Star Wars: Osa VI - Jedi tagasitulek

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Star Wars: Osa VI - Jedi tagasitulek

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Star Wars: Osa VI - Jedi tagasitulek
Star Wars: Episode VI - Return of The Jedi (1983)

Peale printsess Leia rünnakut hakkab Darth Vader uut purustamatut Surmatähte valmistama. Samal ajal suudavad Vaderi käsilased Han Solo vangistada ning Luke Skywalker, Chewbacca, R2-D2 ja C-3PO asuvad teda vabastama. Kui Luke Yoda juurde naaseb, hakkavad Mässajad eesotsas Han Sologa Impeeriumile lõplikku rünnakut planeerima.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 26. Aprill 2005, 00:10

Nii lõppes Tähtede sõda
Endor on päris lahe paik.. mulle need karvased kiviajast elukad meeldisid .. väga intelligentsed .. pidasid C-3PO-d jumalaks :P
Seal nägi jälle valgusmõõkadega korralikku võitlust .. Lucas on seda nüüd esimeses ja teises osas ka näidanud .. viiendas tundus see kuidagi varju jäävat ..
Impeerium tuli võimsate laserrelvadega mässajatele kallale ja need elukad hakkasid neid kividega loopima ..

Ei ole lihtsalt ainsatki kehva kohta üheski Star Warsi filmis ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 08. Juuni 2005, 00:03

Vaatasin ka just ära, supper film oli.
Parimad 3. ja 6. ehk siis nö. lõpposad :P
Darth Vader oli suht sümpaatne kuju ja 6. osa mõõgavõitlus oli isegi parem kui 3. osa omad, kus need oli liiga ülepingutatud vast.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 08. Juuni 2005, 09:00

ei vaidle, et kuues polnud hea, kuues oli parem neljandast ja viiendast, kuid esimesele ja kolmandale jääb ta alla
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas uussaabas0 » 05. August 2005, 21:51

mida ma ikka ütlen. Kõik Star Wars'i osad on nii lahedad kui olla saavad :D
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Priit » 14. Märts 2006, 18:11

Seeria kuldtäht, parim. Eriti meeldis mulle see, kuidas Darth Vader tekkisid tunded. 10/10, vapustav.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas meinteil » 21. Märts 2006, 16:28

oh neid star warse... ma ei viitsi hakat üldse siin rääkima milline tobedus see kogu see geosge lucase kammaljaa on. see on lausa vaat et tobeduse tiiptase!!! tõesti... sellise asja jaoks peab lihtsalt üliannet olema et niukse toreda tobedusega hakkama saada! igaljuhul edu sulle onu lucas edaspidise elus.
need esimesed osad...ehk siis kõige esimene "star wars" oli vist 1977 kui ma ei eksi..ka george lucase poolt.vaat see oli kullatykk tõesti!!! sest omal ajal oli see ikka selline kõva sõna!! ja see oli midagi täiesti uut. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) oli ka väga hea.ja veel mõned osad kus harisson ford oli.
aga need alates 1999 aastast tehtud tsirkused on lihtsalt tobedused.need lihtsalt väsitavad ära!!!!!!
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

Re: Star Wars: Osa VI - Jedi tagasitulek

PostitusPostitas Pixie » 02. November 2011, 02:25

Anakin Skywalker/Darth Vader on muutunud minu jaoks ühe lemmikuks tegelaseks. (Y) Lõpp tegi meele ikka väga kurvaks, tervelt kuue filmi jagu on tema kordaminekuid ja ebaõnnestumisi saanud jälgida. Kuigi rõhk oli Luke'il ja tema läbielamistel, oleks soovinud selles filmis rohkem Leia't ja tema reaktsiooni suurele uudisele (isegi kui sisimas olevat alati teadnud). Samas tekitas korralik lõpplahendus üleva meeleolu.

SW re-watch kujunes väga meeldivaks elamuseks. Õige otsus oli alustada I osast, mitte IV-st. Niiviisi sai kogu loost terviklikuma pildi. Uuemad filmid on küll CGI poolest ilusamad, aga vanematel filmidel on kandvam roll näitlejatel. Saaga ongi kohati sünge, siis jälle veidi kergem meelelahutus. Peale meeldejäävate tegelaste ja muusika, on teatav avastamisrõõm. Lisada veel fantaasiarikkad maailmad ja olendid ning kokku saabki ühe suurepärase sci fi seikluse.

9/10

ETA: Fangirl mode on. :P Mõned parimad tapeedid, mis leidnud olen -

Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Star Wars: Osa VI - Jedi tagasitulek

PostitusPostitas Forzelius » 09. Märts 2013, 05:00

Kuna ma pole selline purist, siis mul on jumala savi sellest, kuidas SW nohikud on vihased blu-ray versioonide peale ja neid boikoteerida üritavad seoses erinevate muudatustega, mida Lucas 2004 tegi. Hala teemadel, et a'la miks Christiansen seal lõpus oli, on ka täiesti tühine ja naeruväärne. Kui Lucas sellise maailma ise välja mõtles, on tal õigus sinna panna, keda tahes, kui see talle meeldib. Ausalt, ei koti. Vaatasin kogu triloogia 720p's ära, sest leian, et see maailm on lihtsalt liiga ilus, et seda mitte säärase kvaliteediga nautida. Ja mis siis, kui mõned tegelinskid on arvutiga tehtud, kes originaalis olid..brr..misiganes nad olidki (nukud? kostüümides jorsid?). Kuna värvikirevaid tegelasi, sõna otseses mõttes, on tohutult palju, jätab see väike asi kaunis ükskõikseks.
Film ise oli aga väärikas lõpp seeriale.
Spoiler :
DV lõpp oli poeetiline. Oidipus kerge twistiga.
Eks lähiajal vaatan ka I-III ära ja kirun esimest kahte. Või siis mitte nii väga. Polnud IV-VI'd vähemalt 10 aastat näinud ja oli kena uuesti külastada neid tegelasi. Kuna I-III'ga kipub vahemaa kah peaaegu samasse kanti minema, siis pigem olen leebem.

Also, kena lüke, et seetüüp, kes Emperori mängis, oli irl selleks ajaks ainult 38-39 ja ta make-up'iga vanemaks tehti. Sai teda 16 aastat hiljem kenasti ka prequelides ära kasutada. Kui Prometheusele just eellugu ei tehta, siis läks nende "teeme Guy Pearce'i 100-aastaseks" kampaania küll täiesti raisku.

8/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Star Wars: Osa VI - Jedi tagasitulek

PostitusPostitas Rasmus » 15. Detsember 2015, 21:06

Selgelt esialgse triloogia halvim osa, sisulise poole pealt võrdlemisi tühi. Jabba juures veedetakse liiga palju aega ja Ewokite jant kestab esialgu samuti üleliigselt kaua. See mind samas ei häiri, et neid karvaseid elukaid nii suurel määral tegevusse kaasati, olgugi et neil polnud tegelikult mingit selget põhjust rebeleid aidata. R2-D2 on endiselt väga armas ja tõenäoliselt "Star Warsi" lahedaim tegelane. Kosmosestseenid on oodatult võimsad, V osa muusika osaline taaskasutamine on ka väga õige otsus, kuna "Imperial March" on imo üks ägedamaid heliteoseid üldse. Lightsaberi-võitlused näevad jällegi imelised välja ja pakuvad visuaalselt täielikku rahuldust, just nagu viiendaski osas. Oleksin vist tahtnud natuke süngemat lõppu, et loo ülimat muinasjutulikkust väheke kärpida. Näiteks Lando oleks võinud Millennium Falconiga vabalt hukka saada, eriti kuna Han seda varem ennustanud oli. Aga muidu ikkagi äärmiselt korralik film, lihtsalt mitte nii terviklik kui neljas osa. Ma ei ole kindel, kas V ja VI episoodi asemel oleks võinud ühe natuke pikema filmi välja anda, aga neid oleks saanud vabalt omajagu lühemaks võtta küll.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 121 külalist

cron