Final Fantasy 7

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Final Fantasy 7

PostitusPostitas Cochrane » 27. Aprill 2006, 23:51

Final Fantasy 7
Final Fantasy VII: Advent Children

Filmi tegevus toimub seitse aastat pärast arvutimängu Final Fantasy VII lõppu.
Planeeti laastab haigus nimega Geostigma. Oma mineviku eest põgenev sõdur Cloud Strife elab üksildast elu, eemal oma sõpradest. Ühel päeval saab ta kõne Shinra firma endiselt presidentilt, kes palub teda end kaitsma salapärase Kadaj eest. Kadaj otsib koos vendadega oma ´ema´ ja ta usub, et Cloud võib tema asukohta teada. Samal ajal on Vincent Valentine ringi rännanud, kogudes infot Kadaj kohta. Cloudil ja tema sõpradel on aeg taas kokku saada, et võidelda uute vaenlastega.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Priit » 28. Aprill 2006, 13:31

Mulle täitsa meeldis. Animatsioon oli väga hästi tehtud ja muusika ka. Kes mängu pole mänginud, siis sellele ei soovita seda üldse, kuna ta ei saa absoluutselt midagi aru.

8/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ecu » 05. September 2006, 10:22

Mängu ei ole mänginud, aga sellegipoolest oli film hästi tehtud, mulle igatahes.

9/10 varu tuleb alati jätta :)
Kasutaja avatar
Ecu
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 04. September 2006, 10:05

PostitusPostitas d33m0n » 19. September 2006, 20:57

Super ilus graafika ikka 10/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas lostinthemist » 15. Oktoober 2006, 21:44

Parim animatsioon, mida näinud olen, kahtlemata. Animatsioon, pilt - see on kõik silmipimestavalt ning lummavalt ilus. Väga võimas film. Võitlused olid väga võimsad, omapärased ning lahedad, meeletult vägevad. Kohati meenus aegluupide poolest Matrix'it.
Filmi jooksul ei hakanud mitte üheski kohas igav. Kui selle filmi kätte sain (täna öösel (kuskil kella ühe-kahe vahel) ning vaatasin esimesed viis minutit kõigest uudishimust ära, siis ma ei suutnudki filmi kinni panna. Jäin edasi vaatama, graafiline pool oli nii lummav ja algus oli väga kaasahaarav. Ja vaatasingi öösel ära, kell kolm sain magama. :))
Cloud'i soeng oli päris kihvt, ma juba mõtlesin, et laseks ka endale sellise soengu teha. Ja juuksed filmis, nende lehvimised jms olid nii imelised. :))
Ja muusika oli ka väga kiiduväärt. Mõned laulud jäid isegi kummitama, mida kavatsen lähiajal hankida.

9/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Priit » 15. Oktoober 2006, 22:12

Priit kirjutas:Mulle täitsa meeldis. Animatsioon oli väga hästi tehtud ja muusika ka. Kes mängu pole mänginud, siis sellele ei soovita seda üldse, kuna ta ei saa absoluutselt midagi aru.

8/10.


Alandan oma hinnet 6'le. Pikemalt mõeldes ei tundunudki tegelt nii hea. Ja see, et Aeris ikka Cloudi kummitab on veits imelik, kas ta juba kord üle pole saanud tast?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hullmees » 24. Detsember 2007, 20:09

see toimub kaks aastat mitte seitse aastat hiljem ja sina kilpkonn teaksid,kui oleksid mängu enne mänginud, et cloudi kummitab aeris sellepärast, et ta suri cloudi süü tõttu.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Priit » 24. Detsember 2007, 23:21

hullmees kirjutas:see toimub kaks aastat mitte seitse aastat hiljem ja sina kilpkonn teaksid,kui oleksid mängu enne mänginud, et cloudi kummitab aeris sellepärast, et ta suri cloudi süü tõttu.


There is no god.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hullmees » 14. Juuli 2008, 20:06

Priit kirjutas:
hullmees kirjutas:see toimub kaks aastat mitte seitse aastat hiljem ja sina kilpkonn teaksid,kui oleksid mängu enne mänginud, et cloudi kummitab aeris sellepärast, et ta suri cloudi süü tõttu.


There is no god.


selles on sul küll õigus. seda elajat olemas ei ole :D
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 15. Juuli 2008, 01:05

ei saanud kogu filmi ajal mitte sittagi aru.Noh eks midagi ikka sain aga enamus filmist oli suur küsimärk :))
Aga see selleks.Arvutianimatsiooni oli über lihtsalt.Eriti see lõpus taevast lennanud koll,kelle imestusttekitav majesteetlikus oli hiilgav.
Samuti igasugused kahevõitlused olid vägagi nauditavad.
Aga kurb et filmi teemale pihta ei saanud.Pole ju mänge mänginud.Tegelt pole isegi näinud :D
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hullmees » 15. Juuli 2008, 01:38

ff mänge ei ole eriti eestis saada jh aga hea mäng oli. See on PS mängude seas läbiaegase 2 kohal müüdud koopiate poolest. Julmalt hea mäng, film ka
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 15. Juuli 2008, 18:10

Jahm, need, kes pole mängu mänginud ega tea mitte midagi, mis juhtunud on, ei saa filmist mitte midagi aru. Minuga oli alguses sama asi, paljud asjad jäid väga lahtiseks, aga sellegipoolest film sai lemmikuks. Kohe haaras mind selle maailma võlu, tegelased (alguses olin Cloud'i suur fänn, kuid nüüd olen täielik Vincent Valentine'i fänn) jne. Just seepärast hakkasingi seda mängima, hetkel on natuke üle poole mängust läbitud ja olen kinni ühe bug-i pärast, aga ma ütlen teile, et mäng on võrratu! Graafika pole minu jaoks enam nii pain-in-the-ass.
Enne, kui keegi hakkab seda filmi vaatama, soovitan tungivalt ära vaadata "Reminiscence of Final Fantasy VII." Tutvustab umbes 45 minutiga ära tähtsad sündmused, mis toimusid mängus.

Filmi olen nüüdseks vähemalt 20 korda näinud ja mitte kuidagi ei tüdine sellest ära. Even tho, kuna filmi tegevus toimub kaks aastat pärast mängu sündmusi, oleks võinud dialooge rohkem olla.
Ja kurat küll, ma nii ootan uut mängu Crisis Core: Final Fantasy VII, konsoolile PSP. Tegu on nn proloogiga. Jaapanis väljus mäng eelmise aasta septembris, selle inglise keelseks tõlkimisega läks kaua aega ja väljus Ameerikas umbes märtsis, kuid meil... Euroopasse jõudis alles juuni lõpuks. Ja seni pole Eesti poodides seda näinud..
Priidu öeldud lause on eriti täppi pandud: Euroopa saab alati jalaga.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas hullmees » 15. Juuli 2008, 21:56

ei usu, et crisis core Eestiss üldse jõuab.
Vincenti fänn oled niikuinii DoC pärast.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 15. Juuli 2008, 23:15

hullmees kirjutas:ei usu, et crisis core Eestiss üldse jõuab.
Vincenti fänn oled niikuinii DoC pärast.


Miks ei peaks jõudma? Ja selle koha pealt eksid. Ma pole Dirge of Cerberus'i mänginud ja ei tundu ka just väga hea olevat. Oleks võidud rollimängu, mitte shooter'it teha.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas hullmees » 15. Juuli 2008, 23:31

AvP_75 kirjutas:
hullmees kirjutas:ei usu, et crisis core Eestiss üldse jõuab.
Vincenti fänn oled niikuinii DoC pärast.


Miks ei peaks jõudma? Ja selle koha pealt eksid. Ma pole Dirge of Cerberus'i mänginud ja ei tundu ka just väga hea olevat. Oleks võidud rollimängu, mitte shooter'it teha.


DoC= väga hea mäng
ei peaks jõudma sellepärast, et eestisei ole teisigi mänge eriti saada. PSP mänge on aga eriti vähe ja need mis on on ka saastad.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist

cron