Tulnukas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tulnukas

PostitusPostitas Spellbound » 05. Veebruar 2013, 00:57

Alieni märksõnadeks võiks IMDB-s olla ka pregnancy, fetish ja sexual fantasy või siis simulated pregnancy for men.

Et siis brixxx:
Ripley oli pealiskaudne seetõttu, et ei juhtinud meeskonda?
Saan aru, et soovid näha naist kõiki juhtimas, aga aeg oli siis 79 ja naised oli alla surutud...oh wait....ei olnud ju. Ripleyst sai kõigi aegade ägedaim naiskangelane ja nii mõnegi salajane või siis vähem salajane soovunelm.

John Hurti roll oli pealiskaudne?
Spoiler :
Mis oli tema rolli eesmärk? Ta oli kõrvaltegelane ja teistele hea sõber, kelle kannatus ja surm tõi päevavalgele ühe vennikese, kelle kuju ja noh kõik tema juures on tänini legendaarne. Kui igasuguseid religioosseid paralleele mitte arvestada, siis on teoks saanud ju sünniga läbi vägistamise. Pealekauba oli sünnitajaks veel mees.
Pilt

Tegelaskujude eesmärk jäi ehmaseks või?
Ise vaatas horrorfilme ja eesmärgid jäid segaseks. Tegelased olid jaotunud kohati toonaste õudusfilmide klišeede järgi ja osade eesmärk oligi lihtsalt surra ja kaalukaussi võimendada. Üks suurimaid erinevusi oli aga see, et koheselt ei toodud välja ühte kangelast, vaid ta sündis aegamisi läbi teiste kannatuste.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Tulnukas

PostitusPostitas brixxx » 05. Veebruar 2013, 10:36

Spellbound kirjutas:Et siis brixxx:
Ripley oli pealiskaudne seetõttu, et ei juhtinud meeskonda?
Saan aru, et soovid näha naist kõiki juhtimas, aga aeg oli siis 79 ja naised oli alla surutud...oh wait....ei olnud ju. Ripleyst sai kõigi aegade ägedaim naiskangelane ja nii mõnegi salajane või siis vähem salajane soovunelm.

Ma ei ütle, et mul meeldib naisi juhtimas näha, ilmselt meeldiksid mulle need neli Tulnuka(d) filmi rohkem, kui oleks neis osa võtnud pigem Tom Skeritt. Sellega olen ma nõus, et Ripleyst sai kõige aegade ägedam naiskangelane, seda võib isegi 2013.a öelda. Aga kui võrrelda Ripleyt teiste kolme filmiga, siis Ripley ei ole ''Alien'' 1979 nii enesekindel kui teistes filmides.

John Hurti roll kõrvaltegelasena ei meeldinud selletõttu kuna kogu filmi vaadates jäi John Hurti roll nõrgaks. Kui võrrelda kolme järgneva filmiga, siis seal ei olnudki selliseid tegelasi, kelle roll jäi nõrgaks. Kõik tegelased sobisid filmi, aga John Hurti roll oli nagu võõrkeha filmis, nagu mängiks mõnes teises filmis.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Tulnukas

PostitusPostitas Rasmus » 03. Märts 2013, 19:38

Väga hea film, aga emotsionaalselt ei pakkunud mulle mitte midagi.

Spellbound kirjutas:Üks suurimaid erinevusi oli aga see, et koheselt ei toodud välja ühte kangelast...

Sellega võib küll täiesti nõusse jääda, esimese osa Ripleys küll mingit kõigi aegade ägedaimat naiskangelast näha võimalik ei ole.

6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Tulnukas

PostitusPostitas omas mullis » 24. Juuni 2013, 18:48

Kunagi teiseme eas vaatsin, ajas küll judinad peale, ja ka see kolmas osa mida vist foormumlased eriti ei kiida. Mulle meeldib õudukate juures värvide mäng, mingid hämarad tsoonid ja siis mingi kolli vari seal liikumas, lisaks hea heli ka taustaks ning eriti oluline mis hindan õudukate juures on tegevus paiga muust maailmast isoleeritus. See nagu minujaoks kirss tordi pääl (Y)
omas mullis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 21. Juuni 2013, 10:21

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 117 külalist