Tulnukas 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 16. November 2007, 01:37

Endatehtud üleeelmisele postitusele olen vaikselt Alieni saaga fänniks sirgumise käigus ka vastuse saanud: jah, chestbursteri arengus mängib osalist rolli kandjaorganismi DNA.

"Alien 3" puhul häirib mind tegelikult just eelkõige see, et selle filmi tulnukas tappis kõik oma ohvrid ega teinud ühestki kookoneid, keda oleks saanud face-hug'ida. Näitab stsenaristi ja ka lavastaja lohakust!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas HEllseeker » 19. November 2007, 08:22

Ralf, planeedil polnud ühtegi kuningannat, kes mune muneks ja kui mune pole pole ka face huggereid.:)

Ise arvan ka et sarja kõige nõrgem. Järjestus oleks siis selline:
Aliens
Alien:Resurrection
Alien
Alien 3

Jah, nõrku kohti oli palju, mütoloogiat oli tõesti veits rikudud aga Weaver ja Henricksedd on ikka parimad ja loomulikult tegi Dutton superrolli. Tahaksise ka Special Editionit näha.
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas lostinthemist » 19. November 2007, 16:12

HEllseeker kirjutas:Ralf, planeedil polnud ühtegi kuningannat, kes mune muneks ja kui mune pole pole ka face huggereid.:)


Jah, ma alguses tahtsin sama öelda; aga siis kui mõelda sügavamalt, siis Ripley sees kasvas ju kuninganna. ;) Lühidalt öeldes, tulnukas oleks saanud teha ettevalmistusparaadi kuninganna jaoks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 19. November 2007, 19:26

Seda küll, aga "Alieni" eemaldatud stseen näitab, et alien muudab ka ise inimesi kookoniteks, millest sünnib teine tulnukas, nii et isegi kui too Runner ei näinud põhjust inimeste elusalt kinnipüüdmiseks, et Ripley seest tuleva Queeni sünnitatud facehuggerid saaksid nad "rasestada", siis vähemasti oleks ta oma individuaalelutsüklit kasutanud, et xenomorphe juurde toota...

Aga jah, muidu on AvP_75'l õigus, drone'ina oleks tulnukas kindlalt pidanud peatseltsündiva kuninganna jaoks inimesi kinni püüdma.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas HEllseeker » 19. November 2007, 21:59

Jah, AvP_75 teooriat kaalusin ise ka ja Alieni eemaldatud stseen on mul ka nähtud aga ma ei mõelnud sellele kui postitust tegin:S
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas LauraOlen » 19. November 2007, 22:36

Ah , kõik need Alienid on head , a minu silmis on viimane osa parim . ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Gang-pae » 06. Juuni 2009, 23:31

Ma alles nüüd märkasin, et on selline asi nagu Special 'Assembly Cut' Edition. Suvel võiks isegi proovida kõik 4 osa uuesti üle vaadata. Arven, et esimene jääb ikkagi lemmikuks.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas LiveForThis » 09. November 2009, 00:20

Segadust tekitas, aga meeleolu jäi ikka samaks. Ripley kicks ass.
9/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 09. Detsember 2009, 00:05

Vaatan hetkel oma uue Quadrilogy kogumiku "Alien 3" lisamaterjali plaati ja seal on koht, kus nad räägivad Runneri disainist ja näidatakse kaadreid päris koerast, kellele David Fincher lasi kummist kostüümi teha ja pani ta siis üle võtteplatsi jooksma, lootuses saada häid kaadreid minema jooksvast tulnukast. Ja issand, kui nad näitavad seda, kuidas see armas koer selles tulnukakostüümis sõbralikult minema lippab (mis oli nagu päris stseen), oli see nii naljakas... mõelda vaid, kui see olekski filmi pandud. Eriefektimeeskond ütles, et see oli kõige lollim idee eales. Ei imesta, et Fincher DVD-boonusplaadil nägugi ei näita.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Malcolm » 14. Detsember 2009, 19:44

Ega ta midagi erilist ei ole, eriti esimese kahe osa järel, aga samas võrreldes paljude kaasaegsete ulmefilmidega on siiski tegu üsna tugeva ulmepõnevikuga. Minu meelest on õige tee üleminek teise osa märulilt kolmanda relvapuudusele. 7/11
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Gang-pae » 12. Veebruar 2010, 17:09

Kuidas muna üldse laeva pardale sai? Oli Bishop selle taga?
Kui need ja veel mõned küsimused ning väga kehvasti arvutiga tehtud alien välja jätta, on ikka tegemist täitsa arvestatava ulme(-õudukaga)põnevikuga. Ma räägin assembly cutist.
Tegevuspaik ja õhkkond on alieni filmidest lemmik.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas adi » 24. Detsember 2010, 08:57

Nonii ma olen X-mas horrorfestiga jõudnud selle suurepärase filmini.

See kuidas filmi esimesel minutil tapeti ära kaks teise osa peategelast (laps ja hero) oli lihtsalt nii kirjeldamatult seff lüke Fincheri poolt. Ikka konkreetne keskmine sõrm inimestele kes ootasid Aliens 3'e (hilisem Ripley poolt nõutud autopsy lapsele rõhus veel hullemini seda).
Tulnukas (või tema puudumine) viis horrori täiesti uuele tasemele.
Spoiler :
Pilt

Kõige seksikam Ripley evah

* ärge saage valesti aru, ka Aliens ja Resurrection olid head, aga siiski väärivad õudusfilmi nimetust ainult esimene ja kolmas.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas adi » 24. Detsember 2010, 09:06

Ahjaa, ma hindeid ei anna, aga julgen väita, et tegemist on 90'ndate ühe kõige süngema õudusfilmiga.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Ralf » 24. Detsember 2010, 11:49

adi kirjutas:See kuidas filmi esimesel minutil tapeti ära kaks teise osa peategelast (laps ja hero) oli lihtsalt nii kirjeldamatult seff lüke Fincheri poolt.

See polnud isegi Fincheri otsus. Hicksi tegelasele tõmmati kriips peale, kuna ta ei tahtnud seal filmis olla ja ongi kõik. :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 27. Märts 2011, 15:30

Lõpu ootamine hakkas ära väsitama. Labürindis pendeldamine etc.
Suurt muud selle kolmanda osa kohta öelda ei oska.
6/10


http://www.youtube.com/watch?v=gPUqLi6MaFc&t=3m3s <- hästi öeldud.

Ralf kirjutas:
adi kirjutas:See kuidas filmi esimesel minutil tapeti ära kaks teise osa peategelast (laps ja hero) oli lihtsalt nii kirjeldamatult seff lüke Fincheri poolt.

See polnud isegi Fincheri otsus. Hicksi tegelasele tõmmati kriips peale, kuna ta ei tahtnud seal filmis olla ja ongi kõik. :D


Cites not being asked to reprise his role as Corporal Dwayne Hicks for Alien³ (1992) as one of the biggest disappointments of his career.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron