Seotud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Seotud

PostitusPostitas Cochrane » 18. Juuni 2006, 02:33

Seotud
Bound (1996)

Lesbist eksvang kohtub Violetiga, kelle mees Caesar tegeleb rahapesuga. Nad armuvad ja otsustavad koos mehelt kaks miljonit dollarit maffiaraha varastada, lavastades mehe raha kadumises süüdi. Kuid sündmused võtavad ootamatu pöörde ja plaan on ohus.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas KiiZ » 19. Märts 2008, 23:51

Bound sucks.
See film oli hea niikaua, kuni thrill pihta hakkas. Kahjuks oli lõpp niivõrd ettearvatav ja tavapärane, et ilma üllatusmomendita ma teadsin, et see film mulle ei meeldi. Ja nii oligi, mõttetu on mingit thrillerit vaadata, kui lõpp on ette teada. Ja lesbidevalik oli ka kehvavõitu minu arust, eriti Gina Gershon oma mehelikus rollis. Jennifer Tilly oli isegi suht normaalne.
Siiski meelelahutuseks kõlbab see film küll, ise vaatasin seda austusest maffiafilmide vastu. Päris stiilselt tehtud film ja mõned stseenid olid täitsa head isegi. Ainult lõpus algas ilmselge allakäik, mis tõmbas ka head emotsioonid alla. Vaadatav, kuid sellega asi piirdub.

4/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Ralf » 11. Aprill 2010, 01:29

Imelik, mulle meeldis jälle väga. Huvitavad peategelased (olen kindel, et "Wild Things" laenas siit üht-teist) mängitud väga asjalike piigade poolt, väga cool Joe Pantoliano ning mitu päris pingelist stseeni, eriti episood politseinikega. Verine ja seksikas põnevik. Olin filmi kunagi osaliselt ka televiisori vahendusel näinud, stseen, kus ühe jorsi nägu vastu peldikupotti katki pekstakse oli küll ehedalt meeles.

Ja peaks märkima, et ma vaatasin lõputiitrid ka ära, kuna nende saateks valiti Tom Jones'i lugu "She's a Lady" ja see sobis sinna nagu rusikas silmaauku.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist