Rütm kisub kaasa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rütm kisub kaasa

PostitusPostitas Kaido » 26. Mai 2006, 17:24

Rütm kisub kaasa
Take the Lead (2006)

Tõsielul põhinev draama räägib endisest proffessionaaltantsijast Pierre Dulaine (Antonio Banderas), kes tegutseb Manhattanil tantsuõpetajana. Ühel päeval otsustab Pierre vabatahtlikult minna ühte kesklinna kooli raskestikasvatatavaid noori õpetama. Koos luuakse täiesti uus tantsustiil, mille abil üritatakse võita piirkonna prestiizhikaks tantsuvõistlus.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Karoliina23 » 02. Juuni 2009, 20:27

Mulle see film väga meeldib. Olen mitu korda vaadanud. Step Up ja Step Up 2: The Streets olid palju igavamad, teist ei viitsinud lõpunigi vaadata. Ma ei tea, vb lihtsalt see tango koht mõjub mulle :)). Ja kuigi mulle hip-hop muusika eriti ei istu, siis siin filmis meeldis see mulle väga.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

Re: RÃŧtm kisub kaasa

PostitusPostitas Zinera » 14. August 2011, 20:41

5/10

Banderas läheb oma tantsuga vist alati peale, hip-hopist ja ringikargamisest saab siin filmis omapärane peotants, mis põimutakse erinevate getoinimeste lugudega, lisaks ka profitantsuõpetaja enda armastuseotsingud. Mitte midagi erilist, kuid sellegipoolest vaadatav meelelahutuslik mitteeritihalb film.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Rütm kisub kaasa

PostitusPostitas Rain » 11. Oktoober 2011, 16:26

Mulle küll täitsa meeldis, paljud klassikaaslased isegi ootasid järgmist tundi, et filmi saaks vaadata. Nimelt me vaatasime seda muusikatunnis. Aga muidu üpriski mõnus filmikene. Eriti meeldis mulle see lõbus meeleolu ja ka naljad, mida oli küll vähe, aga poldud üle pingutatud. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 128 külalist