Üle heki

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Üle heki

PostitusPostitas Cochrane » 07. Aprill 2006, 23:00

Üle heki
Over the Hedge

Talveunest ärganud metsaelanikud on üsna üllatunud, sest keegi on vahepeal pool nende elupaigast ära võtnud ja mingi rohelise müüri ette pannud. Kilpkonn Verne, orav Hammy, ja skunks Stella on tõesti nõutud, ega tea, kust nüüd süüa leida. Abi tuleb lobasuust pesukuru Richie (Bruce Willis) näol, kelle sõnul asub teiselpool hekki maapealne paradiis. Tuleb vaid minna ja süüa palju kulub. Muidugi jätab agar pesukaru mainimata, et ta loodab sel moel ka võla ühele pahasele karule tasuda, kelle koopas ta vargil käis.
Peale Verne, kes uusi naabreid ei usalda, on kõik ideest vaimustuses ja algab pöörane seiklus, mida keegi niipea ei unusta.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Ralf » 17. Juuli 2006, 20:24

Väga tore animatsioon oli. Naerukohti jagus küllaga ja tegelaste hääled olid kihvtilt loetud. Tegelastest oli lemmik vist too üliaktiivne orav. Film polnud ka otsast lõpuni titekas, vaid ka mulle väga lõbus vaatamine. Kurbi hetki oli ka ja muusika oli samuti igati super. Meeldis täpselt sama palju kui "Toy Story", mis mu lemmikanimatsioon on. Miskipärast tundub mulle, et ma ei unusta seda kinoelamust niipea. Soovitan kõigile juuniorfilmiveeblastele!

Natuke häirivaks osutus see pidev loomapiinamise teema, maha paigaldati mingid laserkiired ("Resident Evilit" mäletate?), lõikurid, kuumarelvad ja muud loomatapmisvahendid, siis ajati neid armsaid loomakesi elektrioraga taga ja üks pisike opossum sai naise käest jalaga ka, rääkimata sellest, et neid kõiki vahepeal harjaga taoti ning mu lemmikorav ka raamatu all laiaks litsuti. :(

9/10 sellegipoolest!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas linda10 » 19. August 2006, 11:05

Väga lahe ja huvitav eriti veel algus aga ei saanudgi aru kas see karu sai oma asjad tagasi või ei saanud
linda10
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 19. August 2006, 10:34

PostitusPostitas lostinthemist » 05. September 2006, 19:47

Vaatasin just kinos. Hea animatsioon, hästi naljakas oli. Need niiöelda KABOOM!! stseenid olid kõige naljakamad. :)) Minu lemmiktegelaseks oli ka hüperaktiivne orav.
Nõustun Fletchu'ga, loomapiinamiste värk läks selles filmis pisut liiale. Annaksin 8/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas tam » 06. September 2006, 01:23

see oli küll nii vahva ja armas film!
steve carelli oravake oli parim! see lets-call-it-steve nali oli lahe.
ja me tsiteerime seda filmi sõpradega ikka veel. vahest. kui juttu on küpsistest. "but i like cooookie".. <3
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas simpson » 30. Märts 2007, 21:15

Väga hea animatsioon. Nalja sai palju. Lemmikuks oli see hüpe-super kiire orav :P Peaks mainima, et üks parimaid animatsioone mida ma näinud olen.

9/10 (Paneks 10, aga arenemis ruumi peab ka natuke jätma :)) )
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas Sepateus » 02. Aprill 2007, 13:03

Päris hea animatsioon. Harva kui midagi tõeliselt nauditavat leiab, kuid Over the Hedge oli tõesti lahe. Peale Kollide Kompaniid kindlasti üks parimaid nende aastate jooksul.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas DjD » 02. Aprill 2007, 14:00

tõesti üks meeldejääv animatsioon
nalja saab terve filmi jooksul ja naljad pole kõik siukesed jalagapeppu vaid väga palju erinevat. ka põnevust jagub terveks filmiks...
soovitan soojalt
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas kigents » 22. Mai 2007, 22:55

väga hea vaheldus oli :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas silx » 26. Jaanuar 2008, 22:15

Ükskord nägin seda filmi.Täiega hea film oli.Tahaks seda osta aga pole kuskil näinud dvd peal müügill.Kas keegi teab kus seda müüakse??


10/10 :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. Jaanuar 2008, 22:24

silx kirjutas:Ükskord nägin seda filmi.Täiega hea film oli.Tahaks seda osta aga pole kuskil näinud dvd peal müügill.Kas keegi teab kus seda müüakse??
10/10 :))

"Üle heki" (eesti k. subtiitritega) DVD on tulekul...
http://www.vp.ee/film.php?id=1918
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist

cron