Paanika

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paanika

PostitusPostitas Robert » 25. Juuni 2006, 18:24

Paanika
Panic

Keskeakriisis vaevlev Alex tahab lõpetada enda perekonnaäri, milleks on palgamõrvari teenused. Tal on ka probleeme abieluga ja sellepärast lähebki mees psühhiaatri juurde. Seal kohtub ta ilusa Sarah´ga ja see kohtumine muudab mehe elu täielikult. Varsti kuuleb isa Alexi kõhklemisest äri suhtes ning ta annab pojale uue ülesande. See ülesanne viib ootamatute tagajärgedeni...

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 21. Jaanuar 2007, 00:43

Sügav, mõtlema panev film. Filmi lõppedes istud ja mõtled ja juurdled... Tase.
9/10
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Paanika

PostitusPostitas brixxx » 04. Mai 2012, 11:32

Wisegirl kirjutas: Filmi lõppedes istud ja mõtled ja juurdled.

Kas mõned vähesed filmid paneb filmi peale mõtlema? Mina küll enamike filme, peale filmi vaatamist veidi mõtlen, miks see asi nii oli, oleks võinud olla hoopis nii, biograafia ja sügavama mõttelisi filme, muidugi juurdlen rohkem ja siis ka võibolla ka psüholoogilise lähenemisega pigem.


Sattusin seda filmi vaatama, kui vaatasin Donald Sutherlandi filme. Filmi peategelast mängiv William H. Macy-lt on see üks lemmikuid filme. Pean tunnistama, et ainuke film, mida olen ma näinud William H. Macy kohta ning kus ta on normaalne on ''Air Force One'', enamikes filmides on ta pooletoobine või kriisis.

Film oli huvitav jälgida ning William H. Macy roll oli filmis kõige parem ja suurepäraselt mängitud, kõige huvitavam oli siiski jälgida filmis isa ja poja dialoogi. Ma olen ühte sarnase sisuga filmi veel näinud, aga seal pigem poeg ikka jätkas pere äri, tal oli üks hetkeline nõrkus, filmiks on ''Wild Target''.

Hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist

cron