Miami Vice

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 04. Jaanuar 2010, 22:27

Ma ei usugi, et seriaaliga mingeid kindlaid paralleele saakski tõmmata. Muidugi ma järeldan seda paari osa põhjal, mida TV 3-st poolkogemata olen näinud.
Nägin filmi ise siis kui see välja tuli ja mäletan siiani efektset kaameratööd ning realistlikku tulevahetust, mis nagu ka Public Enemies`i puhul oli vägagi meeldiv elamuse suurendamisel. Ise annaks praeguse seisuga 8/10, kuigi peaks uuesti vaatama.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Miami Vice

PostitusPostitas Ronet » 12. Mai 2012, 17:27

Ei suutnud tegelastele kuidagi kaasa elada..
Crockett ja Tubbs said probleemideta omavahel läbi, mingeid lahkhelisid ei tekkinud. Sari oli stiilne, kuid filmis oli see nö šeffisuse faktor puudu. Kõik tegelased kõlasid kuidagi imelikult, nagu oleks terve tekst kuskil stuudios hiljem sisse loetud. Vahepeal ei läinud isegi hääl ja suu liigutused kokku. (Ei olnud mingi vigane koopia btw)
Enamvähem hea muusikavalik oli sitasti kokku miksitud.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Miami Vice

PostitusPostitas CM-Girl » 15. September 2012, 20:07

Üks vähestest filmidest mis ajab vihale. Vaatad ja vaatad ja muutud aina pahuramaks. Aarrghh..Kehv film, nigel ebaoriginaalne sisu. Algus oli üpris paljulubav, aga niipalju siis sellest. 2 tundi on way too long, sellise sisuga filmi jaoks.

4/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 122 külalist