Saage tuttavaks - Joe Black

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saage tuttavaks - Joe Black

PostitusPostitas Cochrane » 23. Juuni 2006, 13:47

Saage tuttavaks – Joe Black
Meet Joe Black

Meediamogul Bill Parrish, on armastav isa ja jõudnud oma 65da eluaastani. Ühel päeval astub tema majja šarmantne noormees, Joe Black. Keegi ei aima, et tegu on Surmaga, kes tuli Billi teispoolsusesse viima. Kuid inimelu teatud aspektid, eriti aga Billi tütar Susan, on Joes huvi äratanud ja nii teebki ta Billile ettepaneku - Surm lükkab oma tööülesande täideviimise edasi, juhul kui teda tutvustatakse maapealse eluga.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Mortena » 23. Juuni 2006, 14:25

Üks väga hea film. Super. Soovitan. :)
Kasutaja avatar
Mortena
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 15. Juuni 2006, 22:00

PostitusPostitas Weirdo » 28. Juuni 2006, 13:00

Mulle väga meeldib. Kunagi lugesin lühikest nimekirja filmidest, mis liiga pikaks venitatud on. "Meet Joe Blackile" heideti ka ette, et on liiga igav ja pikaks venitatud. Ma nii ei arva.

Mõnus draama. Romantiline. Selles on mitmeid koomilisi kohti ka, mis mind iga kord naerma ajavad. Huvitav film. Olen seda juba kaks korda varem näinud, aga eile ei saanud jälle muud teha, kui pidin vaatama. Ja ei olnudki kunagi enne seda päris algust näinud (kohvikustseeni) Samuti polnud see film mind nii palju mõtlema pannud varem. Vaatasin igatahes väga süvenenult.

Muidugi on näitlejatööd tasemel - Anthony Hopkins ja Brad Pitt. Anthony Hopkins on juba ise lihtsalt meistriteos. Imetlusväärne näitleja! Ma ikka ei saa mainimata jätta, milline haldjalik nägu Claire Forlanil on, eriti veel selles filmis. Ja muidugi ei saa mainimata jätta, kui attractive ikkagi Pitt on. :P Tema miimika jne.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Storm » 13. August 2006, 17:24

Mina kyll ei arva, et film pikaks veninud. Kui vaadata seda kusagilt mujalt kui Televisioonis, mis t6epoolest oma kuradi reklaamidega selle pikaks venitavad, siis ei saagi eriti aru, kuidas aeg lendab. Mulle meeldib nii v2ga Pitti osat2itmine selles rollis :oops: , nagu yx parimaid romantilisi filme minujaoks :!: Soovitan k6igile selle zanri austajatele, kuid kui nii v6tta, vaevalt keegi seda sel juhul n2inud ei ole...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 13. August 2006, 18:13

Filmi parim osa on vist karakterid ja nende arendus. Vaadates märkab ka seda, et osa tegelastest ja loost on sünge ja ülejäänu romantiline ja nö. "valge". Tegu väga ilusa filmiga, näitlejatööd on suurepärased (muuhulgas suutis see film koos "Se7en"-iga mu arvamust Pittist kergitada) ning täitsa sobis isegi tolle paha tolguse (Drew?) näitleja. Lugu oli igati hea ning sobib vaatamiseks, kui on aeg ja tuju. Actioni ja slasherisõpradele ei soovitaks.

8/10 :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas V » 14. August 2006, 10:17

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Ralf » 14. August 2006, 10:49

Muidugi olen, ma olen palju Brad Pittiga filme näinud enne ja pärast seda. Enne "Joe Black" ja "Se7en" nähtud filmide põhjal ei arvanud ma temast suurt midagi, aga need kaks filmi panid mõistma, et tal on talenti palju rohkem. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Wisegirl » 11. Märts 2007, 02:47

Suurepärane linateos, Hopkins on mulle igas filmis sümpaatne olnud; mängib oma osa vapustavalt. Pitt.. andekas.
Just õiges pikkuses film. Just splendid! 8)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Twinkle » 20. Aprill 2007, 00:08

Just! Suurepärane tahtsin minagi öelda. Ja milline mõnus müstika. Väga hea film!
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas Nowitzki » 20. Aprill 2007, 09:13

Film oli päris hea aga,kuigi Pitt mulle just eriti ei meeldi siis koos Hopkinsiga on teda ekraanil päris mõnus vaadata.

7/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas _eesti999_ » 20. Juuni 2010, 10:02

Pisut pikaks venis vahel, eriti lõpupoole olid sellised kohad kus oli palju vaikust. Kuid oli siiski väga emotsionaalne ja põnev, et see lõpuni vaadata. Sisu meeldis väga ning Hopkins ja Pitt mängisid väga hästi osa välja.

7/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

Re: Saage tuttavaks - Joe Black

PostitusPostitas Pixie » 14. Aprill 2012, 12:00

Tõesti oli palju vaikusehetki, kuid tavaliselt olid need põhjusega ning ütlesid mulle midagi ehk muutusid stseeni oluliseks osaks. Hopkins jättis hea mulje, iga tema kohalolek mõjus väärikana. Pitt filmi alguses ei meeldinud, pigem oli probleeme tegelasega. Võib-olla kuna ei langenud kokku minu ettekujutsega Surmast. Üldse tahaks mõelda, mis saab ülejäänud maailmast, kui Surm läheb puhkusele... Aga antud loo juures pole vist kohta selle üle arutlemiseks. Lõpp oli päris kena, aga oleks võinud piirduda üle silla minemisega. Minu arust oleks olnud palju mõjuvam ja huvitavam lahendus. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Saage tuttavaks - Joe Black

PostitusPostitas brixxx » 19. September 2012, 10:59

Mul on huvitav teema selle filmiga, ma olen u kolm kuni viis korda seda üritanud vaadata, aga olen suutnud seda ainult poole peale vaadata, ma ei oska öelda miks, aga see film mõjub mulle liiga kurvana ja masendavana, et ma jätan koguaeg pooleli selle filmi vaatamise, tavaliselt mind kurbus ei häiri filmi vaatamisel, aga kui saan teada, et Brad Pitti tegelaskuju on surm ja tuli Anthony Hopkinsi tegelaskujule järgi, mõjub see nii, et ma ei suuda filmi lõpuni vaadata.

Peaks ikka selle filmi mingi aeg läbi vaatama, aga hetkel ei viitsi, tundub peale selle, et on kurb veidi igav ja muidugi ega eriti romantika filmid ei meeldi ka.

Hirmus pikk film.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Saage tuttavaks - Joe Black

PostitusPostitas damon » 19. September 2012, 15:59

Pikkusele vaatmata olen mina seda vaadanud kaks korda täies pikkuses ja paar korda osaliselt.
Väga hea film on. Hea karakterite arendus ja omapärane stoori.
Hopkins on muidugi tase.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist