Hostel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hostel

PostitusPostitas Robert » 19. Veebruar 2005, 19:12

Hostel
Hostel

Kaks ameeriklast ja üks islandlane reisivad mööda Euroopat, otsides põnevaid elamusi kauniste naistega. Amsterdamis kohtuvad nad mehega, kes räägib neile ühest kohast Slovakkias, kus kõik nende seksuaalsed unistused täituda võivad. Muidugi läheb reisiseltskond sinna, ja peatuspaik vastab tõesti lubadustele. Kuid järsku kaob üks seikluseotsija ja esialgsest naudingute paradiisist saab piinade põrgu, mida keegi nii pea ei unusta.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 07. Jaanuar 2006, 20:24

Kui olete alla 16, siis hoidke pöialt, et see Eestis K-16 reitinguga ei ole. Näiteks USA's ei lastud mõnedesse kinodesse alla 21. aastaseid sisse ja turvakontroll oli nii kõrge, et palgati politseinikud valvama. Pole ka ime, sest selles filmis on päris räige vägivald ja paljud tahavad seda vaatama minna. Arvatavasti tuleb see ikkagi K-14, aga kunagi ei tea, sest näiteks "Kristuse kannatused" oli K-16 ja mu ühte 17-aastast sõpra ei lastud sisse, kuna tal jäi õpilaspilet koju. Samas on alati ka palju nippe, kuidas saali sisse hiilida:D
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 07. Jaanuar 2006, 20:28

ma usun, et siiski k-14, kuid siiski kõik on võimalik.
kui palju eestis neid juhtumeid on, kus on k-16? ainuke film, mida ma tean ja mis oli sellise reitinguga, oli "9 songs".

ise olen neliteist, nii et rämedalt hoian pöialt. : /
saab see siis nii karm olla, et mõnedes riikides ei tohi isegi täisealised näha??

aga jah, alati saab võtta pileti kuumale pirukale vmt. ja siis minna saali, kus käib hostel ; D
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Robert » 07. Jaanuar 2006, 20:30

Tegelikult on neid filme kinodes olnud umbes 3-4. "Kristuse kannatused", "Salakired" ja "9 laulu". Ma ise kah imestasin, sest näiteks Islandis on see kah 16 keelatud. Ja minu teada on seal sellised stseenid, kus lõigatakse varbaid otsast ja kukutakse mootorsae peale jms. Ja alastistseene pidi kah päris palju olema. Kuigi teine asi oligi, et USAs tehti saalikontroll palju karmimaks just selle filmi pärast. Ja sama asi oli Eestis Kristuse Kannatustega.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 07. Jaanuar 2006, 20:32

eestis peaksid olema ikka R-reitinguga filmid K-14. kui hostel saab nc-17 reitingu (vms) siis tuleb minu teada k-16. ja X on juba 18. 9 songs näiteks oli nc-17.

aga kukutakse mootorsae otsa, seda ma ootan. dawn of the dead uusversioonis virutati ühele piffile mootosaag õlga.

selle alastuse kohta:
ülinaljakas teema (did they show any penis? ja viimane vastus oli üliõige)
veel
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Robert » 07. Jaanuar 2006, 20:34

Eestis on need vanusepiirangud tegelt täiesti sassis. R on hetkel olnud MS-6'st kuni K-16'ni. Võiks olla selline süsteem nagu Läti CC Plazas, kus on kõik filmid mitte-soovitatud ja mitte midagi pole keelatud.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 07. Jaanuar 2006, 20:36

Robert kirjutas:Eestis on need vanusepiirangud tegelt täiesti sassis. R on hetkel olnud MS-6'st kuni K-16'ni. Võiks olla selline süsteem nagu Läti CC Plazas, kus on kõik filmid mitte-soovitatud ja mitte midagi pole keelatud.

tead sa mõnda näidet öelda, kus r-reitinguga film on olnud ms-6? :O
aga võiks tõesti selline süsteem olla!

ja üldiselt olen ma rõõmus, et eestis elan. siin on isegi leebe.
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Robert » 07. Jaanuar 2006, 20:40

Näiteks "Terminaator 3".
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 07. Jaanuar 2006, 20:51

Bloody-Disgustingust lugesin sellist asja:

"A gag, or the real deal? I went to the 7:00pm showing of Lionsgate's Hostel at The Breeze in Gulf Breeze, FL. During the movie a man about 35 years old passed out and fell down the stadium stairs from passing out due to the movie being so graphic. The movie was stopped for about 20 minutes while the paramedics had to take him out in a stretcher."

Ameerikamaal jookseb "Hostel" kinodes muidu R-reitinguga ja ma arvan, et eestis pannakse K-14 peale. Endal muidugi probleemi pole kuna vanust juba rohkem kui piisavalt.. :)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas swap-meet » 10. Jaanuar 2006, 02:21

ootan jõhkralt...nii palju pole veel ühegi filmi pärast mingit jama olnud...see võib ikka sitaks hea olla..endal ka suht pohui vanuse piirangust...aga tarantino ju soovitab..peab nägema..
If I was a roach on a tree tell me would you smoke me...?
Kasutaja avatar
swap-meet
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 01:48
Asukoht: tartu

PostitusPostitas tam » 10. Jaanuar 2006, 11:41

K-14 siiski. ja täiesti kindlalt. ainus K-14 film see kuu.

mina ütleks, et mitte eriti räige. päris palju nudity't ja palju gore'i. huvitav igal juhul. väga meeldis takashi miike väike osa. tore äratundmisrõõm. aga natuke olin ma pettunud.
saw II oli hullem. ja minu arust oli saw II parem ka.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas Forzelius » 10. Jaanuar 2006, 11:55

tam kirjutas:K-14 siiski. ja täiesti kindlalt. ainus K-14 film see kuu.

mina ütleks, et mitte eriti räige. päris palju nudity't ja palju gore'i. huvitav igal juhul. väga meeldis takashi miike väike osa. tore äratundmisrõõm. aga natuke olin ma pettunud.
saw II oli hullem. ja minu arust oli saw II parem ka.


Saw 2 oli ju ka alla 14 keelatud...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas crackhead » 10. Jaanuar 2006, 13:22

Mida see Miike seal siis tegi?
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Robert » 10. Jaanuar 2006, 16:30

To tam. Kahjuks eksid.
Lauri Kaare (CC Plaza omanik): "Tegelikult jõudsime samale äratundmisele mõne nädala eest, kui me Eli Rothi verepidu vaatasime, et selle puhul ei saa kindlasti panna leebemat vanusepiirangut kui Gibsoni Jeesuse-filmile, mis meil samuti K-16 oli."
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 10. Jaanuar 2006, 17:43

No aga kui ta käis seda juba vaatamas ja oli K-14
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 136 külalist