Oomen

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Oomen

PostitusPostitas Taavi » 31. Mai 2006, 18:42

Oomen
The Omen (2006)

Piibel on meid hoiatanud, et ühel päeval saabub Maailma hukatust tooma Antikristus, keda iseloomustab number 666...

Diplomaat Robert (Liev Schreiber) ei suuda kuidagi enda naisele Katherine'ile (Julia Stiles) sünnitusmajas öelda, et nende vastsündinud laps suri sünnitusel. Haigla preestri soovitusel esitleb mees abikaasale aga samal ööl sündinud poisslast, kelle ema sünnitust üle ei suutnud elada. Aegamööda hakkavad poisi juures ilmnema kahtlustäratavad ilmingud ning jõuab kätte kurjakuulutav päev: Damien saab kuus aastat, kuus kuud ning kuus päeva vanaks.
The Omen (2006) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 31. Mai 2006, 18:44

Tahaks kindlasti näha...
tundub hea!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas kbong » 31. Mai 2006, 21:00

See on ju remake. Miks siis ei ole originaal-Omenit teie andmebaasi sisestatud?

See uus tuleb nkn mingi paras käkk (tavaline).
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 10:58

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2006, 21:25

Käisin täna vaatamas ja ei jõudnudki lõpuni vaadata, sest kiire oli ja nad alustasid ca. 15 minutit lubatust hiljem. Film oli keskpärane. Igavana tundus veidi selle fotograafi ja Damieni isa tõe otsingud. Poisile oleks võinud rohkem keskenduda. Sel Seamus Davey Fitzpatrickul on kohe kindlasti paljulubav karjäär ees, eriti, kui mõni jobu saab äikesest lööduna mõtte "Oomeni" järjed ka reprodutseerida.

5,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 18. Juuli 2006, 12:56

Käisin juba tükk aega tagasi kinos vaatamas ja elamus jäi nõrgaks. Igatahes oodatust nõrgemaks. Tänu heliefektidele oli filmis ainult oma kolm-neli võpatuskohta(tegelikult oli see enne vaatamist aimatav), kuid mina ootasin midagi kõhedusttekitavamat.
Seetõttu ka 5/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Robert » 28. Juuli 2006, 20:22

Käisin täna kinos vaatamas ja mulle üldiselt meeldis. Paar head ehmatuskohta oli küll. Näiteks see esimene unenägu. Mulle näiteks meenutasid need kaks stseeni Final Destinationeid. Üks, kus raudjurakas lõi fotograafil pea otsast ja teine, kus prükkar viskas koni ja see bensiiniauto plahvatas. Et kah nagu mingid "kokkusattumused", mis tegelikult on midagi enamat. Ma olin vist ainuke kinos, kes naeris selle stseeni peale, kui see kirvega lapsehoidja täiest kõrist karjus ja püüdis autoklaasi sisse lüüa. See oli kuidagi väga tobenaljakas. Kuna ma olen sellel suvel mitu korda koera eest ära jooksnud ja kaks korda ilgelt pureda saanud, siis minu jaoks olid ilmselt kõige pingelisemad stseenid, kus mingi mõrvarkoer kedagi taga ajas:D Pole originaalversiooni näinud, nii et ei oska neid võrrelda.

Ja Fletchuga ma ei nõustu, et poisil karjäär ees. Kokkuvõttes tegi ta selles filmis ainult kurja nägu ja ta rääkis ainult siis, kui lõpus kirikus karjus "Don't do it daddy" vms.

9/10 (Sest mulle üldiselt meeldivad sellised maailmalõpu teemaga filmid)
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 28. Juuli 2006, 20:29

Kui ma kinos vaatamas käisin, siis peaaegu kogu saal naeris selle koha üle, kus mingis unenäos näitas poisil kandilist rauast maski peas.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas deepblue » 30. Juuli 2006, 16:20

nii lahe film aga huvitav miks nüüd nii palju neid kirikuga seotud filme tuleb :D :?
Kasutaja avatar
deepblue
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 11. Juuli 2006, 08:58

PostitusPostitas Priit » 05. Oktoober 2006, 21:45

Okei, sai ka lõpuks kinos vaadatud (mis teha, siia jõudis hiljem, kohe VÄGA hiljem :vihane: ). Pikalt ei tahaks kommenteerida, kuid oli natukene lahjem kui originaal, lihtsalt see tõe otsing ei tundunud nii põnev kui originaalis. Pean nõustuma nende õnnetuste osas, need mulle meeldisid. Ka soundtrack oli üsna hea, eriti see lugu mis creditsis mängis.

6,5/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas tam » 06. Oktoober 2006, 01:50

orginaal(id) meeldis(id) kõvasti rohkem.
see oli selline keskpärane. orginaal tekitas rohkem õõva. ei julgeks seda niisama ikka veel vaadata (üksida ja öösel vms).. aga vb ei olekski enam nii hirmus. ei tea, ei katseta praegu. teinekord.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas Fännu » 31. Detsember 2006, 00:36

Ma vaatasin seda alles nüüd, aga ma millegipärast arvasin et see on õudsem, aga see polnudki nii õudne, pigem nagu põnevik vms. Aga siis kui see lapsehoidja Robertile kaela hüppas, siis kui Robert last võttis sealt, siis ma kiljatasin :D. Kinos oleks suht mark olnud siis. :D
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist