Lauldes vihmas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lauldes vihmas

PostitusPostitas CyberRax » 20. Juuni 2006, 15:34

Lauldes vihmas
Singin' in the Rain (1952)

Don Lockwood (Gene Kelly) ja Lina Lamont (Jean Hagen) on tummfilmiajastu kuulsaim paarike, kelle täht võiks igavesti leegitseda... kui poleks leiutist nimega "helifilm". Kui filmikompanii boss R.F. (Millard Mitchell) kiiremas korras heliga filmi tootmise käima lükkab, lähevad asjad aga keeruliseks, sest mängu tulevad nii Lina kohutav hääl, mida enam varjata ei saa kui ka Doni armumine kaasnäitleja Kathysse (Debbie Reynolds)...

Loe täielikku tutvustust siit
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 15. September 2010, 15:38

Kui ma alguses seda vaatama hakkasin, polnud mul sellesse filmi eriti usku. Kuidagi võlts tundus kõik. Aga siis hakkas vaatamist jätkates üha rohkem meeldima, kõik ehtsamaks ja usutavamaks muutuma ning lõpuks sain kätte suure elamuse. Säravad näitlejatööd, uskumatud tantsunumbrid, mõnusad laulud ja palju tobenaljakaid stseene, mis töötasid tõhusalt, ning ajasid südamest naerma ja tegid tuju heaks. Väga vana film, kuid on sellegipoolest üle enamik muusikalidest.

10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Lauldes vihmas

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Aprill 2012, 22:07

Ühel päeval hakkas mind kummitama lugu I'm singing in the rain ja mõtlesin, et peaks filmi ära vaatama. Teadsin juba ette, et see film meeldib väga. Suurepärased muusikalised vahepalad. Head lood, superhead tantsunumbrid. Meeldis jälgida jalgadetööd/liikumist. Magnificent!
Peaaegu terve filmi aeg oli naeratus suul. Palju humoorikaid kohti. Segavamaiks faktoriks oli Lina hääl. Lemmik oli kindlasti Cosmo. SUPER!

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Lauldes vihmas

PostitusPostitas brixxx » 01. Oktoober 2012, 13:11

See film filmiajaloo mõttes meenutas filmi ''Hugo''t. Aga hea muusikal oli ning minu lemmik koht oli ka Cosmo tants ja laul ka. Üldse oli lemmik tegelane Cosmo. Filmis meeldisid enim kolm laulu: ''Make 'Em Laugh'', ''Moses supposes'' ja ''Good Morning''.

Ma natuke tundsin puudust sellest, et mul ükski tegelane seal väga silma ei jäänud, et mõnda uut lemmik näitlejat ei tekkinud, selletõttu tundsin, et veidi emotsioonitu oli filmi vaatamine.

Maksimum punktid ikka ei saa panna kuna mõned muusikalid on ikka paremad, eriti ''The Sound of Music'' (1965), ''Chitty Chitty Bang Bang'' (1968), ''Mary Poppins'' (1964) ja ''Bye Bye Birdie'' (1963) seega annan 9/10.

Aga seda pean tunnistama, et vanasti tehti paremaid muusikale kui võrrelda neid mainituid muusikale uutega nt. ''Mamma Mia'' ja ''Music and Lyrcis'', uutel muusikalidel jääb meeleolu loomisest puudu ehk kõige parem uuema aja muusikal on ''Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Lauldes vihmas

PostitusPostitas Rasmus » 19. Mai 2013, 14:09

Ei teadnudki, et see film nii suures osas komöödia on. Esimene naljakam pool meeldis mulle rohkem, hilisem romantilisem osa nii tugevat muljet ei avaldanud. Gene Kelly sobis oma rolli suurepäraselt, kõrvaltegelastest meeldis kõige rohkem loomulikult Cosmo, kellega kõige rohkem ka nalja sai.

"Don: Cosmo, call me a cab.
Cosmo: OK, you're a cab."

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 88 külalist

cron