Deemonite loss

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 22. Juuni 2010, 01:03

My thumbs are not amused

3/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Deemonite loss

PostitusPostitas Rasmus » 06. Aprill 2012, 15:53

Kunagi tuli päris tihti TV3 pealt ja suutis saada mu lemmikfilmiks. Õudukad on mulle muidugi alati meeldinud ka. Kavatsen lähitulevikus vaadata ära originaalversiooni ja siis selle, peale seda oskan äkki objektiivsemalt hinnata. Hetkel olen kinni vähemalt viie aasta taguses ajas, kui see film mind korduvalt ja korralikult hirmutas. Ja selle aja emotsioonide järgi paneksin hindeks ei rohkem ega vähem kui 9/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Deemonite loss

PostitusPostitas brixxx » 20. Aprill 2013, 03:17

''The Haunting'' oli veidi õudne, aga mitte eriti, aga ma muidugi ei oska eriti õudust hinnata ka kuna mul ei tekita õudusfilmid eriti kõhedust, nt. ''Saw'' filmiseeria ja ''Silent hill'' ei tundu ka õudsad.

Minu jaoks suutis film püsida stabiilselt sisul, tegevused järgnesid loogiliselt ning pinge mõnusalt tõusis terve filmi jooksul. Filmi algus oli veidi igav, aga see on tavaliselt enamike filmide viga, huvitavaks läks alles siis, kui esimesed inimesed jõudsid lossi.

Kindlasti pean tooma välja lossi arhitektuuri ja eriti sisekujunduse. Lossi sees olevad skulptuurid võivad mõnedes tekitada juba kõhedust ja seda ka veidi tegid need minu puhul, aga siiski erakordne arhitektuur ja sisekujundus. Seda ma just ei tea, kas selline ehitis on ka reaalselt olemas või mitte.

Muideks filmi kuri vaim lossi omanik Hugh Crain meenutas ühte teist halba tegelast teisest filmist ''Ghostbusters II'' Vigo. Minu jaoks kaks kõige kõhedust tekitavamat halba tegelast ongi Hugh Crain (''The Haunting'') ja Vigo (''Ghostbusters II'').

Kui võrrelda sarnase sisuga filme, siis on film ''The Haunting'' üks asjalikemaid filme, sisuga vaimud öösel lossis.

Huvitaval kombel tekitavad minus väga suured inimkuju skulptuurid kõhedust, seda olen ma kahes filmis tundnud, üks oli ''The Haunting'', kus aias tiigis lebas suur inimkuju ning ühes ''Kariibimere piraadid'' filmis sõidedi ojast mööda kahest vastas kaldal olevast hiigel suurtest sõduritest.

Kahtlesin filmi hinnates 6 - 8 punkti vahel, aga otsustasin siiski filmi hinnata 7/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Deemonite loss

PostitusPostitas Rasmus » 24. Oktoober 2013, 01:20

Ilmselgelt ei ole tegu nii hea filmiga, nagu mulle väiksena tundus, aga üks korralik õudukas on see küll. Väga creepy õhustik ja Hill House on tõesti suurepäraselt kujundatud. Lisaks võib olla vabalt tegu kõige parema castiga õudusfilmiga ever: kolm kindlat A-listerit + veel nii mõnigi tuntud nimi. Hirmutavaid stseene on küllaga, kui vaid dialoog ja CGI nii halvad ei oleks... Ning vaevalt mu mälust kunagi saab pühitud hetk, mil
Spoiler :
Owen Wilsoni pea otsast lendab (link).

Täna vaadates 6/10 film.

"HUGH CRAIN! HUGH CRAIN!" .... and 12 points go to... UKRAINE!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 78 külalist