Imepoisid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Imepoisid

PostitusPostitas Cochrane » 06. Mai 2006, 21:54

Imepoisid
Wonder Boys

Kirjandusprofessor Grady Trippi (Michael Douglas) elu on jõudnud kriisi - kirjastaja nõuab romaani, mis juba seitse aastat kirjutamisel, naine jätab ta maha ja tema armuke, kes on dekaan Walter Gaskelli naine, teatab, et on lapseootel. Lisaks sellele on tema agendil (Robert Downey Jr.) ühe ta õpilase vastu tundeid. Andekas õpilane (Tobey Maquire) ise aga lasi ühel peol dekaan Walteri koera ennast kaitstes maha ja nüüd on vaja seda tegu varjata. Probleeme palju, lahendusi vähe...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Mihkel » 24. August 2006, 22:12

Päris mõnus film ja hea stooriga. Näitlemistööd olid kõik väga head eriti M. Douglase oma. 8/10
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

Re: Imepoisid

PostitusPostitas brixxx » 20. Märts 2012, 17:34

Spoiler :
Ma olen filmi kolm korda vaadanud ning pole siiani aru saanud, et Michael Douglase tegelaskuju jättis naine maha ja tema armuke teatab, et ta on lapseootel, filmi lõpus oli neil küll laps, aga filmi keskpaigas ei ole ma seda küll tähele pannud, millal armuke teatas sellest Michael Douglase tegelaskujule.
Nagu ma wikist lugesin Robert Downey Jr. kohta, et sel perioodil oli tal suured narkootikumide tarvitamise probleemid ning karjäär alla käimas, siis võin öelda, et see on ainuke film, kus minu arust Robert Downey Jr. ei mängi üldse hästi, väga valge oli ka näost (valge näost on ta veel filmis ''One Night Stand'', aga seal on pigem sellest kuna tema tegelaskujul oli AIDS), kuidagi liiga hajameelne oli ta ka.

Film oli huvitav, veidi häiris Robert Downey Jr. tegelaskuju, kuidagi liiga hajameelsena mõjus, aga meeldisid Michael Douglas ja Tobey Maguire. Muideks ma uurisin üks päev, millal Tobey Maguire on sündinud, siis imestasin, et tema sünniaasta on 1975.aasta, arvasin, et ta on sündinud 80ndatel.

Hindeks 7/10, natuke imelik film oli.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 107 külalist

cron