Metsikud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Metsikud

PostitusPostitas Cochrane » 21. Juuni 2006, 00:10

Metsikud
Wild Things

Kindlasti on halvemaid töökohti kui Florida keskkool. Sam Lombard, kes töötab seal õpilasnõustajana, on õpilaste seas populaarne, eriti aga tüdrukute seas. Kuid selle medali teine külg kerkib esile, kui kaks tema õpilast süüdistavad teda vägistamises.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas CyberRax » 21. Juuni 2006, 16:44

*Väga* kõva film. Nii palju pöördeid polegi endale varem üheski filmis ette sattunud (see oli vist IMDb's kus keegi võttis teose kokku ümbes järgmiselt - sisupööre, sisupööre, sisupööre, sisupööre, sisupööre, sisupööre, lõputiitrid, sisupööre :lol: ) Neve tegi oma parima näitlejatöö, Matt oli kah tubli ning Kevin tegutses oma tavapärases headuses. Sountrack oli igati asjalik ning kaameratööle pole kah midagi ette heita. 8/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 20. Juuli 2006, 18:12

Tõesti väga mitmete sisupööretega film, mis ajab pea ikka väga sassi. Hakkad ühest twistist juba aru saama, kui tuleb juba järgmine, mille tulemusena muutub lugu veelgi segasemaks. Aga mulle see film just selle tõttu meeldibki. Midagi eriskummalist... ja silmailu jagub ka. Lõpp annab veel otsustava paugu. Tulevad juba lõputiitrid ja mõtled juba telerit kinni panema hakata, kui film läheb järsku edasi.

Kokkuvõttes üks omapärane film.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Storm » 09. August 2006, 21:34

Mulle v2ga meeldivad selliste twistidega filmid. Soovitan :wink:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas SileemR » 25. Mai 2009, 11:54

Väga üli hea film.
9,9/10
Kasutaja avatar
SileemR
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 21. Mai 2009, 21:50

PostitusPostitas Ralf » 18. August 2009, 00:41

Nõustun CyberRax'iga... Nii paljusid sisupöördeid annab otsida - kokku pidi neid vist isegi oma seitse olema. Filmi esimesel poolel on paar väiksemat üllatushetke, teisel poolel läheb lugu üht pidi, siis teist ja lõpuks kolmandat pidi ning koguni lõputiitrite ajal pööratakse kõik täiesti ümber ja seletatakse kõik detailselt ära. Muidugi ka kuum threesome'i stseen Matt Dilloni, Neve Campbelli ja Denise Richardsiga ning Kevin's Bacon, if you know what I mean. Neve nägi siin filmis aga üsna ebaahvatlev välja, see goth make-up või mis iganes oli kuidagi sobimatu.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas snufffy » 11. Mai 2010, 08:12

täiesti suurepärane film , tohutult palju sisupöördeid , mis on väga hea :) , kusjuures ma polegi vist näind filmi , kus nii palju sisupöördeid oleks. + näitlejad täitsid oma rolli suurepäraselt . mulle see film väga meeldis . Kusjuures sellel filmil on teine osa ka ;) ,ma pole seda veel näinud aga lähiajal peaks ära vaatama , sest esimene osa oli ikka väga hea .
Minu poolt siis kindlalt 10p !
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Metsikud

PostitusPostitas Pixie » 04. Juuni 2012, 16:06

Üritati teha üllatusterohket ja ootamatu lõpuga film. Eks see ka õnnestus, aga üks twist järgnes teisele ja kõik muutus üheks segaseks ülepingutatud puntraks. Mitmed pöörded tundusid ebaloomulikud, katse jätta targa filmi mulje kukkus minu silmis läbi. Näitlejatest meenutan hea sõnaga Bill Murray't. 4/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron