Vaimudest viidud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vaimudest viidud

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Vaimudest viidud
Spirited Away (Sen to Chihiro No Kamikakushi) (2001)

Kümneaastane Chihiro satub oma perega võlutud metsa, kus ta vanemad muutuvad sigadeks. Üksinda fantaasiamaailmas vanemaid otsival tüdrukul tuleb ohverdada oma nimi - tema identiteedi võti. Chihiro, uue nimega Sen, satub tööle nõid Yubaba saunamajas ja kohtub seal eriskummaliste tegelastega - väsinud vaimude ning hingedega, kes otsivad puhkust inimeste maailmast.

Ülevaate lisas: Taavi

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaisukaru » 21. August 2005, 12:06

Näinud. Tv1000-ndelt praegu jookseb. Täitsa lahe multa ;-) ;-)
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas verontsike » 27. Veebruar 2006, 23:00

Chihiro, hoolimata vanemate keelust, siseneb sinna ja hakkab sööma. Peale öö saabumist leiab ta ennast aga maailmast, mida valitsevad näotud vaimud, ning püüdes leida oma vanemaid märkab ta kui suured muutused nendega on toimunud...

Tahax öelda lihtsalt, et see on täiesti vale kirjeldus ja ma nägin seda multikat täna, mis oli VÄGA LAHE JA MULLE VÄGA MEELDIS :D

Aga tegelikult juhtus seal nii, et nad sisenesid "linna" kus oli kõik tyhi ja kedagi polnud näha ning ema ja isa tundsid mingit lõhna ning läxid sööma yhesõnaga, aga tydruk ei läinud koos nendega, miite seda et tydruk sõi !!!
Ja siis tydruk läx sillale ning nägi sauna ja yhte kenat noormest, kes ytles, et pimeneb ja plika peab ära jooxma enne kui täiesti pime on, et tydruk pidi saama üle jõe. Tüdruk jooxis vanemate juurde ja ei leidnud neid, vaid hoopis 2 siga. Ja kui tydruk jooxis jõe juurde (tee peal ta nägi vaime, aga miite näotud, sest NÄOTUD VAIME OLI FILMIS VAID YX). Ning siis, tydruk märkan, et ta hakkab haihtuma....ning talle appi tuleb see kummaline poiss :!: :!: :!: VOT NII ON KOGU LUGU :!: :!: :!:
verontsike
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 27. Veebruar 2006, 22:52

PostitusPostitas Propper » 28. Veebruar 2006, 14:05

printsess mononoke on sisult asjalikum... aga vaimudest viidud on ka vägaväga hea
"testicles... that is all!"
Propper
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 19:04

PostitusPostitas Kickflick » 04. September 2010, 19:56

Päris intelligentne joonisfilm huvitavate ja põnevate elukatega. Muusika oli ka ilus.9/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 04. September 2010, 20:05

Kickflick kirjutas:Päris intelligentne joonisfilm huvitavate ja põnevate elukatega. Muusika oli ka ilus.9/10


Seleta lahti "intelligentne joonisfilm". Aitäh.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Vaimudest viidud

PostitusPostitas Zinera » 19. Juuli 2011, 18:25

8/10

Väga sisukas ja huvitav animatsioon, kus jällegi on minumeelest tegelasi nii seinast seina, et see on lihtsalt üle mõistuse, kuidas kellegi fantaasia on töötanud. Aga hea sellegipoolest, põnevus läbi kogu loo ja erinevad pingelised situatsioonid. Lõpp võis ju etteaimatav olla, aga see ei heidutanud, sest seljataga seisis hästi veedetud 2 tundi.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Vaimudest viidud

PostitusPostitas Kidd » 30. August 2011, 18:08

Ma annaks kõigile Miyazaki tõsisematele filmidele 10 punkti. Ja see siin on minu arust koos Mononoke ja Howliga top 3.

10/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Vaimudest viidud

PostitusPostitas Forzelius » 18. Juuli 2013, 04:10

Veidi nagu, olenemata oma näiliselt lapsemeelsematest visioonidest, Narnia täiskasvanutele. Sest käsitlus ja lõpplahendus oli oluliselt sügavam ja huvitavam. Aga see võrdlus tuli mul ainult lõpus pähe, mitte ei pondereerinud seda terve filmi vältel. Meeldis. Anima, fantaasia või mõlemad koos pole just mu lemmik, aga ma hindasin seda pingutust. Animatsioonid, mis on tõsisemad ja täiskasvanutele orienteeritud, säilitades sellegipoolest oma publiku ka põnnide hulgas, on alati kiiduväärt ja Miyazaki värvid ja tempo ja visioon on üpris hämmastav.

8/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Vaimudest viidud

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Detsember 2016, 18:06

Aahhh...Miyazaki. I just love him ! Taaskord suurepärane anime temalt. Mida rohkemat öelda.. see maailm, need tegelased. Kõik on paeluv, silmad on naelutatud ekraanile. On kurbi hetki, on humoorikaid ja armsaid hetki, samuti veidi hirmutavaid momente. Mõnus segu. Kohati meenutas lavastaja teist filmi - "Howl's Moving Castle".

Hiir ja lind nägid veidrad välja, aga nad olid nii naljakad. Võimatu neid mitte tähele panda ja itsitada. :) No-Face oli huvitav karakter. Sõna otseses mõttes inimeste ahnus viis nad hukatusse, neelas nad. Maailm oleks suht tühi koht kui reaalselt oleks selline olend olemas. :)

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist