Jäin filmiga väga rahule - isegi näitlejad suutsid hirmu üllatavalt hästi üles näidata, kihvt naistele pühendatud õudukas ja gore-aspektis on kiitust väärt küll.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Juuli 2006, 02:39

Mõnus film. Ühes kohas ma isegi ehmusin täiesti, alguses oli.. Mõned kohad olid päris räiged.. Mõned koopad olid isegi lummavad.. Vahel tekitas selle filmi vaatamine sellise klaustrofoobilise tunde.. Veelgi enam, lõpp oli veelgi üllatavam.
8/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Milenko » 04. August 2006, 20:51

Algus oli hea, siis vajus ära kuidagi, lõpuks tulid kollid vms. ja asi läks huvitamaks aga ikkagi , mina lootsin veidi paremat :wink:
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Gamma14 » 09. Detsember 2006, 17:18

Mulle meeldis. Väga põnev oli, kordagi ei olnud tunnet, et nüüd keriks edasi. Lahe oli veel see, et film kehastas kõiki neid asju mida mina kardan. :D Paaril korral hüppasin lausa tooli pealt ülesse! Ainult sellest ei saanud ma aru kas Sarah sai lõpus surma või ei saanud?

Soovitan vaadata! 10/10
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Sepateus » 12. Detsember 2006, 01:20

Mulle samuti meeldis film. Kari naisi üksinda koobastes võitlemas. Need klaustrofoobiiised kohad olid tõesti hästi vaatajani toodud. Oli huvitav vaadata nende teekonda koopas, sest see nõuab tõesti 101% koostööd üksteise mõistmist ning grupi juhtimise olemasolu. Neil läkski sellepärast jamaks, et nende nö liider oli liiga enesekeskne ning tegi mõned kuid ülisuured vead sinna koopasse minnes.
Üksi olles tee mida tahad aga meeskonnaga koos olles ei saa niimoodi kunagi käituda!!!
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Gamma14 » 12. Detsember 2006, 15:30

Mul oli neist ikka hullult kahju :'(
Kui film läbi sai, siis oli küll hea tunne, et selliseid asju päriselt olemas ei ole... :D
Tegelikult on see parim film, mis ma siiani näinud olen!
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Gamma14 » 19. Detsember 2006, 15:36

Keegi käis kuskil välja sellise teooria, et Sarah võttis ju mingeid tablette, seega ta vaimse tervisega polnud kõik korras ja ta tappis ise kõik oma sõbrad, aga minu arust on see jama, sest neid elukaid ei saanud ta ometi välja mõelda?
Segaseks võis ta ju minna, aga oma sõpru ta küll maha ei nottinud.
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Gamma14 » 20. Detsember 2006, 11:05

No ma saa ikka jätta seda filmi kiitmast! :D
Veel üks positiivne asi: hoidis mind tükk aega hirmu all. Kui arvuti tagant ära kobisin, siis olin täiesti šokis :shokeeritud:
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Liska » 03. Jaanuar 2007, 13:55

Hea film oli, kahjuks jäi lõpp segaseks. Õhtul kontrollisin enne kõik nurgatagused läbi, enne kui julgesin magama minna :))
Kasutaja avatar
Liska
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 03. Jaanuar 2007, 13:48

Super!

PostitusPostitas Kefkin » 10. Juuni 2007, 20:03

Siiamaani parim õudukas, mida näinud olen.
Küllaltki palju verd ja gore-i, ei ehmatanud kordagi, aga tekitas kõhedus ja vastikustunde, sest film oli väga verine, mis mulle muidugi meeldis :D
Lõpp oli samuti üllatav.
Kavatsen ka kunagi Dog Soldiers-i ära vaadata, kuna lavastaja on sama peaks ka Dog Soldiers hea olema! :P
10/10!
Olen suur filmihuviline!
Kasutaja avatar
Kefkin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 06. Mai 2007, 22:00

Re: Super!

PostitusPostitas Nowitzki » 10. Juuni 2007, 20:17

Kefkin kirjutas:Siiamaani parim õudukas, mida näinud olen.
Küllaltki palju verd ja gore-i, ei ehmatanud kordagi, aga tekitas kõhedus ja vastikustunde, sest film oli väga verine, mis mulle muidugi meeldis :D
Lõpp oli samuti üllatav.
Kavatsen ka kunagi Dog Soldiers-i ära vaadata, kuna lavastaja on sama peaks ka Dog Soldiers hea olema! :P
10/10!


Dog Soldiers on v hea film kusjuures soovitan :)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas R9 » 16. Jaanuar 2008, 00:54

Gamma14 kirjutas:No ma saa ikka jätta seda filmi kiitmast! :D
Veel üks positiivne asi: hoidis mind tükk aega hirmu all. Kui arvuti tagant ära kobisin, siis olin täiesti šokis :shokeeritud:


Vaata "White Noise" -i, kui sul Descent´iga juba shokk tekkis siis....
aaa tegelt siis ära parem White noisi vaata ka
R9
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 27. September 2007, 22:34

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 157 külalist

cron