Vidocq

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vidocq

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Vidocq
Vidocq

Pariis. On aasta 1830. Kesklinnas kaovad jäljetult tähtsad riigitegelased ja poliitigud. Asja hakkab uurima tolle aja kuulsaim detektiiv Vidocq, kes on saladusele järele jõudmas, kuid kaob ka ise enne uurimise lõppu jäljetult.
Vidocq`i koha võtab üle tema assistent, noor ja andekas Etienne Boisset, et tapja üles otsida ja oma õpetaja eest kätte maksta.


Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 29. August 2005, 21:50

ma vaatasin eile seda filmi paari sõbrannaga...rohkem küll rääkisime muud juttu aga põhimõtteliselt sai film ikka vaadatud ;)

niisiis...õudukaks mina seda ei nimetaks miskit õudsat seal küll polnud välja arvatud mõni kõrilõikamise koht...ja needki olid suht magedad

muidu selline normaalne vana aja film ..... omamoodi huvitav
sisu oli kah päris põnev ...
väga hästi mängis oma osa GÊrard Depardieu (minu arust üks parimaid prantsuse näitlejaid)...
Elu on vahepeal masendav ....aga filmid ruulivad alati :)
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas CyberRax » 01. Juuli 2006, 00:51

Visuaalse külje pealt *väga kõva* - nii kaameratöö kui arvutil genereeritud linn olid esmaklassilised. Ka tegelaskujud meeldisid - enamus kergelt räpased, just nii nagu antud ajajärgu inimesi kujutaksin. Võitlusstseenid olid samuti ootamatult asjalikud. Õudukaks mina teda kah ei klassifitseeriks, küll aga fantastiliseks krimkaks. Sellest kandist vaadates saaks antud teost iga kell soovitada. 7/10.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 05. Aprill 2008, 20:44

Nonii, sai ka see film siis ükskord vaadatud. Alates sellest ajast, kui see juba kinos oli, olen tahtnud näha.
Pariisi kujutamine 180 tagasi oli tõesti äärmiselt hästi tehtud. Sünge, kuid mõjuv. Kaameratöö oli ka huvitav, suuresti tänu sellele maskile. Palju selle kohta öelda ei olegi, kui siis seda, et tõesti - ei ole tegu õudukaga, kuid sellegipoolest soovitan vaadata. Gerard Depardieu teeb hea soorituse ja plot ning selle twist on ka hääd.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 05. Mai 2010, 23:41

Mõnus kaameratöö, visuaalselt jõuline maailm ja lugu, mida põnev jälgida.
9/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 138 külalist